X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 lutego 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caly czas sie zastanawiam co jeszcze zrobic zeby w koncu zobaczyc 2 wymarzone kreski na tescie. tyle rozczarowan czuje sie zalamana :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 10 lutego 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka - głowa do góry - zamartwianie na pewno nie pomoże ;) Nie trać nadziei :) Robiliście jakieś badania?
    My z M staramy się dopiero 1. cykl - zobaczymy co z tego wyjdzie...

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mijają 2 lata.

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • martula Ekspertka
    Postów: 143 100

    Wysłany: 10 lutego 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam 7 miesiąc. Na ovu dopiero 2 cykl.

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 10 lutego 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm jestem nowa, jak widać od 22 listopada nikt nie pisał nic w tym wątku, ale my teraz żyjemy takimi staraniami i, i może ja tu coś zapiszę; staramy się tylko jeden cykl,ale już się boję ile nam to zajmie - lekarz na piątkowej wizycie stwierdził, że zdrowe pary starają się o pociechę ok 2 lat.Więc mam sobie wziąć na wstrzymanie, ale jak skoro bycie mamą to największe marzenie a widok wózka z maleństwem napędza łzy do oczu. Cóż niech mówi co chce,zamówiłam tonę testów owulacyjnych, zmieniam jadłospis i pije siemię lniane, w ostateczności będę faszerować małżonka żeń- szeniem i liczyć na św. Gerarda. O rany ale to dziwne człowiekowi całe życie się wydaje, że każdy miłosny raz może zakończyć się ciążą, a jak już chce się mieć dzieciątko te wszystkie mity można między bajki włożyć, pomimo, że miałam owulację wg testu i mieliśmy miłosne starania dzieciątko nie zaimplantowało się w - no tam gdzie powinno...Pozdrawiam wszystkie starające się MAMUSIE i trzymam kciuki za nowe bijące swerduszka.

    martula, Nina, basiulkaa_89, Bergo lubią tę wiadomość

  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 10 lutego 2013, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ups po wysłaniu mojego wpisu pojawiły się wasze z całkiem świeżymi datami, fajnie że ten temat ciągle żyje :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 10 lutego 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żyje, bo staraczek przybywa :P

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • kookana1987 Autorytet
    Postów: 305 339

    Wysłany: 10 lutego 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie starania trwaja juz 8 miesiecy przy czym teraz zaczynamy 2 cykl intensywnych staran.... czekam na Walentynki :)

    (20/10/2013)- naturalnie 6 tyg. [*]
    (21/02/2014)(09/05/2014)(11/01/2015)- inseminacje
    (28/09/2015) - punkcja-brak komórek jajowych
    (18/03/2016) - punkcja (2 blastki 2BB)
    (23/03/2016)(25/05/2016) - transfery :(
    (13/03/2017) - punkcja (6 zarodków 1 klasy)
    (16/03/2017) - transfer 2 zarodkow
  • michaela Autorytet
    Postów: 2349 1643

    Wysłany: 10 lutego 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina wrote:
    Hmmm jestem nowa, jak widać od 22 listopada nikt nie pisał nic w tym wątku, ale my teraz żyjemy takimi staraniami i, i może ja tu coś zapiszę; staramy się tylko jeden cykl,ale już się boję ile nam to zajmie - lekarz na piątkowej wizycie stwierdził, że zdrowe pary starają się o pociechę ok 2 lat.Więc mam sobie wziąć na wstrzymanie, ale jak skoro bycie mamą to największe marzenie a widok wózka z maleństwem napędza łzy do oczu. Cóż niech mówi co chce,zamówiłam tonę testów owulacyjnych, zmieniam jadłospis i pije siemię lniane, w ostateczności będę faszerować małżonka żeń- szeniem i liczyć na św. Gerarda. O rany ale to dziwne człowiekowi całe życie się wydaje, że każdy miłosny raz może zakończyć się ciążą, a jak już chce się mieć dzieciątko te wszystkie mity można między bajki włożyć, pomimo, że miałam owulację wg testu i mieliśmy miłosne starania dzieciątko nie zaimplantowało się w - no tam gdzie powinno...Pozdrawiam wszystkie starające się MAMUSIE i trzymam kciuki za nowe bijące swerduszka.

    oj tak, myśmy z M waśnie niedawno o tym rozmawiali,ze w zasadzie mogliśmy sobie odpuścić stresy, antykoncepcje już dawno i pewnie właśnie teraz byśmy się doczekali małego, kiedy chcemy i jesteśmy gotowi :D No nic doczekamy się wszystkie jeszcze :)

    lv6id5m.png

    5mc5vbo.png

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 10 lutego 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie robilismy zadnych badan ale najpierw ja sie wybieram do ginekologa zobacze co on mi powie... mam nadzieje ze to tylko kwestia psychiki i tego ze bardzo pragniemy i czekamy na nasze dziecko.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 10 lutego 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego Wam życzę :) i powodzenia dla nas wszystkich ;)

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • Jasmina Znajoma
    Postów: 17 16

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psychika psychiką ale jestem pedagogiem, terapeutą, rewalidatorem i takie tam i wydaje mi się, że psychika to jedno a czysta biologia naszego ciała to drugie. Skoro na teście owu są dwie kreseczki, jest "odpowiedni ślz" były starania a nasz partner nie jest w wiecznym alkoholowym ciągu to jeśli jesteśmy zdrowi to powinno się udać, takie są prawa biologii- jedna komórka łączy się z drugą w odpowiednim środowisku. Nie dam omamić się temu ordynatorowi co u niego ostatnio byłam, jeśli psychika jest odpowiedzialna za moje "serduszko" to będę co wieczór jak mantre powtarzać, że nie chcę i zajdę, taaa? Więc po co nam antykoncepcja wystarczy, że pary, które nie są jeszcze gotowe na dziecko wystarczy, że będą chciały je mieć i nie zajdą.... Tak wiem to kwestia raczej blokady psychicznej ze względu na napięcie związane z ciągłym oczekiwaniem na zapłodnienie. Muszę zmienić ginekologa. Dziękuję za odzew, życzę spokojnej nocki i niech marzenia i starania się spełniają.

    Nina, Eavonne, basiulkaa_89, Bergo, Jakucja lubią tę wiadomość

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 11 lutego 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Ja staram się od połowy pazdziernika,no i jak na razie nic z tego nie wychodzi..
    Wszystko się okażę za dokładnie 7 dni bo mam termin na @
    Jak na razie mój wykres różni się od poprzednich..
    Jeśli,możecie coś doradzić proszę zobaczcie na mój wykres:)
    Pozdrawiam :D
    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 11 lutego 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to pozytywne nastawienie, my z mężem staramy się 5 miesiąc, a pierwszy z wami dziewczynami-Prowadzę zapiski na ovu ale bez mierzenia tempki bo u mnie to nie zda egzaminu. Na różne godziny chodzę do pracy i nie ma takiej możliwości.A mierzyć w różnych godzinach to podobno nie ma sensu bo wyjdą nie wiarygodne dane, tak słyszałam ;)

    ***
  • Demetrios Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się drugi miesiąc. Zobaczymy co z tego będzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina, łopatologicznie rzecz ujmując: myśl to fala radiowa, wibracja, a z nich składa się cały wszechświat, materia itp. jest naukowo udowodniony wpływ myśli na materię. Stąd powszechne powtarzanie przez lekarzy jesli czysta medycyna zawiedzie, że to blokada psychiczna. Potwierdza się to u całego mnóstwa par. Nie jeden raz było tak, że ktos rozpoczynał juz procedury adopcyjne i pyk - po 10 latach udało się zajść w ciążę. To samo optymistyczni chorzy, szybciej zdrowieją, placebo itp...

    My straliśmy się o drugie od czerwca, ale z przerwami. Tak intensywniej od listopada.

    doris85 lubi tę wiadomość

  • 1111eliss Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 19 lutego 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie 6 cykl hm.. ale staramy sie otrzecie dziecko i problem mam nie wiem dlaczego :(i biore WIESIOLEK bo niby pomaga i nic ---Pewnie za mocno pragniemy dzidzie ---mamy 2 synkow i pragniemy córeczki :)

    1111eliss
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 19 lutego 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesiołek pomaga na ilość i jakość śluzu. może powinnaś zrobić podstawowe badania hormonalne?

  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 19 lutego 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja się też dopisze, 26 cykli temu odstawiłam tabletki, mam PCO i brałam je na uregulowanie hormonów od tamtej pory w ogóle się nie zabezpieczamy, wcześniej nie staraliśmy się w szczególne dni, nie zwracaliśmy na to uwagi a od 8 cykli starania są na maxa i nic. Biore siofor i leki na tarczyce, ten cykl pierwszy raz z castagnusem, zobaczymy czy pomoże :-(

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • niki Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 20 lutego 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również się dopisze staramy się z mężem już 15 cykli i bezskutecznie. mąż miał robione badanie nasienia i jest wszystko ok, ja miałam monitorowaną owulacje i wszystko też jest dobrze, mój lekarz zalecił mi clo i duphaston. może któraś z was go przyjmowała mino tego że normalna owulacja występuje. proszę o jakąś rade.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ