Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Infekcja ? Pomóżcie.
Odpowiedz

Infekcja ? Pomóżcie.

Oceń ten wątek:
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam sie :) w mojej okolicy robi te badania pewien lekarz. Koszt badania 50 zł + 100zł wizyta. Jak dla mnie drogo ale nie bede miała wyjscia. Tylko ze teraz jestem w trakcie leczenia globulkami, a oczytałam sie w internecie, ze przed tym badaniem powinno byc sie PRZED antybiotykoterapią, a nie w trakcie czy po.. Hmm

    Ty duzo płaciłas vanesso? Sorry za dociekliwośc, ale ciekawa jestem, tak z rozeznania

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 3 marca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Dowiedziałam sie :) w mojej okolicy robi te badania pewien lekarz. Koszt badania 50 zł + 100zł wizyta. Jak dla mnie drogo ale nie bede miała wyjscia. Tylko ze teraz jestem w trakcie leczenia globulkami, a oczytałam sie w internecie, ze przed tym badaniem powinno byc sie PRZED antybiotykoterapią, a nie w trakcie czy po.. Hmm

    Ty duzo płaciłas vanesso? Sorry za dociekliwośc, ale ciekawa jestem, tak z rozeznania
    Ja za wymaz z pochwy w kierunku bakterii i grzybów z antybiogramem i antymykogramem płaciłam 70 zł.
    Jakie globulko bierzesz? jeżeli dopochwowe przeciwgrzybicze to dobierz juz do końca jak miałaś (może akurat pomogą) potem odczekaj kilka dni ok 5 (chociaż może być co najmniej 2 dni) i wtedy zrób ten wymaz.
    Jeżeli bierze sie antybiotyk doustnie np. lecząc bakterie to trzeba odczekac 4 tygodnie po skończonym leczeniu antybiotykiem. Raczej odnosi sie to do leczenia jakimkolwiek antybiotykiem bo jak szłam na wymaz to panie sie mnie pytały czy nie brałam ostatnio antybiotyku..
    Nie wiem jak jest jeżeli np. bierze się przeciwgrzybiczy antybiotyk dopochwowo np. nystatyna, pimafucin.
    Myślę że warto się wybrać do tego lekarza bo skoro robi takie badania to jest wielka szansa że dobrze zabierze sie za leczenie.
    Dopytaj też czy robi antybiogram i antymycogram, bo nie wiem czy zawsze jest to w komplecie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore obecnie macmiror ( w skład którego wchodzi nystatyna i nifuratelum)
    Pisałam do tego doktora i pytałam o posiew + antybiogram i antymycogram. Odpisał, że robi :)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten macmiror oczywiscie dopochwowo, zapomniałam dodac i on działa przeciwgrzybiczo, ale też na bakterie i pierwotniaki. Tak pisze na ulotce.
    Doustnie nie biore nic ( oprocz probiotyku lacibios femina)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 3 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Ten macmiror oczywiscie dopochwowo, zapomniałam dodac i on działa przeciwgrzybiczo, ale też na bakterie i pierwotniaki. Tak pisze na ulotce.
    Doustnie nie biore nic ( oprocz probiotyku lacibios femina)
    No to poczekaj co będzie po tym leczeniu bo może akurat w ślepo trafił i pomoże. Ale ja bym zrobiła wymaz nawet jak bym czuła że pomogło bo może byc jakaś bakteria która nie daje objawów tak jak było np. u mnie miałam ureaplasmę bezobjawową i nie wiem czy to "coś" daje objawy czy nie. Takie rózne badziewia w drogach rodnoch moga bardzo zaszkodzić a nie zawsze dają odjawy.

    Jak długo masz brac ten macmiror?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 17:10

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez 8 dni... zostało jeszcze 4. czyli do piatku włącznie

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1970

    Wysłany: 3 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    przez 8 dni... zostało jeszcze 4. czyli do piatku włącznie
    Ojjjj to krótko więc bardzo mozliwe że nie pomoże, ale moae akurat bedzie inaczej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2015, 19:00

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 3 marca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy ja wczesniej mialam gynoxin 2 tabletki brany co 5 dni i teraz ten macmiror

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Anetpis Koleżanka
    Postów: 108 3

    Wysłany: 27 stycznia, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co pomaga z kosmetyków?
    I jakie wkładki?

  • sawak Koleżanka
    Postów: 144 7

    Wysłany: 27 stycznia, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. Pianka od Lavu to mój Game changer https://carebylavu.com/
    2. Bielizna wyłącznie bawełniana
    3. Brak wkładek
    4. Częste „wietrzenie się”

  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 27 stycznia, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z przedmówczynią. Miewam dość często infekcje i jak się zacznie to nie może skończyć parę miesięcy, ale jedyne co pomaga to właśnie porządne przeleczenie z wymazami siebie i chłopa, pianka Gynexid lub stare dobre płyny PlivaFem, a nie żadne z drogerii. Wyłącznie jasna, bawełniana bielizna, wkładki tylko w ostateczności, podczas okresu zero tamponów tylko bawełniane podpaski(zawsze się można podmyć i też jest higiena), spanie bez bielizny i probiotyki. Tylko z głową. Najlepszy okazał się Omni biotic Flora w saszetkach. Dużo kosztuje, ale warto. Do tego raz na czas i nie codziennie probiotyki dopochowe lub mucovafin i żel łagodzący Trivagin jak coś podsweduje. Dodatkowo piorę wszystko w proszkach dezynfekujących bez płynów zapachowych i innych tego typu rzeczy. Na razie trzymam się parę miesięcy bez, a jestem weteranka 😂

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ