Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak mamy na imię i skąd ten nick :)
Odpowiedz

Jak mamy na imię i skąd ten nick :)

Oceń ten wątek:
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 17 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na imię mam Ania. Nick wziął się od zdrobnienia imienia mojego męża. Tomek-Tomii-Tomiika

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 52

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, a nick chyba wiadomo :-)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jestem Kamila, mój nick to skrót mojego panieńskiego nazwiska i ksywki z dawnych lat :) Miło Was poznać dziewczyny :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 52

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waszka88 widzę, że my to ten sam rocznik :-) hehe

    waszka88 lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • Rybeńka Autorytet
    Postów: 1404 1724

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia :) a nick to baaardzo długa historia ;p ( w skrócie od mojego uwielbienia fishburgerów ;p) i tak zostało wszyscy znajomi mówią do mnie Ryba :D Ja też 88 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 11:24

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Ona -> 35 -> Niedoczynność tarczycy, Hashimoto, alergia. Dwójka cudownych dzieciaczków z pierwszego małżeństwa <3

    <3 MAJUSIA <3
    28.02.2015r.

    <3 MICHAŚ <3
    05.10.2017r.

    On -> 36 -> Niska jakość nasienia -> 2% prawidłowych -> ruchliwość prawidłowa prawie 0..

    Zaczynamy 9cs
  • waszka88 Ekspertka
    Postów: 134 182

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie 88 od rocznika :) a 27 maja mam urodziny i mam nadzieje na wspaniały prezent :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]m3sxrjjgpfogd2ez.png[/link]
  • karolaa Przyjaciółka
    Postów: 113 52

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już teraz życzę byś dostała wymarzony prezent :-)

    waszka88 lubi tę wiadomość

    9ltfu6bdv4t6go6c.png

    ff1d6de0ddd1efa7c7b09089c73ba48b.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 13:31

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A mój nick kasiatoja dlatego, że ja to Kasia ;) :D

    nick nieaktualny, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6738 3455

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2016, 13:31

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS, insulinooporność
    19.12.24 Leoś 2550g 48cm
    age.png
  • jaskolka89 Ekspertka
    Postów: 187 106

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa ja witam się, Justyna mam na imię ;) Zauważyłam, że sporo nas tu jest o tym imieniu :)

    a jaskółka, bo od zawsze tego nicku używam, mój ukochany ptaszek którego kiedyś uratowałam jak miał skrzydełko złamane i piosenka "Jaskółka uwięziona" która jest moim numerem jeden, a jeszcze śpiewana przez młodego Cugowskiego...... Mmmm :)

    89 to oczywiście rocznik :)

    nick nieaktualny, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    20141018620520.png
    200710173338.png
  • Januszkowa Autorytet
    Postów: 1664 1888

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia. Mąż - Janusz;) Jak myślę o milych chwilach spedzonych razem to mam na to jedno okreslenie- Januszkowato;)

    jaskolka89, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    16.02.2015 Powitaliśmy na świecie Natalkę :)
    z789jaq.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1091

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny :)
    Mam na imię Ewelina-a Ewcia każdy na mnie mówi od zawsze :)
    a 21 samo się jakoś tak wzięło,k-pierwsza literka nazwiska:)
    Ja jestem 87 rocznik :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia rocznik 81 :)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1528 2097

    Wysłany: 8 maja 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar
    Nazywam się Sara, (Katarzyna )Nar...wicz. Zagadka wyjaśniona ;)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Zaruzaz Koleżanka
    Postów: 133 17

    Wysłany: 8 maja 2014, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj nic Zaruzaz wymyslony na miejscu :P Nic nie znaczy
    Mam na imie Klaudia ;)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 9 maja 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia = Kasia :)))

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • RIP + ? Znajoma
    Postów: 20 16

    Wysłany: 11 maja 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki, podoba mi się temat więc dołączam. R- mam na imię Renata, P-imię męża. Kiedy byliśmy jeszcze narzeczeństwem moja siostra śmiała się z nas, że Renata i Piotr daje skrót RIP, czyli rest in peace (napis na nagrobkach :) ). Traf chciał że imię naszego synka to Igor (5 lat), więc skrót nadal aktualny, a +?, bo nadal czekamy na rodzeństwo i kto wie jaka literka zburzy nasz skrót ;) Jestem rocznik 84, o dziecko staramy się 2,5 roku.
    Pozdrawiam

    Eklerka, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    It make's me fighter...
  • Eklerka Autorytet
    Postów: 1330 1252

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eklerka = Elka Eklerka czyli "pieszczotliwy" zwrot ze strony Mojego K. gdy się kłócimy ;)

    FeliceGatto lubi tę wiadomość

    5fjzaeq.png
    6d4a1fa03ada290f9163e68d0b61b673.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another - Natalia, a nick? Stąd: Michael Jackson - Another Part Of Me
    :)

    Sue, FeliceGatto lubią tę wiadomość

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ