Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*

    Promyk ja wiem, dziecko i tak będzie cudowne niezależnie jak przyjdzie na świat i jak poczęte, nie będzie to też nic zmieniało w naszej relacji, to bardziej do siebie mam jakieś ale... Oczywiście nie chce nikomu tu sprawiać przykrości... Trudne to wszystko. Ale wiadomo dla każdej z nas najbardziej liczy się ten cel i to światełko na końcu tej ciężkiej drogi.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dobra laski formalnie beta niżej 2 .
    Tsh . 0.050 . Nie jestem na lekach. Nadczynność?
    A byłaś u endokrynologa? Jakie są normy w ogóle?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida nad hormonami nie zapanujesz. To jest silniejsze od Ciebie, rozumiem Cie. I w żaden sposób nikt Ci nie może pomóc. Z perspektywy czasu odpuscilabym sposoby na wywołanie bo tylko mnie nakrecaly. Puść jakiś film, zrób sobie mrożona kawę albo gorąca czekoladę, co wolisz i zrelaksuj się. Ciepły prysznic czy kąpiel też Cie rozluźni i nie zaszkodzi. Trzymaj się cieplutko 😘

    Frida91 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 życzę Ci tego i miałabyś gromadkę ;)

    Frida91 głowa do gory! To juz koncoweczka! Masz racje... odkąd nasi przyjaciele sa w ciąży - mam wrażenie ze jest nam ciężej... bo Oni odkładali ta decyzje pare lat i teraz bach i sie udało w pierwszym cyklu (chyba ze kłamią zeby nie było ze sie starali, ale to byłaby głupota), mysle ze nasza przyjaźń sie zakończy ... smutne... ale w sumie to i tak Oni sie juz od nas odsunęli na etapie gdy my sie zaczęliśmy starać, wiec teraz to chyba tylko formalność...

    Malowanie w toku... juz padam a jeszcze troche zostało.. ale bedzie ostatecznie ładnie! Taka mnie jeszcze naszła refleksja, ze wsród naszych znajomych nikt sie nie stara o dziecko, takze czujemy sie jak wybrakowani...

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha no ja doszłam to tego samego wniosku. Wczoraj się bzyknelismy trochę tak przymusowo jka przy staraniach i stwierdziłam że to bez sensu, nie będę już nic swirowac na siłę bo tylko mi gorzej od tego i czuję się sfrustrowana. Ewentualnie spacery bo to zawsze jakieś zajęcie i ruch ale nic więcej nie zamierzam już robić. Co będzie to będzie... Byłam właśnie na lodach na pocieszenie a wieczorem pojedziemy na jakieś zakupy. Dobrze ze juz weekend zaraz to nie będę siedzieć sama.

    NowaJaa to tak często jest ze znajomości się rozluzniaja jak każdy ma inne cele i na czym innym się skupia... Na jaki kolor malujecie? I w ogóle jak wasze relacje, trochę lepiej jest?

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piatek piateczek skonczylam dzisiaj wczesniej jupi milego weekendu wszystkim

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - już niedługo! Wytrzymasz! Widzisz. Różnie to bywa. Ja czułam się źle już jakiś czas przed. Miałam straszny kryzys. Chciałam już to kończyć. Ja za to chciałam doczekać do planowanego cc, a tu mały zrobił mi psikusa. Szłam spać normalnie a w nocy huk i nie wiedziałam co to. Wody poszły toralnie nagle. Nawet jak sie kładłam to nic nie czułam.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 jest lepiej, Maz dzis był w banku pytać o szczegóły wspólnego konta - wow! Ja to chyba musze zmienić taktykę i jak czegoś chce, to musze mowić na odwrót albo przestać o czymś mowić - to najlepiej działa na mojego Męża. Maluje kuchnie z białej na biała ;) tylko miałam wrazenie, ze ten kolor nam sie juz pobrudził, wiec temu maluje. Swoją droga tez mam czym myśli zajac jak tak ciagle cos w domu ogarniamy ;) marzy mi sie mech dekoracyjny jeszcze w kuchni na ścianie (mam taka z białej cegły) ale to moze z czasem, a i na ścianie w przedpokoju mapę świata do zaznaczania miejsc w których bylismy. A i jeszcze mamy salon do dokończenia, ale to po wakacjach. Lubię tematy remontowo-wnętrzarskie ;)

    Moze faktycznie zrób tak jak dziewczyny piszą, spróbuj sie troche rozluźnić.

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende zazdroszczę że masz już to za sobą!

    NowaJaa no to super, może znajdziesz jakąś metodę na tego swojego uparciucha ;)

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od srody maluje... wymieklam, a sufit do poprawy... help! Jeszcze dzis jedziemy dziecko oglądać... takie w sumie 10cio miesięczne, bo wczesniej sie jakos tak udawało tego uniknąć... no nic .. najwyżej wizyta bedzie krotka.

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Ty to rzeczywiście masz tych dzieciatych znajomych... Ja to w ogóle aż tylu nie mam a co dopiero z małymi dziećmi :P

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1734 1234

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostali nam jedni wspólni znajomi bez dzieci i planow ciążowych... padam na twarz... ale jeszcze tylko ogarnę w przyszłym tygodniu sufit w łazience i bedzie znowu ładnie. Jak dzisiaj Ci znajomi zaczną narzekać jak to zle z dzieckiem to chyba wyjdę i tyle ...
    nie chce mi sie juz nic, ale mam satysfakcję, ze mi sie udało to zrobic!

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi żeby się tak dało :P Ja praktycznie cała ciążę mam problemy ze snem, ręce nadal mi cierpna i i tak nie jestem w stanie normalnie przespać nocy więc z tych chwil nie jestem w stanie skorzystać. Tyle że w dzień dosypiam i robię sobie drzemki ;)

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi mi też tsh po ciąży spadło choć nie aż tak. Mam teraz 2,1 a tak nisko nigdy bez leków nie było.

    Z moich badań na razie wynika: nie mam depresji, jestem zmęczona (tabletki na sen dostałam po zgłoszeniu problemów z zasypianiem) i mam mózg ale jak działa to się dowiem za tydzień.

    Ja wniosek przez stronę banku składała i dziś dostałam odpowiedź że przyznali.

    Frida też tak miałam i po urodzeniu Nastusi bardzo szybko siły zaczęły wracać, lepiej spałam (dopiero niedawno zaczęłam mieć problemy ze snem).

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi a może warto powtórzyć. Może to jakiś błąd.
    Tak, są rozchwiane mocno.

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 14:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 1266 1267 1268 1269 1270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ