X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my na razie 3 miesiac, 2 z ovu....

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja starałam sie 18 miesiecy a 9 miesięcy na owu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2013, 10:15

    Konwalia lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to nasz 21 cykl starań, z ovu 3 :)
    lekarz twierdzi, że z nami wszystko jest ok, więc naprawdę nie wiem dlaczego to tak długo trwa...

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    U mnie wlasnie zaczyna sie 3 cykl takich staran gdzie sie przykladamy, mierze temperaturki i obserwuje cycle, w sumie to bedzie 4 cykl na ovu ale przestalismy sie zabezpieczac ponad pol roku temu. Wiem, ze to wszystko jeszcze krotko trwa i staram sie jak moge, zeby sie nie nakrecac, ale mysle powoli o zrobieniu podstawowych badan. Tak tylko zeby sie upewnic.
    Zycze Wam wszystkim powodzenia i oczywiscie dwoch kreseczek jak najszybciej!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za pierwszym razem udało się w pierwszym cyklu ogólnie i z ovu i teraz również udało się w pierwszym ale bez ovu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz czekam 26 miesiecy, ten miesiac odpuszczam ale od lipca znow zaczynamy działac.

  • patrycja Autorytet
    Postów: 1511 2229

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 11 cykl się zaczął.

    bfarljmzlmrs7kj3.png


    Jeśli wiara czyni cuda, musisz wierzyć, że się uda :)
  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 20 czerwca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to w sumie 9 cykl. pierwszy z owu. wcześniej robiłam notatki na wydrukowanej karcie cyklu.

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam czytam wasze wypowiedzi to aż łza w oku się kreci. Niektóre z was zdrowe i nie mogą zajść w ciąże. To w takim razie skoro ja mam endometriozę, to u mnie chyba bedą te starania trwały wieczność :(

    majka. lubi tę wiadomość

    Marcelina
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 21 czerwca 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinka wrote:
    Jak tam czytam wasze wypowiedzi to aż łza w oku się kreci. Niektóre z was zdrowe i nie mogą zajść w ciąże. To w takim razie skoro ja mam endometriozę, to u mnie chyba bedą te starania trwały wieczność :(

    Marcelinka nie nastawiaj się negatywnie. Poznałam dwie dziewczyny, które miały endometriozę, oczywiście leczoną, i obie urodziły dzieci :-) Także dla Ciebie też jest nadzieja, tylko jej nie trać.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja miałam wyciętego torbiela, później brałam Visanne przez 6 m-cy i narazie żaden toriel nie powraca i mam nadzieje ze już sie nie pojawi. Pociesza mnie fakt,że mam dopiero 22 lata i może bedzie mi łatwiej zajść w tą upragnioną ciąże :) A ile te dziewczyny co mają endometriozę starały się o dzidzie??

    Marcelina
  • KlaraM Ekspertka
    Postów: 201 99

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    michaela wrote:
    Anka79, gratuluje, na pewno uda się i z rodzeństwem:) ja po prostu chcę być mamą i już robię co mogę. Chyba psychicznie nie stać mnie na tak długi czas nadziei i rozczarowań. Ogromnie pocieszające i budujące jest to ze może zakończyć się tak jak u ciebie sukcesem. Wielka siła tego forum - czytam wpisy kobiet, które przechodziły to co ja a na dole wpisu już aktualna grafika grafika - "do porodu pozostał miesiąc" albo taki wpis jak Twój, powyżej.:)Zobaczymy, kto wie co będzie po roku.
    Widzę że i Tobie się udało, gratulacje

    9ewnqqmz9x52roeb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja akurat zaczynam się starać, mam nadzieję że nadejdzie to niedługo, długo dojrzewaliśmy do tej decyzji, pyzatym zawsze coś przeszkadzało, musze jeszcze wyeliminować dużyyy stres i powinno być ok.

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    jestem tu nowa, choc o dzidziusia staram sie juz 7lat,4lata temu poronilam w 12 tyg ciazy, mam endometrioze, torbiel w jajniku i drugi jajnik zablokowany. Milo was wszystkie poznac i zycze wam powodzenia w saraniach.
    Marcelinka ja mam 37lat i wciaz nie trace nadzieji,ale watpie juz w umiejetnosci lekarzy

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 22 czerwca 2013, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach, dziewczyny
    moj wykres, choc pierwszy i jeszcze nie skonczony a juz w interpretacji mam druga owulacje za soba. cos odnosze wrazenie ze moj organizm wariuje, dodam ze biore clomid od 7 miesiecy a od 4 podwojna dawke

  • mala_czarna Znajoma
    Postów: 30 9

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 cykl a 3 na ovu oraz z monitoringiem. Problemem jest cienkie endometrium, ale wierzę, ze w końcu zobaczę upragnione kreseczki. Musi dziewczyny się kiedyś udać, nam wszystkim :)

    Aniołek 15.03.2014 (6 tc.)

    hchyvfxmamvdg9ye.png
  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamietam jak zakładałam ten topik na forum, własnie idzie mi 15 cykl starań, tez miałam monitoring cyklu i tez endometrium wyszli za cieńkie 6, m mm po owulacji. mala czarna leczysz to jakos ? mi lekarz kazał narazie brać duphaston własnie dziś zaczęłam brać, nie wiem czy to to endometrium nie pozwala zajść oby nic poważniejszego,

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 24 czerwca 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    według ovu nie wiem dlaczego , to podobno mój 17 cykl starań ale ze względu na rozłąkę z ukochanym moim zdaniem jest to 4 cykl , bez efektów i w tym miesiącu znowu nie mogę się starać

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Sergi Znajoma
    Postów: 26 42

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas pierwszy miesiąc starań z ovu i mierzeniem, ale przed ciążą z Gabi zajęło nam 4 cykle, również mierząc temp i obserwując organizm. Mam nadzieję, że teraz będzie tak samo szybko :) Miałam przed ciążą strasznie długie cykle (40-45 dni!) i czasowo zajęło nam to pół roku...

    xrotvkcb9ek2zzk2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, my sie staramy dopiero 2 miesiac, owulka juz raczej za nami,czyli z ovu w polowie juz cyklu jestesmy ale nie powiedziane,ze cos moze z tego bedzie. Sama sobie wyliczylam wczesniej, ze owulke mialam miec 20-go ale cos strasznie mnie wszystko bolalo 18-tego :o to moze to byl ten dzien. I nie wiedziec czemu strasznie mnie bolalo tego dnia przy kochaniu sie z partnerem,czy ktoras tak miala??

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ