X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 9 września 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaxzelam dawac bebilon ar bo mala byla bardzo niespokojna. Budzila sie w nocy co godzine bo ja pewnie pieklo w przełyku ciagle chciala byc przy cycu zeby lagodzic pewnie to pieczenie. Wyginala sie do tylu. No cuerpiala ewidentnie.

    Skonsultuj najlepiej z pediatra ale moj mi nic nie pomogl :(

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 9 września 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:22

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 9 września 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest w pionie to nie marudzi. Ogólnie na rękach jest mu lepiej. Dziś np. odłożyłam go do wózka po godzinie od jedzenia to się obudził i wyglądał jakby mu coś podchodziło do gardła. Krzywił się i mlaskał. Podniosłam go to mu się trochę ulało i od razu krzywa mina i płacz :-/ Wiem, że są dzieci które ulewają i im to w ogóle nie przeszkadza, ale u nas widać, że jest mocny dyskomfort. Poza tym przez to że mu się podnosi to on ciągle wydaje się głodny. Wydaje mi się, że właśnie picie mleka daje mu ulgę na chwilę dlatego co chwilę potrafi się domagać jedzenia, a tak naprawdę to nie głód. Szkoda mi go bo nie wiem jak mu pomóc. Boję się, że dostanie przez te kwasy jakiegoś zapalenia przełyku albo innych powikłań. Chyba zaczynam świrować. Nie mogę patrzeć jak on się męczy. Albo śpi, albo jest cierpiący.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 9 września 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Jak jest w pionie to nie marudzi. Ogólnie na rękach jest mu lepiej. Dziś np. odłożyłam go do wózka po godzinie od jedzenia to się obudził i wyglądał jakby mu coś podchodziło do gardła. Krzywił się i mlaskał. Podniosłam go to mu się trochę ulało i od razu krzywa mina i płacz :-/ Wiem, że są dzieci które ulewają i im to w ogóle nie przeszkadza, ale u nas widać, że jest mocny dyskomfort. Poza tym przez to że mu się podnosi to on ciągle wydaje się głodny. Wydaje mi się, że właśnie picie mleka daje mu ulgę na chwilę dlatego co chwilę potrafi się domagać jedzenia, a tak naprawdę to nie głód. Szkoda mi go bo nie wiem jak mu pomóc. Boję się, że dostanie przez te kwasy jakiegoś zapalenia przełyku albo innych powikłań. Chyba zaczynam świrować. Nie mogę patrzeć jak on się męczy. Albo śpi, albo jest cierpiący.
    Dokladnie tak. On chce byc przy cycu ciagle bo to lagodzi pieczenie. Lekarze czesto proponują ten zagestnik nutriton. U mnie sie nie sprawdzil bo mloda miala zaparcia i bólu brzucha. Za to Ar lagodzil super. Szkoda maluszka. Wiem co czujesz. :( Mi jeszcze lekarz mowil zeby karmic czesciej a mniej i odbijac. U mnie ta rada sie nie sprawdzila. Za to spanie na brzyszku oczywiście pod nadzorem pomagalo a w nocy na którymś boku tylko nie pamietam. Trzeba by doczytać.

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 września 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nutriton jest ok, podobno od dziecka zależy. Warto spróbować. Tylko pediatra mi powiedziała żeby nie dawać tyle ile piszą na opakowaniu tylko trochę mniej bo inaczej robi się budyn

    f1d9680377.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 10 września 2019, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniczynka kciuki za operacje! Bedzie dobrze, musi!

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 10 września 2019, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wiece jak u Czarnulki? Jak sobie radzi ze swoją Trójeczka? Jak czytasz to daj znak życia :)

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 września 2019, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende a może też spróbuj noszenia w chuscie? Skoro mały lepiej się czuje pionowo. Wiadomo cała dobę się nie sprawdzi ale chociaż w ciągu dnia miałabyś trochę spokoju, mogła coś zrobić w domu czy iść z córką na spacer :) My mieliśmy w weekend spotkanie z doradczynia i jesteśmy zachwyceni, Mała spała mocno zamotana a ja miałam odciazony kręgosłup i wolne ręce. Zamówiłam chuste i dziś ma przyjść.

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 września 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Dziewczyny, a wiece jak u Czarnulki? Jak sobie radzi ze swoją Trójeczka? Jak czytasz to daj znak życia :)
    bardzo dawno sie nie odzywała. I ciekawe co się z Orzeszkową stało.

    Promyk89 lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 10 września 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Czarnulka w ogóle pisała że urodziła?

    Zozo będziemy mieli myszy w domu. 🤪 Mąż jedzie z synkiem na jakieś targi do Ostrawy i mąż mu obiecał myszkę. Ja zwariuje z tymi chłopami. Klatki ja sprzątać nie będe. 😑

    Zozo lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Bryś Koleżanka
    Postów: 31 4

    Wysłany: 10 września 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Jak jest w pionie to nie marudzi. Ogólnie na rękach jest mu lepiej. Dziś np. odłożyłam go do wózka po godzinie od jedzenia to się obudził i wyglądał jakby mu coś podchodziło do gardła. Krzywił się i mlaskał. Podniosłam go to mu się trochę ulało i od razu krzywa mina i płacz :-/ Wiem, że są dzieci które ulewają i im to w ogóle nie przeszkadza, ale u nas widać, że jest mocny dyskomfort. Poza tym przez to że mu się podnosi to on ciągle wydaje się głodny. Wydaje mi się, że właśnie picie mleka daje mu ulgę na chwilę dlatego co chwilę potrafi się domagać jedzenia, a tak naprawdę to nie głód. Szkoda mi go bo nie wiem jak mu pomóc. Boję się, że dostanie przez te kwasy jakiegoś zapalenia przełyku albo innych powikłań. Chyba zaczynam świrować. Nie mogę patrzeć jak on się męczy. Albo śpi, albo jest cierpiący.

    Cześć dziewczyny, podczytuję Was już długo, u mnie wszystko zaczęło iść nie tak niestety po ciąży. Ale ja właściwie do Lavende, dołącz może do grupy na fb "refluksowe dzieci, problemy jelitowe, alergie pokarmowe", może chociaż sensownego gastrologa dziecięcego w Twoim mieście podpowiedzą. U mnie ten sam problem, z tym ze mój akurat problemu ze spaniem nie ma. Pozdrawiam.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to prawie tak jak u mnie. Ja bym chciała 3jkę, mąż 2jkę, a póki co nie mamy ani jednego :D

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 września 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    O jaki masz ładny nowy avatar :)
    wiesz, przy tych stymulacjach, invitrach i innych historiach jest zawsze duża szansa, że ustrzelicie 2 za jednym razem, tak ze miałabyś 9 miesięcy ciązy plus kilka miesięcy kolejnych starań do przodu ;)
    i choc pomyslisz, ze to niemozliwe, to nigdy nie mówi nigdy :D
    a no tak wprowadziłam małe zmiany :)

    hehehe, oby oby. Ja już nie mogę się doczekać października, bardzo się cieszę, że mamy urlop za chwilę, bo byłoby mi bardzo ciężko dotrwać do tego czasu :) a tak to na urlopie, to człowiek o takich rzeczach nie myśli <3

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 września 2019, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wczoraj to nikt na dwór nie chciał iść, więc nie ma co się dziwić psu :D

    Zozo lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 września 2019, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:22

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 10 września 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dziś słońce wyszło, nawet przyjemnie :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 września 2019, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - ja ostatnio byłam na zakupach i weszłam w spodnie 36 pierwszy raz od czasów przed pierwszą ciążą. Dawno nie miałam takiej figury. To chyba stres, niedospanie i noszenie małego tak mnie odchudziły. Coś za coś.

    Co do wizyty u lekarza to nasz pediatra nie był niczym zaniepokojony oprócz faktu że mały za dużo je i za szybko przybiera. Wg niego mam mu mocno ograniczyć mleko bo może od tego przejedzenia źle się czuje. Mam mu dawać co 4 godziny. Będzie ciężko bo on jest głodomor. Nie wiem dlaczego tyle przybrał skoro je mniej wiecej tyle ile na opakowaniu mleka piszą. Jestem w szoku że on tak przybiera. Nie wiem jakim cudem. Karmie go co 3 godziny. Czuje się jak jakaś patologiczna matka. No i stwierdził że mały nie ma skazy i wg niego niepotrzebnie pije Bebilon Pepti. Zalecił powoli zmienić na Bebilon Comfort. No zobaczymy. Jestem przerażona.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 10 września 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavande ja ostatnio w przychodni widziałam dwójkę dzieci. Jedno 11 miesięcy, drugie 2 lata. Ważyły tyle samo, obydwoje zdrowi. Tak więc nie stresuj się aż tak tą wagą. My używamy bebilon Comfort i jest ok. pomogło nam. Teraz rozważam przejście na normalny bebilon ale jeszcze nie podjełam decyzji. Będziesz jeszcze konsultować czy masz zaufanie? Refluks wykluczył?

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 10 września 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie nadal brzuch pobolewa. Cholera wie czy zrostów nie mam albo tak wolno się goi w środku....

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 10 września 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 15:22

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 1339 1340 1341 1342 1343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ