X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • Sasanka Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawne jak trudno świadomie zajść w ciążę, w momencie kiedy tylu osobom udaje się ten wyczyn zupełnie przypadkiem. Tak było i u mnie - pierwsze maleństwo wyszło od razu niechcący, o drugie staramy się trzeci cykl i jak na razie bez rezultatów.

    Aga_Andzia, wirbażka lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .. moje starania trwają rok z przerwą 9 tyg na dzidziusia. Trudno żyć z myślą , że kochając bardzo 2 połówkę nie będzie się miało czy ma się problemy z poczęciem dziciątka, które ma być owocem miłości i szczęścia do końca życia.
    Mój N jest moim 2 partnerem życiowym, oddała bym wszystko by nosi pod serem jego dzieciątko. Ale jaki mogę mieć na to wszystko wpływ, lekarze, badania ciągły stres mimo tego, że nie straciliśmy wiary i nadziei.. Nie mamy nic do stracenia albo straciliśmy to czego nie mamy i może mieć nie możemy.

    Pamiętam jak wrzuciłam grosika do fontanny z prośbą bym do końca 2012 roku zaszła w ciąże, udało się na przełomie września/ października ale ta bajka nie trwała długo .. dziś mimo determinacji uchodzi ze mnie w środku powietrze, obawiam się i czasem czuje pustkę . Mimo wielu doświadczeń życiowych, z ręką na sercu mogę powiedzieć to jest najgorsze i nie życzyła bym tego nawet najgorszemu wrogowi..

    To takie moje spostrzeżenie .. :)


    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z kolei, nie staram się długi, ale mam nadzieję że pod koniec lipca już się uda, wam tez tego życzę, ale i tak idę do innego lekarza co wcześniej tak na wszelki wypadek podowiadywać się wszystkiego co i jak.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie mija 3 lata

  • szpieszka Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 lipca 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy 4 cykl. Z pierwszym bobasem nie było problemu zupełny przypadek :), ale teraz 3 lata później kiedy zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko nie jest to już takie proste...

    E
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 13 lipca 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie staram 12 miesiecy ... narazie nic i chyba odpuszcze jak nie uda sie do konca wakacji

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 18 lipca 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dopiero początek - 2 cykl bez zabezpieczenia, 1 cykl z ovu. Ale oboje po trzydziestce - ja 30, mąż 34 lata. Jestem dobrej myśli, na owulację czekam z radością, a nie z lękiem.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Karen21 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 18 lipca 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się 2 lata...

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 18 lipca 2013, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz będzie 3 cykl... jak kiedyś się modliłam, żeby nie być w ciąży bo pękła prezerwatywa tak teraz o niczym innym nie myśle jak o naszym cudzie... paradoks :/ a poczęcie wydawało się byc tak proste a tu niestety życie chłosta nieustannie - jednak wierze, że się uda prędzej czy później :)

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 22 lipca 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mu odstawiismy antykoncepcje juz rok temu, ale na poczatku nie wiedzialam nawet kiedy sa dni plodne, dopiero niedawno wzielam sie za nauke o swoich cyklach ;)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obserwacje zaczęłam od czerwca tego roku, ale nie zabezpieczamy sie 5 lat juz i <3 kiedy chcieliśmy na pełnym luzie z nastawieniem, bedzie to bedzie ale puki co nic z tego nie wyniklo:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2013, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy rok i miesiąc po ślubie a staramy się od 7 cykli eh,wszyscy mi mówili że po ślubie cieżej o dziecko niż prze...uważałam to za bujde ale chyba jednak tak już jest :/

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,5 roku tyle ze my nie robilismy żadnych badan jeszcze
    mówiliśmy sobie bedzie to bedzie nie to też dobrze młodzi jesteśmy ale teraz minęło już trochę czasu i się zaczynamy bać :/ mam 21 lat moj narzeczony 24.

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • perełeczka Znajoma
    Postów: 28 112

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam my staramy się o dzidzię odkąd się znamy czyli 4lata od tego maja tak na poważnie z lekarzem clo monitoringiem itp itd kiedyś wszystkie doczekamy się tego cudu :D

  • Stinka Ekspertka
    Postów: 159 73

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszym dzieckiem udalo sie za pierwszym razem. Teraz tez :)

    8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie 5 miesiąc. Pierwsze dziecko 13 lat temu bez problemu. Potem przez 10 lat brałam tabletki i zastrzyki hormonalne, czym najprawdopodobniej zniszczyłam sobie organizm. Najgorsze chyba były zastrzyki depo provea. Kompletny idiotyzm z mojej strony :/

  • Dżola Ekspertka
    Postów: 189 121

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my się staramy już 8 miesiąc .....

    16udyx8dlqyt9a9e.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka u nas też się udało jakoś tak za pierwszym razem:)

    Stinka lubi tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Z pierwszym dzieckiem udalo sie za pierwszym razem. Teraz tez :)
    pozazdroscic kochana!:)

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z reguły najczęściej zachodzą dziewczyny w ciąże te które wcale o tym nie myślą i/lub nie chcą.
    Zwróćcie uwagę na te wszystkie małolaty (14- latki itp).


    A ja staram się jakieś 2,5 roku ... :(

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ