Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Kotka ;) Mam dwie dziewczyny
    Ja mam dwóch kocich chłopaków;D

Wysłany: 2 sierpnia, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nurtuje mnie dziś jedno pytanie do zafasolkowanych i dzieciatych dziewczyn . Nawiązuje ono do tytułu wątku;) Z każdej strony slysze- wyluzuj, jak przestaniesz myśleć o staraniach to się uda, blokujesz się myśleniem o staraniach itp. Czy Wy dziewczyny w Waszysz szczęśliwych cyklach osiągnęłyście ten dla mnie niepojęty staraniowy ZEN? Czuje się winna przez te opinie, że trzeba się wyluzować - bo ja nie bardzo umiem i im bardziej się staram nie myśleć tym gorzej😅 przez to czuje, że się nigdy nie rozmnoze bo nie umiem nie myśleć o staraniach😋 Czy to jest rzeczywiście prawda? Jak było u Was?

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 sierpnia, 11:53

• Frida91 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Nurtuje mnie dziś jedno pytanie do zafasolkowanych i dzieciatych dziewczyn . Nawiązuje ono do tytułu wątku;) Z każdej strony slysze- wyluzuj, jak przestaniesz myśleć o staraniach to się uda, blokujesz się myśleniem o staraniach itp. Czy Wy dziewczyny w Waszysz szczęśliwych cyklach osiągnęłyście ten dla mnie niepojęty staraniowy ZEN? Czuje się winna przez te opinie, że trzeba się wyluzować - bo ja nie bardzo umiem i im bardziej się staram nie myśleć tym gorzej😅 przez to czuje, że się nigdy nie rozmnoze bo nie umiem nie myśleć o staraniach😋 Czy to jest rzeczywiście prawda? Jak było u Was?
    Ja uwazam że nie ma aż takiej zależności. Na początku starań byłam wyluzowana a rok później przy cyklu stymulowanym myślałam o tym non stop i denerwowalam się i jakoś i tak się udało. Owszem jak ktoś jest całkowicie zdrowy to może stres trochę blokuje ale jestem zdania że jak coś jest nie tak to trzeba szukać przyczyn i leczyć je a nie liczyć na jakieś wyluzowanie...

OwaOrzeszkowa, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

xooPp2.png DXzip2.png
  • IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Orzeszkowa ja w szczęśliwym cyklu miałam meeega stresy. W pracy było coraz gorzej, bo były zwolnienia grupowe i ja się do nich kwalifikowałam. Koledzy z pracy dali mi ostro popalić ze względu na rywalizację i do tego myślenie o ciąży było ogromne, bo chciałam za wszelką cenę zajść żeby stamtąd ucieknąć. A na dodatek miesiąc wcześniej minął rok od kiedy straciłam pierwszą kruszynkę i do końca nie otrząsnęłam się z tego. Dopiero jak zaszłam to się uspokoiłam, ale u mnie to był objaw we wszystkich ciążach(jeszcze przed testowaniem). Dlatego ten spokój to nie do końca jest sposób na zajście. Jak to mówią na wojnie też się dzieci rodziły, wiec stres nie działa jak antykoncepcja

OwaOrzeszkowa, Frida91, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    Czekamy na ciebie kruszynko♥️
    Termin 06.10.2019
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w szczęśliwym cyklu , mialamnoperacjie teściowej na serce i musiałam jechać za granicę. Nie był to zdecydowanie luz XD

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy

Wysłany: 2 sierpnia, 12:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się pocieszona waszymi wypowiedziami ;D ciągle tylko slysze- "wyjedzcie na wczasy a się uda", kuźwa jakie wczasy😂 nawet urlopów na owu nie mamy. Milion wypowiedzi- "jak przestałam myśleć o dzieciach to zaszlam"- No k*rwa😂 mój ułomny mózg nie potrafi nie myslec- zwłaszcza na tydzień przed terminem @ XD

• NowaJaaa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owa urlop to zawsze dobra opcja! A jak kiedyś zajdę, to stwierdze, co mi „cudownie” pomogło ;)

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

• IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzeszkowa urlop to zawsze jest dobry pomysł, bo poziom stresu maleje i jest ciutkę większa szansa na zajście, ale to tylko jeśli nie ma innych problemów przy tym. Jeśli np nie masz owulacji, to urlop ci jej nie przywróci choćby nie wiem co. A wyjazd to zawsze jest mała ulga dla twoich nerwów i ciała, dlatego choćby ze względu na to zdecydowałabym się na krótki wypad.

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 sierpnia, 13:26

01.2019 udało się
    05.2019 będzie córeczka
    Termin 06.10.2019

Wysłany: 2 sierpnia, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    Orzeszkowa urlop to zawsze jest dobry pomysł, bo poziom stresu maleje i jest ciutkę większa szansa na zajście, ale to tylko jeśli nie ma innych problemów przy tym. Jeśli np nie masz owulacji, to urlop ci jej nie przywróci choćby nie wiem co. A wyjazd to zawsze jest mała ulga dla twoich nerwów i ciała, dlatego choćby ze względu na to zdecydowałabym się na krótki wypad.
    Chciałabym, ale ja prowadzę działalność i nie mam na ten moment pracowników, urlop wiąże się z zamknięciem na ten tydzień czy dwa, a jest sezon i szkoda. Odpocznę dopiero za jakieś 2 miesiace;/

Wiadomość wyedytowana przez autora 2 sierpnia, 13:47

• malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Czuje się pocieszona waszymi wypowiedziami ;D ciągle tylko slysze- "wyjedzcie na wczasy a się uda", kuźwa jakie wczasy😂 nawet urlopów na owu nie mamy. Milion wypowiedzi- "jak przestałam myśleć o dzieciach to zaszlam"- No k*rwa😂 mój ułomny mózg nie potrafi nie myslec- zwłaszcza na tydzień przed terminem @ XD
    Ja zaszłam na wczasach. Ale nie wyluzowalam, dalej mierzył am temperaturę i obserwowałam objawy zbliżającej się owulacji. U nas mogło zadziałać to że parzylismy się jak króliki :)

OwaOrzeszkowa, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png
  • NowaJaaa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owa poza tym (podobno) z dzieckiem to juz inaczej spędza sie urlop, wiec mysle, ze warto pojechać i sie nacieszyć soba, wyluzować, naładować akumulatory nowymi siłami i pozytywnym nastawieniem do życia. Takze urlop to ma byc Wasz czas, a jakby cos z tego wyszło to wiadomo sama radość ;)

Wysłany: 2 sierpnia, 14:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    Zmiana klimatu też dużo może zdziałać. Koleżanka po 5 latach dostała okresu bo nad morze wyjechała. Później znowu zanikl

iv09upjy29txo84c.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 14:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy- w nastepnym miesiącu przewiduje transfer. Wiec zachodzimy razem. Najpierw ty. A potem ja.
    Innej opcji nie widze.
    O!

OwaOrzeszkowa, Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    Został 4BB 4BB i 3..
    Starania od marca 2017.
    Od 10 lat - Nzj.
  • IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orzeszkowa to planuj za 2 miesiące, ale planuj. Góry, albo jakiś cieplejsze kierunek, ale daj sobie wypocząć, bo żaden pieniądz nie jest wart tego żeby się "zatyrać". Wrzesień albo październik to też fajne miesiące na wypoczynek. Ja preferuję właśnie te 2 miesiące.

Mycha kurcze 5 lat bez @... Z jednej strony super, ale z drugiej przerażające.

Frida piękna kocurka. Wymiziałabym😉

Frida91, OwaOrzeszkowa, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

01.2019 udało się
    05.2019 będzie córeczka
    Termin 06.10.2019
  • NowaJaaa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Czekamy- w nastepnym miesiącu przewiduje transfer. Wiec zachodzimy razem. Najpierw ty. A potem ja.
    Innej opcji nie widze.
    O!
    Bede trzymać mocno kciuki za Was Dziewczyny!

Październik na urlop bomba ;)

Wysłany: 2 sierpnia, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    Orzeszkowa to planuj za 2 miesiące, ale planuj. Góry, albo jakiś cieplejsze kierunek, ale daj sobie wypocząć, bo żaden pieniądz nie jest wart tego żeby się "zatyrać". Wrzesień albo październik to też fajne miesiące na wypoczynek. Ja preferuję właśnie te 2 miesiące.

Mycha kurcze 5 lat bez @... Z jednej strony super, ale z drugiej przerażające.

Frida piękna kocurka. Wymiziałabym😉
    U niej akurat przerażające, biedna starała się bardzo długo o dziecko. Ostatnio się dowiedziałam że im się udało a chyba 10 lat się starali

iv09upjy29txo84c.png
  • IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    U niej akurat przerażające, biedna starała się bardzo długo o dziecko. Ostatnio się dowiedziałam że im się udało a chyba 10 lat się starali
    Dobrze że się udało, droga była baaardzo długa, ale jednak udało się. To daje nadzieję...

OwaOrzeszkowa, malutka_mycha, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

01.2019 udało się
    05.2019 będzie córeczka
    Termin 06.10.2019
  • Adry Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my w cyklu w którym zaszłam bzykaliśmy się tylko na zasadzie, żeby nie zmarnować cyklu, bo wyniki były bardzo złe i zero szans na naturalna ciążę. nie byłam ani zestresowana ani spokojna.

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, półtorej godziny i urlop. nie wierzę w moje szczęscie :P jaka ma byc pogoda w przyszłym tygodniu?

OwaOrzeszkowa, IssaMelissa, czekamynadzidzie, Samosiowa88 lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia, 15:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    dziewczyny, półtorej godziny i urlop. nie wierzę w moje szczęscie :P jaka ma byc pogoda w przyszłym tygodniu?
    Zalezy gdzie :D u mnie ma byc slonce i po 26-28 stopni czyli tak akurat :)

Adry lubi tę wiadomość

👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
‹‹ 1342 1343 1344 1345 1346 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)