X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha nie łam się :) Jest i tak coraz lepiej. Dobrze, że Mała przybiera na wadze. Nie wszystko od razu :)
    Wiadomo szpital nie nastraja pozytywnie, ale jeszcze troszkę musicie wytrzymać. Mąż do was przychodzi?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 maja 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:33

    sialalaKoniczynaDwa, Frida91, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 maja 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2019, 10:33

    sialalaKoniczynaDwa lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 maja 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - mała ok. Tydzień przedszkola za nami i jakoś przeżyliśmy :-)

    Zozo - najlepiej się ocenia inne matki i wychowuje cudze dzieci ;-) To bardzo polskie przecież. Ludzie mają satysfakcję, że mogą poczuć się lepsi i mądrzejsi. Wiadomo, że różni są rodzice. Niektórzy mają wszystko w dupie jak Koniczyna pisze, ale też dzieci mają różne odpały. Może dziecko było zmęczone, głodne lub coś innego i afera gotowa. Komu ani razu dziecko nie zrobiło sceny niech pierwszy rzuci kamieniem :-D Moja akurat w miejscach publicznych jest grzeczna, ale raz zrobiła mi scenę w przedszkolu w szatni. Nie chciała się ubrać. Wstydu mi narobiła niezłego. Do dziś nie wiem co jej strzeliło. Różnie bywa.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka nie martw się. Taki stan to pewnie juz skrajnosc a jestes ciagle pod opieką lekarza więc wylapie jakby cos sie działo.

    My byliśmy dziś w Smyku na zakupach dla małej i sporo rzeczy nakupowalismy do wyprawki :) Dużo rzeczy było akurat na wyprzedaży, więc nie bardzo mogłam wybierać wzory bo wolałam tańsze w naszej obecnej sytuacji, ale i tak jestem bardzo zadowolona 😊

    Adry lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    super :) teraz wszystko wyprać, wyprasować i niech czeka na użytkowniczkę ;) ani się obejrzysz i już z tego wyrośnie ;P
    Hehe no wiem :D Ale i tak ciężko się powstrzymać jak wszystko takie słodkie :P
    Ale kupiliśmy nie tylko ciuszki. Też przewijak, płyn do kąpieli, takie wielkie pieluchy-otulacze, cążki do paznokci i coś tam jeszcze ;) Od razu się czuję spokojniej jak już kolejne rzeczy z listy mogę odhaczyc.
    Odebralismy też w końcu samochód z naprawy. Może w końcu los się zacznie odwracać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 22:03

    Adry, Lavende86 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry a jak tam plany na weekend? Co tym razem ogarniasz? Zaraz Ci pomieszczen zabraknie i pójdziesz do sąsiadów :D

    Adry lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Lavende, no widzisz :) wyszła opcja bez kataru, i niech tak zostanie do października :)
    a mała napewno zadowolona z powrotu do przedszkola prawda?
    Jest zadowolona, ale z szykowanem się rano jest różnie. Wstaje bez problemu, ale nie chce jej się ubierać. Kombinuje i przeciąga. Dopiero jak już wyjdzie z domu to jest zadowolona. W tym tygodniu byli już u dentysty i w teatrze także fajnie. Najgorsze, że jest strasznie pobudzona po powrocie i późno chodzi spać. Dziś to ja już wysiadam. O 22 jeszcze słyszałam z jej pokoju "nie mogę spać!". Teraz cisza więc może w końcu śpi. Nawet nie idę sprawdzać. Mąż wraca dopiero o 1 w nocy.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida a to jakaś wielka promocja była? Bo wiem że u nas w Katowicach w jednym sklepie miały być obniżki w smyku w ten weekend, może gdzieś u Was też się szykuje.

    Adry podoba mi się Twoje podejście :) ciekawe czy ja będę taka matka czy jednak mi coś odbije.
    A jeżeli chodzi o malolata, to oczywiście nie w takim stopniu ale większość pieszych stwarza zagrożenie dla samych siebie. Słuchawki na uszach, kaptur albo zwykła bezmyslnosc i kierowca nagle musi się zatrzymać bo ktoś wtargnal na pasy. To jest paranoja żeby się bać pieszych, nie rozumiem dlaczego to tylko na kierowcach spoczywa odpowiedzialność. Nawet nie chce sobie wyobrażać z jakimi wyrzutami musiała by się zmierzyć ta kobieta gdyby nie wyhamowala.

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ogolnie ostatnio nabrałam jakiejs magicznej wiary w siebie, pozytywnej energii do życia, to wszystko spłyęło na mnie tak niespodziewanie, że nie mam pojecia co się stało. JUż dawno nie czułam się tak dobrze. CHyba przed ciążą ostatnim razem. Mam nadzieję, że ta tendecja się utrzyma jak najdłużej :P

    i przepraszam, że tak nieskładnie piszę, ale serio ledwo ogarniam rzeczywistość :)
    A może jesteś w ciąży? :P
    To super że mala daje radę. Wiadomo wpadki mogą się zdarzać ale to normalne.
    Jak chcesz odpocząć to najlepiej nie planuj tylko właśnie trochę spontana. Zrób to co musisz a reszta się zobaczy ;) I pochwal się koniecznie zaproszeniami! Kiedy te urodzinki?

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha dziś była promocja 20% na nieprzecenione ubrania ale ogólnie często tam można dorwać np.te paki ubranek ze wzorem z poprzedniego sezonu,które niczym się nie różnią a kosztują np.40zł za 3 pajacyki zamiast 80. I to normalny wzór a nie jakiś z Bożego Narodzenia :P
    Albo przewijaki - wszystkie kosztowaly 60zł a jeden wzór był po 45. Nie wiem czy tak jest we wszystkich Smykach ale warto korzystać z takich okazji bo są spore różnice :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 22:15

    malutka_mycha, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a ile miała lat/miesięcy kiedy zaczeła zasypiać sama? w jaki sposób się Wam to udało? opowiedz proszę.

    MOże te emocje tak teraz, bo to w sumie pewna nowość, dużo się dzieje, z czasem zapewne przejdzie to w codziennośc i będzie łatwiej.
    Na pewno emocje. Wiadomo. Gdyby nie to zmęczenie ciążowe to by mi to nawet nie przeszkadzało.

    Z zasypianiem to nawet nie pamiętam. Nie było to jakoś tak celowo trenowane. Samo wyszło. Ja zwykle się wymykałam i kombinowałam bo nie miałam cierpliwości czekać aż zaśnie. Potem mówiłam, że idę ogarnąć kuchnię i zaraz wracam. Ona słyszała jak robię coś w kuchni i zasypiała zanim wróciłam. Ale to też różnie bywa bo czasami nie da wyjść. Woła co 5 min. U nas jest tak, że co matka nauczy to ojciec zepsuje bo mąż leży z nią i głaska i to jej miesza w głowie. Ale u nas to na luzie. Nie mam ciśnienia że musi sama. Zależy od dnia. Dziś usypiałam ją, ale tak długo to trwało, że powiedziałam jej, że już idę bo jestem padnięta i muszę się położyć no i wyszłam. Jakoś nie miała nic przeciwko :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2019, 22:24

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry no ja zawsze też byłam hetera :) ale podobno do własnego dziecka to jednak nie jest się tak stanowczym. No wszystko się okaże.
    I podziel się proszę kawałeczkiem tej wiary.

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Adry szybko twoja mała podlapala to odpieluchowanie ekstra :)
    Frida te ciuszki dla dzieci to jakiś meksyk ceny z kosmosu. Ostatnio też widziałam taki słodki komplecik dla noworodka body czapeczka i spodenki prawie 100zl. Porabalo ich ja na początki też będę łapać promocje bo to chwila i już większe trzeba kupować.
    Dla dzieci, ciężarnych i karmiących. Żeby obrzydliwe bluzki z wycięciem kosztowały majątek to kogoś mocno popie*dolilo.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 maja 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi cenami to serio kosmos. Owszem mozna sie szarpnac na jakas jedna czy 2 rzeczy ale bez przesady żeby wydawać 100 na 2 ciuszki które dziecko ponosi z miesiąc... Tak samo szkoda mi na te ciążowe ciuchy. Może jakbym szastala kasa to bym tak nie patrzyla ale tak to neistety poluje tylko na promocje w Lidlu itp. Bo szkoda mi wydawać na chwilę.
    Niestety to biznes. Ciążowe czy do karmienia tak samo jak wszystko co ma w nazwie ślubne jest automatycznie 3x drozsze nie wiedzieć czemu :P

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 11 maja 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszę że mam ciuchy po synku. Jak widzę ile tego jest i przeliczam na pieniądze to łohoho. Na pewno coś tam będę kupować ale oszczędność wielka. Dziś ciąg dalszy bawienia się, mam już 5 worków próżniowych zapakowanych. To są ciuchy od 1,5 roku w góre. Niemowlęcych nie pakuje, są w reklamówkach w pawlaczu i też masa.

    Dobrze mi się spało dziś, chyba zasługa tego koszenia wczoraj rano że wcześnie wstałam.

    Adry u nas usypianie poszło gładko. Tzn na początku jak był malutki to musiałam go nynać na rękach, smok i tetrówka w rączkach i jeszcze mu śpiewałam nawet wymyśliłam jakieś piosenki sama. :P Potem jak już był zbyt ciężki na nynanie już wystarczyła sama pozytywka z karuzelki - odgłosy natury, ale musiałam się kłaść obok łóżeczka i czekałam aż uśnie. Nieraz sama też zasypiałam. A potem jak już chodził to kładłam go już w swoim pokoju i wychodziłam. Zero histerii, zasypiał sam. Często też nagle oglądając bajki na dobranoc w pokoju brał smoka do buzi, tetrówkę w łapki i sam szedł do swojego pokoju do łóżka. Wyglądało to komicznie. :) No a teraz to chce żeby iść z nim i go przykryć pocałować i powiedzieć dobranoc itp.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo o której wizyta??

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nadal z tetrówką usypia i pluszakami wokół. :)
    No własnie-o której wizyta?

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj nam znać koniecznie! :) Będzie dobrze!

    Zozo lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Zozo Autorytet
    Postów: 4471 2599

    Wysłany: 11 maja 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że dam znać :)

    👧 Córka 26. 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
    2.12.19 blada kreska na teście🙏🏻
    👶🏻 Synek 02. 08.2020
‹‹ 1085 1086 1087 1088 1089 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ