X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IMIONA

Oceń ten wątek:
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, plany i pozytywne myślenie o przyszłości... to najlepsze lekarstwo na smutniejsze chwile... Dzisiaj jest mój.. gorszy dzień.. ale może okaże się, że będzie pierwszym z najwspanialszych? Może właśnie dzisiaj zaczyna się ten właściwy cykl. Dlatego chcę nastawić się pozytywnie i myślę o imionach dla moich dzieci... Jak nazwiecie córeczkę? A jak synka? Jakie imiona Wam się podobają? Tradycyjne? A może "odjechane" ... porozmawiajmy o przyszłości ...:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2013, 17:02

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja Aniołkowa córeczka ma na imię Lily i tak też będzie miała na imię druga jeżeli się uda a co do chłopca podoba mi się Franek, Feliks dla dziewczynek ładne też według mnie jest Pola, Tola Zoja ale to rzecz gustu :)

    Ma ja, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A TOLA ma jakiś skrót.. albo rozwinięcie? Bardzo mi się podoba :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój aniołek to NINA... ale jeśli będę miała kolejną córeczkę to chciałabym dać jej inaczej na imię. Ninka pozostanie jedyna...

    Zawsze podobało mi się imię Lena.. tylko dlaczego teraz tak dużo Lenek dookoła??

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi rownież bardzo podoba się Lenka,a chlopak to chyba Jakub!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę chciała kiedyś swojemu dziecku powiedzieć o Lily i jeżeli to będzie dziewczynka to chcę żeby przypominała mi o mojej Lily mam koleżankę Tole i Tola to chyba pełne imię zapytam się jej i dam znać ale na 99% Tola to Tola

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena też bardzo ładne ale ja u siebie w pracy mam już 3 wiec strasznie dużo ich się zrobiło..

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... bardzo dużo jest Lenek... To podobno jedno z najpopularniejszych imion w Polsce dawanych dziewczynkom w ubiegłym roku...

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Toli moja koleżanka ma na imię Tola porostu mówiła że nie chcieli jej tak zapisać podobno bo to jest od Anatoli ale rodzicom w końcu się udało i jest Tola mnie też nie chcieli zapisać jako Miriam a jednak się udało

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę! A ja słyszałam ostatnio... że ma wejść ustawa, która pozwoli nadawać dzieciom imiona w wersji skróconej. Czyli np. Antek... bez rozwinięcia Antoni :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tola... super imię!

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak się dowiedziałam o ciąży to z mężem myśleliśmy o imionach ja chciałam Pola a on Lily albo Tola wiec wybraliśmy Lily ale na jakim by się skończyło to nie wiem zostało Lily ale Tola faktycznie śliczne imię

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do tej ustawy to ekstra zamiast Franciszka Franek albo Mari Marysia dobry pomysł

  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dla chłopca... zawsze podobały mi się imiona twarde... np. Olgierd, ale... jak byłam w ciąży i zaczęliśmy wybierać imiona... to okazało sie, ze podobają mi si takie słodkie... starodawne.. jak Antek, Franek, Jaś... Sama nie wiem... jak będzie tym razem... ;)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już w domu Wiktorię. Jak się uda drugi raz, to będzie Zosia albo Lenka albo Miłosz albo Ksawery. Te imiona podobają się mi i mojemu M.

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Ma ja Ekspertka
    Postów: 126 136

    Wysłany: 19 marca 2013, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia... też bardzo mi się podoba :) Takie słodkie, sielskie :)

    7v8r90bvus29kyhn.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 19 marca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym chciala Jagienka a chlopczyk Franuś :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2013, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzanna albo Mikołaj :)

  • natalkaa86 Koleżanka
    Postów: 52 15

    Wysłany: 19 marca 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    synek Igor, córeczka Lenka, Julka lub Amelka :)

    natalkaa86
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 19 marca 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybrane i uzgodnione: Natalka albo Jakub. Ale też mi się podobają Aleksandra i Adaś.

    moni_c lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ