X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    wiesz, że ja nie mam pojęcia jak zrobić kisiel? :P
    Kupujesz torebkę z kisielem, wsypujesz do kubka i zalewasz wrzątkiem. Podobno można też z mąki ziemniaczanej zrobić samemu ale nie wiem jak

    Multiwitamina, malutka_mycha, Krycha lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    oj Beatrix :( a Ty każdy weekend sama?

    moj prawdopodobnie wyjeżdża 24 listopada, połączę się wtedy z Tobą w bólu :P

    w listpadzie kazdy :) wraca na jeden dwa dni i jedzie dalej.

    a 24 to akurat wybieram sie na Disney on Ice to bede miala rozrywke i meza zobacze ;)

    polecam serial dom z papieru i Big litte lies z Ncole Kidman i Meryl Streep.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 16:45

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    aaa rozumiem, no tak, w tym przypadku zdecydowanie lepiej poród naturalny. a czemu wybór między mniejszym a większym złem?
    Bo tam gdzie chciałam rodzic i szpital miał świetne opinie nie dostali kontraktu z nfz, nie zwrocili im za zabiegi. Zbankrutowali i sie zamknęli niestety ;(

    Warto posłuchać - o pracy ginekologa, o niepłodnosci, ivf i aborcji

    https://www.youtube.com/watch?v=QAEBpwkHHg0&feature=share

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk tak z własnego doświadczenia przygotuj się psychicznie na to że może być cesarka. Ja też bardzo chciałam naturalnie i mimo że teoretycznie wiedziałam że coś może pójść źle to nie byłam na nią gotowa i wiele mimo tej wiedzy teoretycznej mnie zaskoczyło. Byłam kretyńsko zła że to nie tak miało wyglądać.
    Kobiety i po cesarce rodzą czasem 4 dzieci więc jakby co to tylko trochę więcej czasu poczekasz

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Promyk tak z własnego doświadczenia przygotuj się psychicznie na to że może być cesarka. Ja też bardzo chciałam naturalnie i mimo że teoretycznie wiedziałam że coś może pójść źle to nie byłam na nią gotowa i wiele mimo tej wiedzy teoretycznej mnie zaskoczyło. Byłam kretyńsko zła że to nie tak miało wyglądać.
    Kobiety i po cesarce rodzą czasem 4 dzieci więc jakby co to tylko trochę więcej czasu poczekasz
    Wiem, że wszystko się da ale chce moim zarodkom zapewnić jak najlepsze warunki, żeby ze mna zostały. Mysle ze grunt to za 1 szym razem urodzić naturalnie a potem sie zobaczy
    Ale jak bedzie cc to nie bede naciskac na sn bo najwazniejsze jest narazie zdrowie tej Krewetki która jest w brzuchu.

    To takie dziwne czasem ale mam wyrzuty sumienia? Wobec naszych zarodków ktore czekają i chce żeby czekały jak najkrócej i żeby miały najlepsze warunki, żeby zostać.

    I czuje, że ta 3 co obecnie jest na feriach to dziewczynka. A 4BB to chłopak :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 17:03

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Kupujesz torebkę z kisielem, wsypujesz do kubka i zalewasz wrzątkiem. Podobno można też z mąki ziemniaczanej zrobić samemu ale nie wiem jak
    Normalnie. Do soku dodajesz mąki ziemniaczanej i mieszasz 😁 Albo do podsmażonych na papkę owoców. Robiłam córce jak była mała.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Normalnie. Do soku dodajesz mąki ziemniaczanej i mieszasz 😁 Albo do podsmażonych na papkę owoców. Robiłam córce jak była mała.
    Skoro tak samo dobrze wchodzi i wychodzi to idealne śniadanie na kaca :D

    Orzeszku Orzeszku który dc u ciebie ? Kiedy testujesz ;>

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stwierdzam oficjalnie że ogarnięcie samemu dwójki małych dzieci (w tym jednego jak perszing, a drugiego wyjca) jest strasznie trudne. Czułam się dziś jakbym ratowała tonący statek. Jestem tak styrana, że szok. Dobrze, że mąż wrócił.
    A mały znowu kicha i charczy mu w nosie... hmm. Nie wiem czy znowu chory nie będzie.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    wiesz, że ja nie mam pojęcia jak zrobić kisiel? :P
    Z tytki :)

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry pasztet dobry, chyba właśnie z królika :P
    Czytam "Grzech" M. Czornyj. Zaczęłam dziś i zapowiada się ciekawie. To kryminał :)

    Adry lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 listopada 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam w odwiedzinach, Ninka stanęła na wysokości zadania. Troszkę marudzila z jedzeniem, nie wiem czy to kwestia nowego miejsca ale ogólnie ok. Trochę odpoczelam od domowych pieleszy.
    A jutro pójdziemy na coś do kina a później się zobaczy. Dziś może uda mi się na męża doczekać i pokoncertujemy bo cały tydzień celibat. Zawsze tak jest jak ma druga zmianę.

    Multi nawet nie mów o prasowaniu, może to dzisiaj ogarnę. Aaaa

    Beatrix podziwiam i współczuję. A Ty masz chociaż rodzinę blisko? Albo koleżanki? Żeby się z kimś spotkać, przecież oszalec można tylko z małym dzieckiem.

    Adry jadlospis super, chciałabym żeby mi ktoś tak gotowa :)

    Adry lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Ja dziś byłam w odwiedzinach, Ninka stanęła na wysokości zadania. Troszkę marudzila z jedzeniem, nie wiem czy to kwestia nowego miejsca ale ogólnie ok. Trochę odpoczelam od domowych pieleszy.
    A jutro pójdziemy na coś do kina a później się zobaczy. Dziś może uda mi się na męża doczekać i pokoncertujemy bo cały tydzień celibat. Zawsze tak jest jak ma druga zmianę.

    Multi nawet nie mów o prasowaniu, może to dzisiaj ogarnę. Aaaa

    Beatrix podziwiam i współczuję. A Ty masz chociaż rodzinę blisko? Albo koleżanki? Żeby się z kimś spotkać, przecież oszalec można tylko z małym dzieckiem.

    Adry jadlospis super, chciałabym żeby mi ktoś tak gotowa :)


    tesciow ale nie mam jakos checi na czesto kontakty chociaz sa bardzo mili to raczej meczacy ;)

    kolezanki na innym etapie.Jedne juz maja wieksze dzieci inne jeszcze nie maja. Caly tydzien pracuja a w weekend moga wyskoczyc na piwko. CZasem przyjda do mnie ale to czasem :)

    a poza tym to nikogo i tak idzie oszalec. Czasem pacze mezowi jak mam wiekszy kryzys. Ja przed dzieckiem duzo pracowalam,podrozowalam po swiecie, chodzilam na fitnesy. Ciagle cos. Zawsze bylam bardzo aktywna. Teraz bardzo brakuje mi doroslych ludzi ale to pewnie jak kazdej matce. Brakuje mi tez wyjscia z domu a niestety jak meza ciagle nie ma to nie moge nawet wieczorem ruszyc na cwiczenia czy samej do sklepu zeby psychicznie odetchnac. Malutka jest cudowna, zaplanowana i chciana, ale wiecie jak sie okazalo ze nienawidzi wózka i ze spacerów nici to chciałam rzucać się z balkonu ;)


    czasem sobie ponarzekam, ale to tylko chwilkę i już jest dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 18:27

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:31

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda Beatrix że ty nie w samej Warszawie tylko pod.

    npV2p1.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatrix - ponarzekać to święte prawo każdej matki. To normalne. Macierzyństwo to przejażdżka rollercosterem. Raz euforia i motylki, a za chwile masz dość i tak w kółko 😁

    Mój mały usnął i mam tą świadomość, że nie mogę teraz odpocząć tylko wio do córy i ją jeszcze spacyfikować 😁 Choć dziś była grzeczna. Starała się mi pomagać 😊 Pomoc czterolatki to czasem gorzej jak brak pomocy ale liczą się chęci 😜

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie ten macierzynski minie i znow wpadne w wir pracy. Razem z dojazdami to caly dzien mnie nie bedzie wiec siedze na tylku i ciesze sie corka ;)

    tak apropo pracy..Wrobel co z Twoim powrotem ? pewnie pisalas ale nie pametam a pamietam :(

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Była u nas rehabilitantka. Świetna babka. Widać, że się zna. No i oczywiście tak jak myślałam... wszystkie dziwne rzeczy, które mały robi to przez nieprawidłowe podnoszenie, noszenie, odkładanie. Niby to moje drugie dziecko i coś tam o tym wiedziałam, ale każde dziecko jest inne i ma inne odchylenia czasami. Dużo mi pokazała. Otworzyły mi się oczy, że dziecko coś nieprawidłowo robi bo ja go do tego zmuszam swoim działaniem. O dziwo w jej fachowych rękach mały ruchowo zachowywał się książkowo. Żadnego prężenia, dziwnego odginania itd. Muszę z nim to ćwiczyć. A z nią jestem umówiona na poniedziałek.
    Przy okazji u młodej się czegoś doszukała. Niby ze stópkami i kolankami. Ale to też do wypracowania przez zabawę. Kurde ja tego nie widzę. Wydaje mi się że normalne ma nogi 😆 Jak to się człek nue zna...

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 15 listopada 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Beatrix - ponarzekać to święte prawo każdej matki. To normalne. Macierzyństwo to przejażdżka rollercosterem. Raz euforia i motylki, a za chwile masz dość i tak w kółko 😁

    Mój mały usnął i mam tą świadomość, że nie mogę teraz odpocząć tylko wio do córy i ją jeszcze spacyfikować 😁 Choć dziś była grzeczna. Starała się mi pomagać 😊 Pomoc czterolatki to czasem gorzej jak brak pomocy ale liczą się chęci 😜


    lavende nawet sobie nie wyobrazam jaka musisz byc zmeczona. Grubo sie zastanowie nad drugim ;)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 15 listopada 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś wysprzątałam pokój, kurze, kuchnie, przedpokój z garderobą, szafkę na szaliki czapki itp, poskładałam pranie, nastawiłam i powiesiłam następne. W międzyczasie obiad zrobiłam, zjadłam, odciągałam, karmiłam obu synów (obiad dla starszego). Ale za to nie byłam na spacerze z małym a drugiego odebrał mąż z zerówki bo się nie wyrobiłam czasowo.
    Mały już wykąpany i ma drzemkę. Do nocy nie dośpi, obudzi się/obudzę koło 20 i po 21 znowu nakarmię i spać położę.
    Ja mam jutro wychodne z koleżankami o 18. Malutkim zajmie się mąż czego jestem ciekawa, ale pewnie będzie spokojny, jak zawsze gdy wychodzę.

    Lavende ja też mam taki ból krzyża, najgorzej rano. 😣
    Adry jadłospis super ale chyba krewetek nie lubię i humusu nigdy nie jadłam.🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 19:22

    Adry lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 1537 1538 1539 1540 1541 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ