X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JAK CZĘSTO SIĘ KOCHAĆ ABY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ
Odpowiedz

JAK CZĘSTO SIĘ KOCHAĆ ABY ZAJŚĆ W CIĄŻĘ

Oceń ten wątek:
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 10 października 2013, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu Ciebie smuca? Poczucie niesprawiedliwości masz?

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 10 października 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesprawiedliwości? Wydaje mi się raczej, że Makczy chodziło o to, że fakt serduszkowania raz na cały cykl jest dość smutny ;). Ale jeśli nie o to chodzi, Makcza, to mnie popraw :).

    Cóż, ważny jest dobry moment i ten jeden jedyny plemnik, jeżeli z tym jednym serduszkiem na dwadzieścia parę dni się wstrzelimy, to nie raz wystarczy.

  • juta Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ile dni po okresie mozna sie starac i co ile sie tak Kochac
    jak okres
    Trwa 5 dni dzis akurat dostalam czyli 30 bd
    Miala koniec okresu a dzien cyklu mialam teraz 29

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wygląda to tak, że kochamy się:
    5-11 dzień cyklu co drugi dzień
    12-17 dzień cyklu codziennie

    Moje cykle średnio wynoszą 30 dni.

    Nona lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • adzia88 Przyjaciółka
    Postów: 68 35

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my znowu kochamy się prawie codziennie, często zdarza się rano i wieczorem:) tylko niestety mimo naszych spontanicznych uniesień nic z tego nie wychodzi :( i właśnie zastanawiam się czy czasami w tym tkwi problem? daję sobie jeszcze dwa miesiące jak dalej będzie pudło to wybiorę sie do lekarza z zestawem pytań oraz prośbą by zlecił nam badania. Nie spodziewałam się nigdy że to bedzie taki trudne.

    uwo9s65g9dgbkqyj.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia88 za często to robicie... Z taką częstotliwością plemniki nie dojrzewają... Najlepiej jest co 2-3 dni. Żywotność plemników sięga 5 dni więc nie ma co nadwyrężać mężczyzny :)

  • adzia88 Przyjaciółka
    Postów: 68 35

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie podejrzewałam ;/ tylko jak sie oprzeć temu mojemu przystojniakowi:) ale trudno są rzeczy ważne i ważniejsze i będziemy musieli wziąść na wstrzymanie, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Nona lubi tę wiadomość

    uwo9s65g9dgbkqyj.png
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anula23 wrote:
    ja mam troche przerabane, bo mezulek caly tydzien we wroclawiu w pracy i zostaja tylko weekendy, wiec... hmm. Narazie dzidzi nie ma ale sie staramy, czy tylko przy takim tempie to sie uda??? Zobaczymy.


    niestety i u mnie zapowiada się w przyszłości taki system, tydzień na odległość, weekendy tylko razem :(

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie swoich cyklow mam dosc :P nigdy nie sa regularne. Ciezko mi przewidziec kiedy zacznie sie miesiaczka. Licze sobie zazwyczaj 27 - 32 dni cyklu. Nieraz mnie zaskoczy organizm i mam np 23 dni. Miesiaczka trwa 7 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Też uważam, że 2 razy w tygodniu to niewystarczająco. Jeżeli będziesz serduszkować w poniedziałek i czwartek, a w niedzielę będziesz miała owulację, to z tych poniedziałkowych plemników nic już nie zostanie, a <3 na 3 dni przed owulacją jest przez ovufriend określane jako słaby czas. Serduszkowanie co 2 dni zwiększa szansę na poczęcie, bo dostarczasz na bieżąco "świeży towar", hehehe ;). Uważam, że co 2 dni w zupełności wystarczy dla par, dla których codzienny seks jest już zbyt rutynowy i nie daje radości.
    Warto się wtedy trochę wstrzymać przed owulacją, żeby potem, w dniach płodnych strzelać co drugi dzień z ochotą i werwą ;).


    Ja rowniez uwazam ze to bedzie bardziej wskazane poniewaz ja z mezem obecnie staralismy sie dziennie przez 3 dni przed owulka i tez sie nie udalo wiec mysle ze sprobuje tak jak kolezanka pisze ze to bedzie bardziej skuteczne hi hi <3

  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 29 lipca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. To mój trzekci cykl, tym razem z całą serią wspomagaczy :-) no i postanowiliśmy serduszkowac co dwa dni bo jednak jeśli mężczyzna ma kłopoty z jakością żołnierzyków, to lepiej niech się biedactwa regenerują a nie przypływaja do mnie falami ale w złej formie.

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pod moim wykresem jest Link do strony na fb jak byscie mogly polubic z gory dziekuje
    lajknijcie ;-)

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najbezpieczniej jest co dwa dni przez cały cykl, ponieważ zdarzają siię takie anomalie owulacyjne, że sobie tego nie wyobrażacie :)

    Nona lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:44

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem, mój mąż miał stwierdzoną azoospermię w marcu a w czerwcu już było po przeliczeniu 800 tysięcy zdrowych żołnierzy. to ciągle mało ale serduszka były codziennie przez te kilka dni i się udalo:)
    myślę że pora dnia tez ma znaczenie, najlepiej podobno rano wtedy armia jest najbardziej żywotna.

    Magic lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:44

  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka nie lubię rano, bo potem cały dzień mi się "wylewa" :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem co mówią statystyki, ale chyba trzeba je podzielić przez 10. Ja przez cały okres starań sądziłam, że za rzadko się kochamy i że w tym tkwi problem. A szczęśliwym cyklu jest tylko kilka serduszek, a ja pewna byłam że nic z tego, bo za mało. A tu II :)

    Tak więc nie dajcie się zwariować, bo naprawdę NIGDY NIC NIE WIADOMO!

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 30 lipca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosia-ktosia wrote:
    Cześć dziewczyny. To mój trzekci cykl, tym razem z całą serią wspomagaczy :-) no i postanowiliśmy serduszkowac co dwa dni bo jednak jeśli mężczyzna ma kłopoty z jakością żołnierzyków, to lepiej niech się biedactwa regenerują a nie przypływaja do mnie falami ale w złej formie.

    My też teraz chcemy przybrać taką taktykę, jak tylko skończy mi się okres, to zbliżenia co 2 dni, żeby zobaczyć czy się uda. Być może przegapiamy najważniejsze momenty, bo później pod koniec cyklu zawsze odpuszczaliśmy jakby i czasem nam się po prostu nie chciało serduszkować, a kto wie jak to ze moim cyklem jest? Może wtedy właśnie się coś powinno dziać.

    U nas 4 miesiąc starań bezowocnie... Teraz rozpoczynamy 5 cykl. W sierpniu mamy rocznicę ślubu, może się uda taki prezent? :)

    ewka80 lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Martita88 Autorytet
    Postów: 776 1101

    Wysłany: 30 lipca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się ostatnio coś nie chce w ogóle :) serduszkowaliśmy w owu ale później odpuściliśmy bo w tygodniu usypiamy na siedząco :) ale może faktycznie co 2 dni przyniesie efekt? ja mam teraz 4 cykl jak się staramy i może w tym się uda :)) ale jeszcze za wcześnie żeby sprawdzić :P czekam aż przyjdzie @ :D

    dqprwn15leplej5m.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ