X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JAK CZĘSTO SIĘ KOCHAĆ ABY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ
Odpowiedz

JAK CZĘSTO SIĘ KOCHAĆ ABY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co 3 dni :)wystarczy

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm... ja mam taki problem że mojemu mężusiowi za często się nie chce :/ chociaż ostatnio zaczęliśmy częściej to robić :p więc kto wie może już nie długo... :)

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • ewka80 Przyjaciółka
    Postów: 93 250

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    My też teraz chcemy przybrać taką taktykę, jak tylko skończy mi się okres, to zbliżenia co 2 dni, żeby zobaczyć czy się uda. Być może przegapiamy najważniejsze momenty, bo później pod koniec cyklu zawsze odpuszczaliśmy jakby i czasem nam się po prostu nie chciało serduszkować, a kto wie jak to ze moim cyklem jest? Może wtedy właśnie się coś powinno dziać.

    U nas 4 miesiąc starań bezowocnie... Teraz rozpoczynamy 5 cykl. W sierpniu mamy rocznicę ślubu, może się uda taki prezent? :)
    Hej my też próbujemy piąty cykl i może nam się uda w sierpniu bo akurat mamy rocznice ślubu trzecią pozdrawiam

    Myla20 lubi tę wiadomość

    ewka
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słuchajcie trzeba kochać się tyle ile się chce :) ja przestałam już "liczyć", bo to bez sensu :) teraz albo codziennie z przerwą jednodniową i potem trzy dni pod rząd...myślę że to kweestia odpuszczenia, a nie częstotliwośći :) ja już nie umiem odczytać kiedy mam owu, bo tak sie popieprzyło, że nie wiem co, jak i kiedy :) mam nadzieję, że będzie już tylko...zielono :D

    Dzastina lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Magic:) My tez pobralismy sie 1.czerwca :-).O dzidziusia staramy sie 3 cykl choc 2 pierwsze podejrzewam byly nietrafione;)gdyz chyba nie trafilam w owulke;)zobaczymy jak bedzie tym razem...;)Trzymam kciuki za Nas:)Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 13:49

    Magic lubi tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my wcześniej nieregularnie i chyba też nie trafialiśmy w owulke.

    Dzastina lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kilku ginekologow z ktodymi rozmawialam mowilo o stosunku co dwa dni. najlepiej z rana. ale ile w tym prawdy...
    w pierwsza ciaze zaszlam przy jednym jedynym stosunku w dni plodne. ale tez sluz wtedy byl idealny a teraz jest tragiczny i jak te plemniczki maja dotrzec do komorki :/

    Dzastina lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak narazie serduszkowalismy kiedy chcielismy, jak wroce do mojego zaczne obserwacje.

    Dzastina lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego ja używałam żelu wspomagającego ;P od poronienia nie mam już tego rozciągliwego, przeźroczystego zobaczymy jaki efekt za parę dni ;)

    Dzastina lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja niby sluz mam ok w dni plodne no zobaczymy, narazie dzis to mnie telepie od rana zly dzien w pracy nadodatek bol miesiaczkowy i lekkie mdlosci a @ za tydzien.. w sumie nigdy tak zle sie nieczulam do tego bol krzyza masakra i jeszcze sie dzis poplakalam a od dwoch dni to ani mi sie z mezem niechce kochac takam padnieta 0-0 Dobrze dziwczynki ze juz weekend to czlowiek cos odpocznie..I niema ze brudno ze syf w domu pitole nierobie eh 0-0 PS W tym cylku my kohcalismy sie praktycznie codzien w dni plodne pozniej z przerami eh zobaczymy co z tego wyjdzie jesli sie nieuda to w przyszlym cyklu odpuszcze i co 2 -3 dni bo sie czlowiek wykonczy eheh :D Pozdrowiania dla wszystkich staraczek :-)

    werni lubi tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My teraz próbujemy z żelem Conceive plus bo po poronieniu śluz był tragiczny :/ w założeniu mamy <3 co dwa dni ale jak wyjdzie to zobaczymy ;) nic na siłę ;) no i tez nie będziemy się zbytnio powstrzymywać ;)

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myśle też nad tym żelem

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:28

  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak zrobic zeby na dole pojawil sie obrazek;)ktory lin wkleic;)

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O juz jest :)a ja dalej czekam....i jutro sie okaze czy wpadam w paranoje czy to juz:)

    werni lubi tę wiadomość

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czekam do @ bo mam dziwny w tym miesiacu cykl. Watpie zebym byla w ciazy ale kto wie..

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, a jakieś pomysły na pytanie ile po <3 zostać w łóżku żeby mieć dzidziusia?? warto przeleżeć całą noc jak na filmach? ;) Czy to coś pomoże? :D bo ja raczej szybko pod prysznic... a może "dziecko z kąpielą wylewam", że się tak przysłowiowo wyrażę :D trochę głupie pytanie, ale szukam w czym może być problem!

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 1 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ballerina wrote:
    Hej Dziewczyny, a jakieś pomysły na pytanie ile po <3 zostać w łóżku żeby mieć dzidziusia?? warto przeleżeć całą noc jak na filmach? ;) Czy to coś pomoże? :D bo ja raczej szybko pod prysznic... a może "dziecko z kąpielą wylewam", że się tak przysłowiowo wyrażę :D trochę głupie pytanie, ale szukam w czym może być problem!

    Hejka cała noc to moze przesada :D wystarczy ok 10-15 min:);)Mi sie jeszcze nieudalo ale czytalam gdzies ze tyle wystarczy ;)Pozdrawiam a ja dalej czekam na @ale chyba nic z tego w tym cyklu Pozdrawiam

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • Lady86 Przyjaciółka
    Postów: 90 47

    Wysłany: 1 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, też się zastanawiałam, czy nie za szybko biegnę do łazienki. A kochamy się ostatnio co 2 dni. Też wszędzie słyszę, że to najlepsza częstotliwość a nawet czytałam, ze co3-5 dni to już za rzadko bo dużo zmęczonych plemników jest już w spermie a i nie utzrymujemy stałej ich ilości w sobie :D:D Ale z tym co drugi dzień, z moim temperamentem to bywa ciężko. Musieliśmy kupić żelik.

    16ud3e3k1licdwwn.png[/url]
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ