X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 24 listopada 2012, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się 16 cykl, z czego 3 z CLO i nie wiem jak będzie...ale pierwszy cykl gdzie w ogóle pojawił się pęcherzyk
    więc mamy pierwszy mały sukces!

    Nina lubi tę wiadomość

    dev230pr___.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 26 listopada 2012, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też można w latach podawać nie w miesiącach...
    od ponad 8 lat bez zabezpieczeń (co będzie to będzie)
    od ponad 4 lat świadomego starania
    od ponad 3 lat w stałym kontakcie z lekarzami...
    a na badania nie ma co czekać tylko trzeba isc gdybyśmy poszli wczesniej to byśmy wiedzieli że naturalnie u Nas nie ma szans...
    Tak więc trzymam za wszystkie kciuki :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 27 listopada 2012, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ponad 4 lata ale nie poddaję się:)

    Karolina
  • Enigma Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 2 grudnia 2012, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczął się 16 miesiąc starań z obserwacją cyklu. 6 miesięcy badań, w grudniu idę do specjalisty z dziedziny niepłodności:-(

    xnw4skjo5nkx56fn.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 2 grudnia 2012, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero pierwszy cykla tak na powaznie z tempka i obserwacja sluzu:-) no i z wami dziewczyny!

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • marcik49 Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 4 grudnia 2012, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jakaś kiedyś nie było takich problemów z zajsciem a jak czytam i widzę starania 2 ,3 a nawet 4 lata to za głowę się łapie ja również się dziewczyny staram 3 cykl i na razie nic ale głowa do góry ,grunt to pozytywne myślenie i odpuście sobie a samo przyjdzie pozdrawiam i życzę udanych cyklów ;)))

    MARTUŚKA
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ja staram się już 19 cykl. Z tym, że w styczniu tego roku urzałam upragnione 2 kreski, niestety nie cieszyłam się długo. Od tamtej pory hormony mi świrują. Od tego cyklu jestem na clo i mam nadzieję, że teraz się uda.
    tyle się mówi o odpuszczaniu sobie, ale ciężej to wykonać. W moim przypadku "odpuszcze sobie" i tak nie dałoby żadnych efektów, bo muszę sprawdzać poziom hormonów i "pilnować" owulacji :)
    mam nadzieję, że ten miesiąc będzie szczęśliwy :)

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • olimpia20111 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 6 grudnia 2012, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie teraz 7my cykl świadomych starań. a wcześniej tez było w zasadzie bez zabezpieczeń, ale tego nie liczę.
    W tym miesiącu byłam 2 razy na usg. Gin mi powiedział, że ze mój organizm jest ksiażkowy. Martwiłam się troche krótką faza lutealną, ale zbadalismy hormony w odpowiednich dniach cyklu i sa wszytskie w normie, także widac - taka moja uroda :) Poza tym wszytsko ze mną dobrze. Gdyby nie udało się do roku, to maż ma zbadac nasienie, a potem będziemy myslec :) Ta wizyta mnie uspokoiła i teraz podchodze do tego na spokojnie bardziej :)

    9bba7c153efc55fc438efb5457bc9d2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem staramy sie 6 miesiac co okres to cykl inny,bardzo cesto boli mnei lewy jajnik, a co okres co miesiac inny, raz krotki i skapy a raz caly tydzien,juz sama nie wiem o co chodzi.

  • kiki Znajoma
    Postów: 21 7

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My z mężem staramy się już od roku i nic.. niestety zaczynamy robić badania:(

    rl2nn3dqk3islwu3vz.png[/u]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2012, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę dziewczyny że zaczynacie dopiero tak konkretnie!!!
    Powodzenia życzę!!
    Daria moje miesiączki też są różne a wszystko ok umnie!!!
    Jutro na monitoring jadę do lekarza!!!:-)

  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynamy pierwszy cykl starań. Jestem świeżo po odstawieniu plastrów Evra.

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w maju odstawiłam tabletki po 12 latach brania z krótkimi przerwami. Od sierpnia się staramy, a od listopada chodzę do lekarza z kliniki niepłodności bo odkąd odstawiłam to moje cykle szaleją, hormony są w normie poza FSH -wysokie (powyżej 9)Za kilka miesięcy skończę 32 lata dlatego zaczęłam wcześnie od wizyty u lekarza. Mąż też po badaniu-u niego wszystko ok.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile to trzeba się namęczyć...u osób już długi czas starających się o dziecko, seks staje się sportem wyczynowo ekstremalnym;)
    my staramy się (intensywnie:)) o drugie dziecko dopiero 3 miesiąc a już mnie w krzyżu łamie;)

    weronika86, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    AnnaB
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POWODZENIA DLA WSZYSTKICH STARAJĄCYCH SIĘ!!!

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    AnnaB
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja drugi cykl tak na poważnie;)

    a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja drugi cykl tak na poważnie;)

    a.png
    a.png
  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się już 7,5 roku w teraz pół roku z pomocą lekarza tym 3 cykle z CLO

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 27 grudnia 2012, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Na początku życzę wam wszystkim jak najszybciej upragnionych 2 kreseczek! Troszkę się przeraziłam, jak zaczęłam czytać o staraniach rok, dwa, osiem lat... :( U nas na razie 3 cykle były starań, ale z nowym rokiem mam ogromne nadzieje! Wydaje mi się, że w poprzednim cyklu trochę za bardzo chcieliśmy, bo na prawdę się nakręciliśmy i wszystko było bardziej z musu niż z chęci...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2012, 21:21

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Witam się i ja. Na początku życzę wam wszystkim jak najszybciej upragnionych 2 kreseczek! Troszkę się przeraziłam, jak zaczęłam czytać o staraniach rok, dwa, osiem lat... :( U nas na razie 3 cykle były starań, ale z nowym rokiem mam ogromne nadzieje! Wydaje mi się, że w poprzednim cyklu trochę za bardzo chcieliśmy, bo na prawdę się nakręciliśmy i wszystko było bardziej z musu niż z chęci...:(

    to tak samo jak u nas i tez wydaje mi się że za bardzo tego chcieliśmy. trzeba być dobrej nadziei i nie myśleć o tym wciąż;)

    AnnaB
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ