Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • Sasanka Nowa

Wysłany: 25 czerwca 2013, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawne jak trudno świadomie zajść w ciążę, w momencie kiedy tylu osobom udaje się ten wyczyn zupełnie przypadkiem. Tak było i u mnie - pierwsze maleństwo wyszło od razu niechcący, o drugie staramy się trzeci cykl i jak na razie bez rezultatów.

Aga_Andzia, wirbażka lubią tę wiadomość

• MariaAntonina Autorytet

Wysłany: 26 czerwca 2013, 07:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny .. moje starania trwają rok z przerwą 9 tyg na dzidziusia. Trudno żyć z myślą , że kochając bardzo 2 połówkę nie będzie się miało czy ma się problemy z poczęciem dziciątka, które ma być owocem miłości i szczęścia do końca życia.
    Mój N jest moim 2 partnerem życiowym, oddała bym wszystko by nosi pod serem jego dzieciątko. Ale jaki mogę mieć na to wszystko wpływ, lekarze, badania ciągły stres mimo tego, że nie straciliśmy wiary i nadziei.. Nie mamy nic do stracenia albo straciliśmy to czego nie mamy i może mieć nie możemy.

Pamiętam jak wrzuciłam grosika do fontanny z prośbą bym do końca 2012 roku zaszła w ciąże, udało się na przełomie września/ października ale ta bajka nie trwała długo .. dziś mimo determinacji uchodzi ze mnie w środku powietrze, obawiam się i czasem czuje pustkę . Mimo wielu doświadczeń życiowych, z ręką na sercu mogę powiedzieć to jest najgorsze i nie życzyła bym tego nawet najgorszemu wrogowi..

To takie moje spostrzeżenie .. :)

aniołek 13.11.2012 r.

GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 czerwca 2013, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z kolei, nie staram się długi, ale mam nadzieję że pod koniec lipca już się uda, wam tez tego życzę, ale i tak idę do innego lekarza co wcześniej tak na wszelki wypadek podowiadywać się wszystkiego co i jak.

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 lipca 2013, 11:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie mija 3 lata

• szpieszka Debiutantka

Wysłany: 13 lipca 2013, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy 4 cykl. Z pierwszym bobasem nie było problemu zupełny przypadek :), ale teraz 3 lata później kiedy zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko nie jest to już takie proste...

E
  • sylwia1985 Autorytet

Wysłany: 13 lipca 2013, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja sie staram 12 miesiecy ... narazie nic i chyba odpuszcze jak nie uda sie do konca wakacji

ex2b4z17yxk8dczz.png

km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Makcza Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2013, 11:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dopiero początek - 2 cykl bez zabezpieczenia, 1 cykl z ovu. Ale oboje po trzydziestce - ja 30, mąż 34 lata. Jestem dobrej myśli, na owulację czekam z radością, a nie z lękiem.

tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Karen21 Debiutantka

Wysłany: 18 lipca 2013, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się 2 lata...

• wirbażka Autorytet

Wysłany: 18 lipca 2013, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz będzie 3 cykl... jak kiedyś się modliłam, żeby nie być w ciąży bo pękła prezerwatywa tak teraz o niczym innym nie myśle jak o naszym cudzie... paradoks :/ a poczęcie wydawało się byc tak proste a tu niestety życie chłosta nieustannie - jednak wierze, że się uda prędzej czy później :)

• pysia Autorytet

Wysłany: 22 lipca 2013, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mu odstawiismy antykoncepcje juz rok temu, ale na poczatku nie wiedzialam nawet kiedy sa dni plodne, dopiero niedawno wzielam sie za nauke o swoich cyklach ;)

uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 lipca 2013, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obserwacje zaczęłam od czerwca tego roku, ale nie zabezpieczamy sie 5 lat juz i <3 kiedy chcieliśmy na pełnym luzie z nastawieniem, bedzie to bedzie ale puki co nic z tego nie wyniklo:(

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 lipca 2013, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy rok i miesiąc po ślubie a staramy się od 7 cykli eh,wszyscy mi mówili że po ślubie cieżej o dziecko niż prze...uważałam to za bujde ale chyba jednak tak już jest :/

• Anijka Przyjaciółka

Wysłany: 7 sierpnia 2013, 18:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,5 roku tyle ze my nie robilismy żadnych badan jeszcze
    mówiliśmy sobie bedzie to bedzie nie to też dobrze młodzi jesteśmy ale teraz minęło już trochę czasu i się zaczynamy bać :/ mam 21 lat moj narzeczony 24.

"najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • perełeczka Znajoma

Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam my staramy się o dzidzię odkąd się znamy czyli 4lata od tego maja tak na poważnie z lekarzem clo monitoringiem itp itd kiedyś wszystkie doczekamy się tego cudu :D

• Stinka Ekspertka

Wysłany: 7 sierpnia 2013, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pierwszym dzieckiem udalo sie za pierwszym razem. Teraz tez :)

8599gov35hcg7r21.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 sierpnia 2013, 23:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie 5 miesiąc. Pierwsze dziecko 13 lat temu bez problemu. Potem przez 10 lat brałam tabletki i zastrzyki hormonalne, czym najprawdopodobniej zniszczyłam sobie organizm. Najgorsze chyba były zastrzyki depo provea. Kompletny idiotyzm z mojej strony :/

• Dżola Ekspertka

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 09:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my się staramy już 8 miesiąc .....

16udyx8dlqyt9a9e.png
  • kozgo Autorytet

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka u nas też się udało jakoś tak za pierwszym razem:)

Stinka lubi tę wiadomość

qb3cpiqv120x7xhb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 sierpnia 2013, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stinka wrote:
    Z pierwszym dzieckiem udalo sie za pierwszym razem. Teraz tez :)
    pozazdroscic kochana!:)

• Kasha Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia 2013, 08:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z reguły najczęściej zachodzą dziewczyny w ciąże te które wcale o tym nie myślą i/lub nie chcą.
    Zwróćcie uwagę na te wszystkie małolaty (14- latki itp).

A ja staram się jakieś 2,5 roku ... :(

34bw9jcgrkz3yjz6.png

f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego