X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak Długo staracie się o dzidzie
Odpowiedz

Jak Długo staracie się o dzidzie

Oceń ten wątek:
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 12 lutego 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na luzie 12 miesięcy a teraz 4 cykl pod opieka lekarza niby nie jest tak najgorzej ale ciężko sobie nie dobierać do głowy i pisać swoich scenariuszy przewaga tych czarnych oczywiście.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 12 lutego 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi świadomy cykl. Mam nadzieję, że zaskoczyyy...

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 13 lutego 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosia 1981 wrote:
    Witam.Na tym forum jestem nowa :-) ale u mnie to już ponad 10 lat starań :-( nie licząc dwóch pierwszych jak się uda to fajnie,od jakiś dwóch lat myśl trudno nie jest nam pisane,w czerwcu tego roku dziwny okres zaczyna się i kończy i tak przez tydzień same plamienia no i myśl zrobię test bo zawsze po teście przychodziła @ a tu niespodzianka II kreseczki,niestety później nie było już tak miło POZAMACICZNA,
    i znowu TA MYŚL jeszcze mamy szansę.I znowu zaczynam walkę

    Tosia 1981 - pocieszę cię - my staramy się też ponad 10 lat :-( u nas było dokładnie tak samo. Pierwsze lata podchodziłam do tego bardziej na luzie, chociaż zawsze byłam przygotowana na ciążę - nigdy nie brałam środków antykoncepcyjnych. Po 4 latach zaszłam w upragnioną ciążę, ale radość trwała krótko - około 10 tygodni. Walczymy cały czas, ale bezskutecznie - za nami 4 nieudane iui. Cały czas mam jednak nadzieję na cud. Oby było jak najmniej dziewczyn, które będą się starać tak długo.

    Hope
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2014, 02:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety tez dlugo ....wlasciwie od 2010 ....pierwsza ciaza martwa w 9 tyg. w maju ...ciaza taka na zasadzie luz...potem przerwa depresja....i miesiace luzu na tej samej zasadzie....potem juz za pomoca medyczna 3 inseminacje i nic..porazka odpuszczenie wszystkiego i bach maj 2012 ciaza i poronienie ...przerwa i od wrzesnia Clo kuracja 3 mies i nic....a teraz szczescie ale dzieki innej kobiecie mozliwosc adopcji Hani

    oby ten Cud do Ciebie przyszedl bo moim jest to,ze jak dobrze pojdzie bede miec kilku mies niunie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2014, 02:14

  • Mama 2 i 3 w drodze ;)) Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 22 lutego 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie chciałabym sie z wami podzielić moim sposobem zajścia w 3 ciaze. Mieszkam zagranica i tutaj jest cos takiego co nazywa sie Soft cup.Ogolnie jest to taki pojemniczek którego używa sie podczas miesiączki wkładając go do pochwy przy ujściu szyjki macicy i tam spływa przez około 8 godz krew.wiele kobiet tutaj używa tego tutaj podczas starania o dziecko.uniemozliwia to spermie wyplyniecie z pochwy a dodatkowo niektóre dziewczyny umieszczają tam sperme i wkładają ostrożnie ( najlepiej na leżąco ) do pochwy tak aby bić nie wyleciało , wówczas szyjka macicy jest zanuzona w nasieniu nawet przez 12 godz. Mi sie udało juz w pierwszym cyklu starań z tym. Możecie zobaczyć sobie filmiki na YouTube : wpisując home insemination lub softcup.pozdrawiam i życzę owocnych starań. Aha mozna to kupić przez internet.w razie pytań zapraszam na priv . Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania xxx

    kasiuleks lubi tę wiadomość

    Mama 2 i 3 w drodze;))
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 22 lutego 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama 2 i 3 w drodze ;)) wrote:
    Witajcie chciałabym sie z wami podzielić moim sposobem zajścia w 3 ciaze. Mieszkam zagranica i tutaj jest cos takiego co nazywa sie Soft cup.Ogolnie jest to taki pojemniczek którego używa sie podczas miesiączki wkładając go do pochwy przy ujściu szyjki macicy i tam spływa przez około 8 godz krew.wiele kobiet tutaj używa tego tutaj podczas starania o dziecko.uniemozliwia to spermie wyplyniecie z pochwy a dodatkowo niektóre dziewczyny umieszczają tam sperme i wkładają ostrożnie ( najlepiej na leżąco ) do pochwy tak aby bić nie wyleciało , wówczas szyjka macicy jest zanuzona w nasieniu nawet przez 12 godz. Mi sie udało juz w pierwszym cyklu starań z tym. Możecie zobaczyć sobie filmiki na YouTube : wpisując home insemination lub softcup.pozdrawiam i życzę owocnych starań. Aha mozna to kupić przez internet.w razie pytań zapraszam na priv . Pozdrawiam i życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania xxx
    Ciekawy sposób... pierwszy raz o tym słyszę...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • minago Znajoma
    Postów: 21 8

    Wysłany: 23 lutego 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy się dopiero drugi cykl:) więc jesteśmy na początku naszych starań :)

    Rób to, co kochasz, a nie kochaj tego, co robisz!
  • magda8869 Koleżanka
    Postów: 319 17

    Wysłany: 23 lutego 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez staram sie drugi cykl o drugie dziecko

    dloh6igc2uxqckov.png

    iv093e5e5trsnkol.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 23 lutego 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mama 2 i 3 w drodze :) ciekawy sposob. To jest nasz 28cs , wiec moze sprobuje tego wynalazku :) :* Nie mam nic do stracenia :) W przyszlym miesiacu hsg.

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • stokrotkaw Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 lutego 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tu nowa.Staram sie 6 cykl i dzis okazalo sie ze kolejny raz nic z tego. Mam strasznego dola chyba wpadam w depresje. Mieszkam za granico i tu jeszcze gorzej to znosze nie mam sie kogo poradzic dlaczego sie nie udaje. Mam krotkie miesiaczki 2 dzni i brazowe plamienie przet myslicie ze to cos znaczy .

    Stokrotkaw
  • ShopGirl Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 24 lutego 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama 2 i 3 w drodze - to można znaleźć pod hasłem 'kubeczek menstruacyjny' :) Też to stosuję na początku cyklu i w czasie spodziewanej owulacji. Póki co pierwszy cykl z kubeczkiem i musiałam się niezłe namordować, żeby go dobrze zaaplikować :) Ale ja trzymam go tylko ok 30 minut i kładę się do łóżeczka :)

    Ewik lubi tę wiadomość

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 24 lutego 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny ja dopiero 7 cykl starań. Ale załamka za każdym nadejściem @@ jakby mi serce pękało. Naprawdę zaczynam tracić nadzieję mimo iż podstawowe badania hormonalne zrobione po 6 nieudanym cyklu (dodam ze prywatnie oczywiście) niewskazują na jakies nieprawidłowości.Hormony w normie. Na badaniu usg ginek stwierdził że wszystko wygląda książkowo..

  • stokrotkaw Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 lutego 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie identycznie a i tak nic nie wychodzi.

    Stokrotkaw
  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiuleks wrote:
    mama 2 i 3 w drodze :) ciekawy sposob. To jest nasz 28cs , wiec moze sprobuje tego wynalazku :) :* Nie mam nic do stracenia :) W przyszlym miesiacu hsg.


    kasieleks ja mam 1 corcie i o drugie sie staram to moj 4cs jesli teraz sie nie uda to tez w marcu HSG...nie powiem ze sie boje.:(
    moze sie teraz uda testuje 07.03 ale cos czuje ze sie nieudalo :(

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 25 lutego 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slyszalam o tym kubeczku ale nie wpadlabym zeby tak sprobowac w starniach.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 25 lutego 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Battinka to trzymam kciuki aby @ nie przyszla :) A co do hsg to ja tez sie boje, ale mam nadzieje ze to nam pomoze.

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja na ovu jestem 4 cykl, staramy się tak naprawdę teraz 3 cykl, od października był totalny luz a nawet uwazanie na dni plodne. a teraz jak chcemy to nie wychodzi. :-(

  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mambella wrote:
    Hej, ja na ovu jestem 4 cykl, staramy się tak naprawdę teraz 3 cykl, od października był totalny luz a nawet uwazanie na dni plodne. a teraz jak chcemy to nie wychodzi. :-(
    Miałam dokładnie tak jak Ty. Zawsze mi sie wydawało ze jak nie chce zajść to trzeba uważać. A jak sie zdecyduje to bęc i jest ;-)

  • Mama 2 i 3 w drodze ;)) Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 28 lutego 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie;)) apropo tego pojemniczka ( Soft cup) to ja osobiście umieszczalam sperme wewnątrz niego i ostrożnie na leżąco , wpół siedząco wkladalam ostrożnie do środka. Przyznam sie ze raz czy dwa zawartość troche mi sie rozlala ale cos zawsze zostawało i szyjka była zanurzona.najlepiej poćwiczyć sobie to z odrobina wody zeby mieć pojęcie jak to włożyć aby rozlalo sie jak najmniej.ja osobiście ściskam to dwoma palcami po środku i brzeg który pierwszy wchodzi do pochwy i wsuwam ostrożnie az do końca az poczuje opór ściany pochwy i palcem wyczuje ze pojemniczek otacza szyjke macicy. Ja zostawialam to przez 8 godz. Pozdrawiam

    Mama 2 i 3 w drodze;))
  • mgiełka Przyjaciółka
    Postów: 63 26

    Wysłany: 1 marca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotkaw wrote:
    Hej dziewczyny jestem tu nowa.Staram sie 6 cykl i dzis okazalo sie ze kolejny raz nic z tego. Mam strasznego dola chyba wpadam w depresje. Mieszkam za granico i tu jeszcze gorzej to znosze nie mam sie kogo poradzic dlaczego sie nie udaje. Mam krotkie miesiaczki 2 dzni i brazowe plamienie przet myslicie ze to cos znaczy .

    My nie zabezpieczamy sie juz 10 cykl (przy czym wspolzyjemy dosc czesto co 2gi dzien) z czego 4 ostatnie juz z wykresami calujemy w owulacje i narazie nic. Tez mam takie miesiaczki nawet jeszcze krotsze i tez boje sie ze one cos oznaczaja.. moj gin mnie uspokaja ze jest wszystko ok ale zaczelam sie tez leczyc u endokrynologa porobilam badania hormonalne narazie sa w normie przede mna kolejna wizyta u endo i zobaczymy..

‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ