X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak często
Odpowiedz

Jak często

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nurtuje mnie pytanie na które nie uzyskałam odpowiedzi na żadnym z forum. A mianowicie chodzi mi o to jak często kochalyscie się aby zajść.w ciążę i której z was ile czasu zajęło zajście w ciążę. Od razu starania zaczelyscie po miesiaczkach?

  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co drugi, trzeci dzień i w 6cs się udało.

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ho ho ho i jeszcze trochę zajęło zajście w ciaży !!
    W cyklu gdzie się udało dwa serduszka nie patrząc na dni płodne :) Więc to nie ma znaczenia czy 10 razy czy raz trzeba trafić i tyle :)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widzę tobie się udało? :-) a no właśnie najlepiej by było kochać się codziennie i powinno się udać,ale tak się nie da.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Jak widzę tobie się udało? :-) a no właśnie najlepiej by było kochać się codziennie i powinno się udać,ale tak się nie da.
    A niekoniecznie :) Bo żołniezyki muszą mieć czas na regenerację. Co 2 dzień wystarczy :) A czasami raz w m-cu wystarczy :)

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz w miesiącu pewnie by wystarczyło ale to trzeba mieć szczęście. Sądzę, że co drugi dzień i powinno się wreszcie udać :-(

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz w miesiącu może wystarczyć, ale niekoniecznie, bo żołnierzyki wtedy są za stare i mogą nie mieć sił witalnych :) Ginekolodzy zalecają co 2 dni :)

    83c27385cd.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy Ci powiedzą, że właśnie nie codziennie, tylko co dwa dni albo co ileśtam, bo sperma cośtam :D
    A prawda jest taka, że chyba nie ma recepty. My sobie radośnie serduszkujemy w ilości znacznej przez cały miesiąc i jakoś nic ;)

    Mona_M lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzę, że większość kocha się co drugi.dzień właśnie ze względu na żołnierzyki bo muszą mieć czas na regenerację :-).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak udało się po paru latach :)

    Nam lekarz zalecił się serduszkować po 10 dc przy cyklach 26-28 dniowych !!
    A patrząc na mój wykres gdyby nie urodzinki mojego M hi hi to by nie było serduszka bo mieliśmy gosci i nie w głowie nam było baraszkowanie !!w dodatku ja byłam chora brałam antybiotyki i sie nie chciało :/
    No ale jak widać efekt jest :)

    A codzinnie to też podobno nie dobrze bo żołnierze leniwe się robia :/

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10dc to parę dni po okresie juz byłas prawda? Ja po odstawieniu tabletek mam nieregularne cykle :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Po 10dc to parę dni po okresie juz byłas prawda? Ja po odstawieniu tabletek mam nieregularne cykle :-(


    No już parę dni a u mnie owulka powinna wypadac miedzy 12-16 dc ale że w ostatnich cyklch mi się pomieszało i cykle się skruciły to przestałam brać wogóle pod uwagę dni płodne tym bardziej że mój M brał leki na żołnierzyki i 3 miesiac kuracji miał juz :)

    No ale jak widać każda z nas inna jest !!

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma złotego środka jak widać. Myślisz, że od razu po okresie zacząć starania? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Nie ma złotego środka jak widać. Myślisz, że od razu po okresie zacząć starania? :-)
    Myślę, że poprostu kochaj się ze swoim facetem, a nie rozpoczynaj starania. Tak zdrowiej dla psychiki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 14:20

    Maczek, Lianna lubią tę wiadomość

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Myślę, że poprostu kochaj się ze swoim facetem, a nie rozpoczynaj starania. Tak zdrowiej dla psychiki :)
    Masz rację bo człowiek to już wariuje od tego wszystkiego poważnie chęć posiadania dziecka jest tak silna że na psychikę siada :-)

  • Lucy91 Autorytet
    Postów: 2393 1944

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział ze to nie jest do końca prawda że co 2 dni najlepiej. im częściej tym lepiej bo jeśli facet jest zdrowy to plemniki zdążą się 'zrobic'.

    Aniołek Franek -SN 36 tc (*) 20.03.2021

    Maciej - CC 37+4 tc 3470g/54cm 08.03.2022

    202203084562.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaj się wtedy, kiedy będziesz miała na to ochotę - rano, wieczorem, w łóżku, na blacie kuchennym - na dworze nie polecam, bo teraz trochę zimno :)

    Chodzi o to by czerpać przyjemność z seksu! Zazwyczaj tak jest, że w czasie płodnych dni libido kobiety skacze do góry, więc traficie!

    w cyklu udanym kochałam się z mężem co 2-3 dzień - jakoś tak wyszło...

    Powodzenia ;)

    Kaśka13 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według mnie nie ma reguły co ile dni, ważne żeby trafić w ten czas :) u nas serduszkowanie było co dziennie i się udało. w teorie lekarzy nie wierzę, bo co lekarz to inna teoria. ważne, żeby było miło i bezstresowo :)

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kochaliśmy się co drugi dzień bo to zależy od zmęczenia po pracy ale nieraz rano nieraz wieczorem i za pierwszym razem strzał w dziesiątkę:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby to.było takie proste ;-). No właśnie chodzi o to żeby trafić w dany dzień i żeby się udało bo to nie chodzi o to żeby kochać się jak maszyna bo chce się dziecka tylko z przyjemnością i bez spinania się :-)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ