X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak często
Odpowiedz

Jak często

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nurtuje mnie pytanie na które nie uzyskałam odpowiedzi na żadnym z forum. A mianowicie chodzi mi o to jak często kochalyscie się aby zajść.w ciążę i której z was ile czasu zajęło zajście w ciążę. Od razu starania zaczelyscie po miesiaczkach?

• livia30 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co drugi, trzeci dzień i w 6cs się udało.

atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ho ho ho i jeszcze trochę zajęło zajście w ciaży !!
    W cyklu gdzie się udało dwa serduszka nie patrząc na dni płodne :) Więc to nie ma znaczenia czy 10 razy czy raz trzeba trafić i tyle :)

Mona_M lubi tę wiadomość

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widzę tobie się udało? :-) a no właśnie najlepiej by było kochać się codziennie i powinno się udać,ale tak się nie da.

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Jak widzę tobie się udało? :-) a no właśnie najlepiej by było kochać się codziennie i powinno się udać,ale tak się nie da.
    A niekoniecznie :) Bo żołniezyki muszą mieć czas na regenerację. Co 2 dzień wystarczy :) A czasami raz w m-cu wystarczy :)

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz w miesiącu pewnie by wystarczyło ale to trzeba mieć szczęście. Sądzę, że co drugi dzień i powinno się wreszcie udać :-(

• Rudziutka7 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz w miesiącu może wystarczyć, ale niekoniecznie, bo żołnierzyki wtedy są za stare i mogą nie mieć sił witalnych :) Ginekolodzy zalecają co 2 dni :)

83c27385cd.png
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niektórzy Ci powiedzą, że właśnie nie codziennie, tylko co dwa dni albo co ileśtam, bo sperma cośtam :D
    A prawda jest taka, że chyba nie ma recepty. My sobie radośnie serduszkujemy w ilości znacznej przez cały miesiąc i jakoś nic ;)

Mona_M lubi tę wiadomość

K7KTp2.png
    VMlC.png

Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzę, że większość kocha się co drugi.dzień właśnie ze względu na żołnierzyki bo muszą mieć czas na regenerację :-).

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak udało się po paru latach :)

Nam lekarz zalecił się serduszkować po 10 dc przy cyklach 26-28 dniowych !!
    A patrząc na mój wykres gdyby nie urodzinki mojego M hi hi to by nie było serduszka bo mieliśmy gosci i nie w głowie nam było baraszkowanie !!w dodatku ja byłam chora brałam antybiotyki i sie nie chciało :/
    No ale jak widać efekt jest :)

A codzinnie to też podobno nie dobrze bo żołnierze leniwe się robia :/

Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10dc to parę dni po okresie juz byłas prawda? Ja po odstawieniu tabletek mam nieregularne cykle :-(

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 10dc to parę dni po okresie juz byłas prawda? Ja po odstawieniu tabletek mam nieregularne cykle :-(

No już parę dni a u mnie owulka powinna wypadac miedzy 12-16 dc ale że w ostatnich cyklch mi się pomieszało i cykle się skruciły to przestałam brać wogóle pod uwagę dni płodne tym bardziej że mój M brał leki na żołnierzyki i 3 miesiac kuracji miał juz :)

No ale jak widać każda z nas inna jest !!

Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma złotego środka jak widać. Myślisz, że od razu po okresie zacząć starania? :-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma złotego środka jak widać. Myślisz, że od razu po okresie zacząć starania? :-)
    Myślę, że poprostu kochaj się ze swoim facetem, a nie rozpoczynaj starania. Tak zdrowiej dla psychiki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 14:20

Maczek, Lianna lubią tę wiadomość

Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Myślę, że poprostu kochaj się ze swoim facetem, a nie rozpoczynaj starania. Tak zdrowiej dla psychiki :)
    Masz rację bo człowiek to już wariuje od tego wszystkiego poważnie chęć posiadania dziecka jest tak silna że na psychikę siada :-)

• Lucy91 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz powiedział ze to nie jest do końca prawda że co 2 dni najlepiej. im częściej tym lepiej bo jeśli facet jest zdrowy to plemniki zdążą się 'zrobic'.

Aniołek Franek - 36 tc (*) 20.03.2021

Maciej - 37+4 tc (CC) 3470g/54cm

WLQNp2.png
  • Katarzyna87 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochaj się wtedy, kiedy będziesz miała na to ochotę - rano, wieczorem, w łóżku, na blacie kuchennym - na dworze nie polecam, bo teraz trochę zimno :)

Chodzi o to by czerpać przyjemność z seksu! Zazwyczaj tak jest, że w czasie płodnych dni libido kobiety skacze do góry, więc traficie!

w cyklu udanym kochałam się z mężem co 2-3 dzień - jakoś tak wyszło...

Powodzenia ;)

Kaśka13 lubi tę wiadomość

ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Kaśka13 Koleżanka

Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    według mnie nie ma reguły co ile dni, ważne żeby trafić w ten czas :) u nas serduszkowanie było co dziennie i się udało. w teorie lekarzy nie wierzę, bo co lekarz to inna teoria. ważne, żeby było miło i bezstresowo :)

02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Truskaweczka250 Autorytet

Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kochaliśmy się co drugi dzień bo to zależy od zmęczenia po pracy ale nieraz rano nieraz wieczorem i za pierwszym razem strzał w dziesiątkę:)

25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3

Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby to.było takie proste ;-). No właśnie chodzi o to żeby trafić w dany dzień i żeby się udało bo to nie chodzi o to żeby kochać się jak maszyna bo chce się dziecka tylko z przyjemnością i bez spinania się :-)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ