Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • magdalenek Koleżanka

Wysłany: 24 listopada 2012, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się 16 cykl, z czego 3 z CLO i nie wiem jak będzie...ale pierwszy cykl gdzie w ogóle pojawił się pęcherzyk
    więc mamy pierwszy mały sukces!

Nina lubi tę wiadomość

dev230pr___.png
  • Fedra Autorytet

Wysłany: 26 listopada 2012, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie też można w latach podawać nie w miesiącach...
    od ponad 8 lat bez zabezpieczeń (co będzie to będzie)
    od ponad 4 lat świadomego starania
    od ponad 3 lat w stałym kontakcie z lekarzami...
    a na badania nie ma co czekać tylko trzeba isc gdybyśmy poszli wczesniej to byśmy wiedzieli że naturalnie u Nas nie ma szans...
    Tak więc trzymam za wszystkie kciuki :)

17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • karolina Przyjaciółka

Wysłany: 27 listopada 2012, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ponad 4 lata ale nie poddaję się:)

Karolina
  • Enigma Znajoma

Wysłany: 2 grudnia 2012, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zaczął się 16 miesiąc starań z obserwacją cyklu. 6 miesięcy badań, w grudniu idę do specjalisty z dziedziny niepłodności:-(

xnw4skjo5nkx56fn.png
  • pasia27 Autorytet

Wysłany: 2 grudnia 2012, 17:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero pierwszy cykla tak na powaznie z tempka i obserwacja sluzu:-) no i z wami dziewczyny!

3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • marcik49 Debiutantka

Wysłany: 4 grudnia 2012, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jakaś kiedyś nie było takich problemów z zajsciem a jak czytam i widzę starania 2 ,3 a nawet 4 lata to za głowę się łapie ja również się dziewczyny staram 3 cykl i na razie nic ale głowa do góry ,grunt to pozytywne myślenie i odpuście sobie a samo przyjdzie pozdrawiam i życzę udanych cyklów ;)))

MARTUŚKA
  • alexast Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2012, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, ja staram się już 19 cykl. Z tym, że w styczniu tego roku urzałam upragnione 2 kreski, niestety nie cieszyłam się długo. Od tamtej pory hormony mi świrują. Od tego cyklu jestem na clo i mam nadzieję, że teraz się uda.
    tyle się mówi o odpuszczaniu sobie, ale ciężej to wykonać. W moim przypadku "odpuszcze sobie" i tak nie dałoby żadnych efektów, bo muszę sprawdzać poziom hormonów i "pilnować" owulacji :)
    mam nadzieję, że ten miesiąc będzie szczęśliwy :)

5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • olimpia20111 Znajoma

Wysłany: 6 grudnia 2012, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie teraz 7my cykl świadomych starań. a wcześniej tez było w zasadzie bez zabezpieczeń, ale tego nie liczę.
    W tym miesiącu byłam 2 razy na usg. Gin mi powiedział, że ze mój organizm jest ksiażkowy. Martwiłam się troche krótką faza lutealną, ale zbadalismy hormony w odpowiednich dniach cyklu i sa wszytskie w normie, także widac - taka moja uroda :) Poza tym wszytsko ze mną dobrze. Gdyby nie udało się do roku, to maż ma zbadac nasienie, a potem będziemy myslec :) Ta wizyta mnie uspokoiła i teraz podchodze do tego na spokojnie bardziej :)

9bba7c153efc55fc438efb5457bc9d2b.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2012, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z mezem staramy sie 6 miesiac co okres to cykl inny,bardzo cesto boli mnei lewy jajnik, a co okres co miesiac inny, raz krotki i skapy a raz caly tydzien,juz sama nie wiem o co chodzi.

• kiki Znajoma

Wysłany: 20 grudnia 2012, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My z mężem staramy się już od roku i nic.. niestety zaczynamy robić badania:(

rl2nn3dqk3islwu3vz.png[/u]
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2012, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to widzę dziewczyny że zaczynacie dopiero tak konkretnie!!!
    Powodzenia życzę!!
    Daria moje miesiączki też są różne a wszystko ok umnie!!!
    Jutro na monitoring jadę do lekarza!!!:-)

• agaciaz Przyjaciółka

Wysłany: 27 grudnia 2012, 10:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynamy pierwszy cykl starań. Jestem świeżo po odstawieniu plastrów Evra.

20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • zozol Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2012, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w maju odstawiłam tabletki po 12 latach brania z krótkimi przerwami. Od sierpnia się staramy, a od listopada chodzę do lekarza z kliniki niepłodności bo odkąd odstawiłam to moje cykle szaleją, hormony są w normie poza FSH -wysokie (powyżej 9)Za kilka miesięcy skończę 32 lata dlatego zaczęłam wcześnie od wizyty u lekarza. Mąż też po badaniu-u niego wszystko ok.

qm4p206.png

Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png

• annab Koleżanka

Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile to trzeba się namęczyć...u osób już długi czas starających się o dziecko, seks staje się sportem wyczynowo ekstremalnym;)
    my staramy się (intensywnie:)) o drugie dziecko dopiero 3 miesiąc a już mnie w krzyżu łamie;)

weronika86, Foto_Anna lubią tę wiadomość

AnnaB
  • annab Koleżanka

Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    POWODZENIA DLA WSZYSTKICH STARAJĄCYCH SIĘ!!!

Foto_Anna lubi tę wiadomość

AnnaB
  • Blondi22 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja drugi cykl tak na poważnie;)

a.png
    a.png
  • Blondi22 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2012, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja drugi cykl tak na poważnie;)

a.png
    a.png
  • mala29_ Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2012, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się już 7,5 roku w teraz pół roku z pomocą lekarza tym 3 cykle z CLO

W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • nutka Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2012, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja. Na początku życzę wam wszystkim jak najszybciej upragnionych 2 kreseczek! Troszkę się przeraziłam, jak zaczęłam czytać o staraniach rok, dwa, osiem lat... :( U nas na razie 3 cykle były starań, ale z nowym rokiem mam ogromne nadzieje! Wydaje mi się, że w poprzednim cyklu trochę za bardzo chcieliśmy, bo na prawdę się nakręciliśmy i wszystko było bardziej z musu niż z chęci...:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2012, 21:21

f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • annab Koleżanka

Wysłany: 28 grudnia 2012, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka wrote:
    Witam się i ja. Na początku życzę wam wszystkim jak najszybciej upragnionych 2 kreseczek! Troszkę się przeraziłam, jak zaczęłam czytać o staraniach rok, dwa, osiem lat... :( U nas na razie 3 cykle były starań, ale z nowym rokiem mam ogromne nadzieje! Wydaje mi się, że w poprzednim cyklu trochę za bardzo chcieliśmy, bo na prawdę się nakręciliśmy i wszystko było bardziej z musu niż z chęci...:(

to tak samo jak u nas i tez wydaje mi się że za bardzo tego chcieliśmy. trzeba być dobrej nadziei i nie myśleć o tym wciąż;)

AnnaB
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ