X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! my sie staramy juz drugi miesiąc po moim poronieniu które mialam w listopadzie, zgodnie z rada lekarza odczekalismy 3 miesiace i dzialamy . Przed poronieniem udało sie za 3cim podejsciem.

    qq873e5erivgw16d.png
  • aguś82 Ekspertka
    Postów: 139 83

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki, u mnie można powiedzieć ze 5 cykl się staramy i oczywiście zaczynam sie spinac czy wsztytsko ok.na razie dajemy sobie z mężem czas na STARANIA NA LUZIE do wakacji jak się nie uda to bedziemy się badać dalej

    https://www.maluchy.pl/li-68662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2013, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam staraczki u nas to bedzie 2cykl mam nadzieje ze szczesliwy:)

  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 13 kwietnia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja już mam silne objawy nadchodzącej @ a po niej będzie 10 cykl

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 16 kwietnia 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa i pół roku starań niestety bezskutecznych , na szczęście chyba teraz trafiliśmy na odpowiedniego lekarza.

  • ola27 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dołączę. Z pierwszą ciążą zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu pigułek. A teraz staram się 4 cykl o drugie narazie nie wychodzi ;)

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również dołaczam się do postów u mnie 18cylk przed nami czyli 1.5roku bez żadnych rezultatów

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 17 kwietnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 14 cykl :(

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • majkawo Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczynamy 7 cykl.. mam niedoczynnosc tarczycy i podwyższoną prolaktyne- jestem na bromergonie. Wyniki uregulowane, wszystko w normie, na monitoringu cyklu tez, a jednak dalej nie wychodzi. Wyprobowane juz testy owulacyjne, żel preesed i dalej nic...bardzo sie martwie, bo niby lekarz mówi, że wszystko jest dobrze (mąz tez przebadany-wyniki idealne) to ejdnak nie doczekaliśmy upragnionego szczęścia:(

  • Wiolka_eM Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak... Razem z mężem staramy się od 7, no prawie 8 miesięcy i nic... Gdzieś tam "po drodze" stwierdziłam, że może coś z nami nie tak, może coś robimy źle... ale niestety nawet wizyta u gina nic nie pomogła bo lekarz na moje problemy zlecił mi liczenie dni płodnych...
    Wszystkim życzę powodzenia w staraniach, i oby @ nie nadchodziła ;)

  • justa24 Autorytet
    Postów: 4388 3748

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam z mężem udało sie pół roku po ślubie..dokładnie w półrocznice zrobiłam test,sama nie mogłam uwierzyć w dwie kreseczki bo 2 lata temu przeszlam ciąże pozamaciczną, a jednak udalo sie w sumie szybko po ślubie i bez żadnych wspomagaczy a teraz jestem w 12 tygodniu ciaży i juz widzielismy nasze maleństwo jak rusza rączkami i słyszelismy bicie jego serduszka.Także naprawde trzeba mocno uwiezyć że się uda i nie poddawać sie:)

    bhyw2n0a5n2aiq1p.png

  • Jui Znajoma
    Postów: 26 45

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się pierwszy cykl po odstawieniu pigułek. Niby bez stresu i na luzie, ale czuje że i tak gdzieś tam w głowie trochę się spinam... No zobaczymy jak nam pójdzie :)

    qdyf61f.png
  • anee Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 30 maja 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie dolacze ja sie staram teraz 9 cykl mam niedoczynnosc TSH 0.18 a reszta w normie. Lekarz mowil ze ok wyniki takze zobaczymy mam nadzieje ze ten 9 bedzie oststnim :) bo teraz biore wiesiolek i castagnus takze zobaczymy :)

    9 cykl staran
  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 30 maja 2013, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy sie 19 miesiecy,niestety mam 1 niedrozny jajowod i fsh powyzej 9:(

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja tez sie dolacze :D Staramy sie juz o nasze pierwsze malenstwo 24 cykl czyli prawie 2 lata :( po pol roku mialam stwierdzona przez lekarza ciaze bio chemiczna,sama sie wydalila :( :( :( nie musialam byc czyszczona na szczescie.A teraz poltora roku niccc :( buuu palkac sie chce :( Ale damy rade kochane :* Jestem z Wami :*

    samira lubi tę wiadomość

  • Tusiaczek Ekspertka
    Postów: 205 331

    Wysłany: 31 maja 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to ija sie dolacze - narazie 1 -wszy cykl :) oby nam wszytskim sie udalo :) buziaki

    <3 <3 Twoja wartosc jest znacznie wieksza niz ci sie wydaje <3 <3 600463d6w19uquwm.gif


    682ecf9074.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2013, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my się staramy już 8 cykl..a 6 tak poważniej... ostatnio robiłam badania i w 2dc wyszło mi wysokie fsh...załamałam się tym, bo boję się, że mimo iż mam 27 lat to właściwie mój czas mija..

  • Martuś Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 maja 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się od trzech miesięcy, a pierwszy w OVU. Jak narazie nie panikuję, jestem wciąż dobrej myśli...

  • Talija Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasze starania zaczelismy 2 lata i 7 miesiecy temu :( obecnie leczymy sie w klinice Oby to coś dalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy sie 26 miesiecy, dwa razy sie udało niestety nie do konca jak widac :( walczymy dalej...

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ