Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Lavende a moze skóra sucha od ogrzewania albo mały sie slini i podraznia mu to skórę.?
    Od śliny miał na brodzie takie obszczypane jak od mrozu, ale smarowałam to tą biodermą i jest już lepiej. A to teraz jest w takim miejscu, że raczej tam śliny nie ma. Od ogrzewania wątpię bo raczej staramy się wietrzyć i kaloryfery zakręcone. Myślę, że muszę poobserwować kolejne dni jak to się zachowa. Kiedyś miał pianę na policzku podczas kąpieli to potem też miał czerwone ale szybko to zeszło. Potem się już nie powtórzyło. Sama nie wiem. Nie chcę mu szukać na siłę ale też nie chcę podawać mleka które mu szkodzi.

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam że ja nie wiem kiedy ogarniemy chrzest małego. Mężowi się nie spieszy i generalnie nie chce mu się. On nie jest zbyt religijny. A ja chcę chrzest choć też ostatnio daleko mi do religijności. No ale wierząca jestem i nie wyobrażam sobie bez chrztu. Tyle że ja nie lubię tych całych ceregieli z tym związanych. Mam zamiar zrobić to bez pomopy. Tylko najbliźsi i jakiś obiad i tyle. Chciałam w grudniu, ale mąż twierdzi, że po co przed świętami cudować. I gadaj z takim. Pan hamulcowy. Może w styczniu się uda. Babcia już ma wonty czemu dziecko nieochrzczone tak długo. Esz... Oszaleć można.

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    On od początku miał problemy. Na piersi darł się non stop i miał odparzoną pupę bo robił non stop kupy. Potem na mm bez odparzeń bo mało kupek robił, ale też płakał mi całymi dniami można powiedzieć. Nikt nie wiedział czy to kolki, wzdęcia czy refluks bo cofki też miał. Do dziś lubi mu się cofnąć kwasem i się wkurza. Ogólnie zwalano na niedojrzały układ pokarmowy i że minie. No i tak się bujaliśmy. Debridat dopiero pomógł i go uspokoił trochę. Ostatnio jest raz lepiej raz gorzej, ale mały kiepsko śpi w dzień, szybko się wybudza, jest często jęczący. Ostatnio kilka dni mi się budził z dzikim krzykiem. Nigdy nie wiem czy on taki jest z charakterku czy coś mu jest bo takich jakichś ewidentnych objawów nie miał. Nigdy nie miał wysypek, nie wymiotował, nie miał śluzu czy krwi w kupce. No a teraz to się pokazało i zbiło mnie totalnie z tropu 😱 Bo to by mogło oznaczać, że coś jest na rzeczy... hmmm

Też na początku myślałam, że sobie odcisną to gdzieś albo mąż go zarostem zadrapał, ale chyba to nie to.

Mam zamiar to poobserwować jutro czy zniknie czy nie. Jak coś to do lekarza.
    Kladziesz go do snu jak? Bok bok placka czy na brzuszek?

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    Trzeci maly muszkieter ❤️ 👣🤰👩‍👦‍👦👩‍👦👣
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma 4 mies zrob to dla.mnie poswiec mu dzis czas wez go do lozka swojego i daj po jedzeniu na brzuch na swoje pjersi jak jutro dziecko brdzie zachowaniem inne daj znac priv to powiem co moflabys zrobic lub nid ale uwazam ze to okaz zdrowia a lekarze szukaja na upor juz

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Kladziesz go do snu jak? Bok bok placka czy na brzuszek?
    On śpi na plecach. No i nigdy wcześniej nie miał nic odciśnięte na policzku. Na brzuchu nie ma szans żeby spał czy nawet przyłożył głowę do powierzchni. Nie jest przyzwyczajony. On na brzuchu to tylko głowa do góry i oglądanie lub zabawa.

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    On śpi na plecach. No i nigdy wcześniej nie miał nic odciśnięte na policzku. Na brzuchu nie ma szans żeby spał czy nawet przyłożył głowę do powierzchni. Nie jest przyzwyczajony. On na brzuchu to tylko głowa do góry i oglądanie lub zabawa.
    Blad ..robi to bo go brzuch puczy... Kochana sprobuj!!!.

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moim podkladalam recznik w rulon ppd brzuch !!!! 20min stekow a jaki sen pozniej!!!! Nie pozalujesz uwierz!!!

Lavende86 lubi tę wiadomość

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Powiem Wam że ja nie wiem kiedy ogarniemy chrzest małego. Mężowi się nie spieszy i generalnie nie chce mu się. On nie jest zbyt religijny. A ja chcę chrzest choć też ostatnio daleko mi do religijności. No ale wierząca jestem i nie wyobrażam sobie bez chrztu. Tyle że ja nie lubię tych całych ceregieli z tym związanych. Mam zamiar zrobić to bez pomopy. Tylko najbliźsi i jakiś obiad i tyle. Chciałam w grudniu, ale mąż twierdzi, że po co przed świętami cudować. I gadaj z takim. Pan hamulcowy. Może w styczniu się uda. Babcia już ma wonty czemu dziecko nieochrzczone tak długo. Esz... Oszaleć można.
    Ja mialam po pol roku chrzciby gdzie drugi byl cjrzciny +nas slub dej spokoj nie te czasy!

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Ma 4 mies zrob to dla.mnie poswiec mu dzis czas wez go do lozka swojego i daj po jedzeniu na brzuch na swoje pjersi jak jutro dziecko brdzie zachowaniem inne daj znac priv to powiem co moflabys zrobic lub nid ale uwazam ze to okaz zdrowia a lekarze szukaja na upor juz
    Powiem tak. Lekarze właśnie nie szukają. Oni zawsze twierdzili że z małym ok i wyrośnie ze wszystkiego. Pediatra i gastrolog oboje twierdzili, że jeśli coś by mu było to by nie jadł i nie przybierał tak dobrze. Gastrolog wypytał o wszystko i stwierdził, że szczerze to nie widzi chwilowo na tamten moment nic niepokojacego a mały musi dojrzeć i tyle. To chyba bardziej ja się doszukuję i co coś wyczytam w necie to się martwię. Ale ja mam bardzo dobrego pediatrę, któremu ufam. Ma ogromne doświadczenie i 90% moich wymysłów spokojnie mi tłumaczy. Jak coś to odwiedzimy go na tygodniu i on to zobaczy. Tyle że wcześniej właśnie nie miał nic na buzi.

Jeśli chodzi o odbijanie go to ja go zaesze długo odbijam i noszę w pionie około 30 minut po jedzeniu. To mu pomaga na to jego cofanie. Albo na brzuch daję, albo w leżaku siedzi. Co do leżenia na mojej klacie to on już jest trochę duży na to i średnio to lubi. Zaraz zaczyna wygibasy i chce uciekać. Wiercioch z niego. Na śpiocha to może by dało radę...

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Blad ..robi to bo go brzuch puczy... Kochana sprobuj!!!.
    Wiem, ale to już moje drugie dziecko które nie potrafi spać na brzuchu. Zaraz po urodzeniu chciałam go nauczyć to po chwili się budził i koniec spania. Miał radar na brzuch i był anty. Teraz to nawet nie ma opcji go tak odłożyć bo momentalnie głowa do góry i się rozgląda o co kaman. Na śpiocha w nocy, po karmieniu da radę, ale to też ja nie mogę wtedy spać bo mi spadnie gdzieś w bok🤣 A nieprzytomna jestem.

Magddullina2 lubi tę wiadomość

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Ja moim podkladalam recznik w rulon ppd brzuch !!!! 20min stekow a jaki sen pozniej!!!! Nie pozalujesz uwierz!!!
    Wytestuje 😊 W dzień to on sporo jest na brzuchu bo sam się obraca, ale to do zabawy. Teraz ma nową zabawę: buzia w podłogę a dupa do góry 😂 Myśli że tak się przemieści ale nie tędy droga 😛

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa caly dzień miałam ochotę na cytrusy pokupowalam mandarynek i pomarańczy- ledwo dotachalam to do domu- wzięłam łyk soku pomarańczowego, który tez kupiłam...i mi się odechcialo...

Multiwitamina lubi tę wiadomość

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    26.02.2020 - synek😊 18cm "wzrostu", waga 200g ❤️
    24.04.2020- 34cm i 1kg wagi❤️
    07.08.2020- Synku witamy na świecie! 3850g i 54cm🥰
    h84f82c33j6zsh3p.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magddullina2 wrote:
    Ja mialam po pol roku chrzciby gdzie drugi byl cjrzciny +nas slub dej spokoj nie te czasy!
    No córka była chrzczona na 5,5 miesiąca to rodzina od strony mamy i babcia byli zniesmaczeni tym faktem. Moi rodzicie są akurat spoko i im to nue przeszkadza. Rodzice męża raczej w stronę niepraktykujących i w ogóle temat ich średnio interesuje.

Magddullina2 lubi tę wiadomość

zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Kuźwa caly dzień miałam ochotę na cytrusy pokupowalam mandarynek i pomarańczy- ledwo dotachalam to do domu- wzięłam łyk soku pomarańczowego, który tez kupiłam...i mi się odechcialo...
    Ponarańcze to na dziewczynkę kochana. Z córką w ciąży zażerałam tonami 😂

OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

zAz2p1.png
    3aKqp2.png

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Ponarańcze to na dziewczynkę kochana. Z córką w ciąży zażerałam tonami 😂
    😄😄😄 Byłabym bardzo szczęśliwa. Zawsze chciałam chłopca, a teraz mnie do dziewczynki ciągnie 😊 Małża mówi, że on czuje, że będzie dziewczynka;p ciekawe czy męska intuicja działa;p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 22:22

Magddullina2, Lavende86 lubią tę wiadomość

12.12.2019 - 💓
    h84f82c33j6zsh3p.png
  • Frida91 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Wiem, ale to już moje drugie dziecko które nie potrafi spać na brzuchu. Zaraz po urodzeniu chciałam go nauczyć to po chwili się budził i koniec spania. Miał radar na brzuch i był anty. Teraz to nawet nie ma opcji go tak odłożyć bo momentalnie głowa do góry i się rozgląda o co kaman. Na śpiocha w nocy, po karmieniu da radę, ale to też ja nie mogę wtedy spać bo mi spadnie gdzieś w bok🤣 A nieprzytomna jestem.
    U nas to samo. Jako noworodek to jeszcze zasypiala na moim brzuchu ale teraz to zapomnij a żeby ją odłożyć do łóżeczka na brzuch to już w ogóle. Od razu sie kreci i rozglada co sie dzieje. A w dzień lubi leżeć na brzuszku ale też praktycznie nie kładzie głowy.

Lavende86, Magddullina2 lubią tę wiadomość

40CPp2.png
    HhxZp2.png
  • Magddullina2 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende sprobiuj ale nic na sile heh wiem te dovre rady jak kazdy dzidzior inny..
    😜😍😘

👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    ❤️👶Luty 2021 ✊
    c55fcsqvqgslg2va.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 7 grudnia 2019, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    😄😄😄 Byłabym bardzo szczęśliwa. Zawsze chciałam chłopca, a teraz mnie do dziewczynki ciągnie 😊 Małża mówi, że on czuje, że będzie dziewczynka;p ciekawe czy męska intuicja działa;p
    Ja od zawsze marzyłam o córce. Nie wyobrażałam sobie siebie z synem. Nie wiem dlaczego. Może dlatego, że jestem typem "dziewczyńskim" 😁 Jak się dowiedziałam, że będzie córka to była radość nie z tej ziemi. Do tego stopnia, że za drugim razem też chciałam córkę 🙈 Byłam nawet na początku lekko zawiedziona, że będzie chłopak. Wiem, że nie powinnam tak czuć, ale tak było. Bałam się, że nie będę z nim miała takiej więzi jak z córką. Potem zmieniłam nastawienie i było ok. A teraz? Powiem tak - posiadanie synka to najlepsza rzecz na świecie! 😄 Ten mały przystojniak totalnie skradł me serce. Jest tak słodki, że bym go zjadła 😁Żadna kobieta nigdy nie będzie dla niego wystarczająco dobra hihi 😈😂 Tylko mamunia 😍
    Oczywiście żarcik 😆

OwaOrzeszkowa, Arienkas83, Magddullina2 lubią tę wiadomość

zAz2p1.png
    3aKqp2.png

Wysłany: 7 grudnia 2019, 23:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też marzę o córce;) u mnie w rodzinie częściej rodzili się chlopcy- dlatego zawsze się na chłopca nastawiałam. Jednakowoż nie wyobrażam sobie życia bez córki. Dlatego może chciałabym żeby orzeszek był dziewczynką- wiedziałabym, że już córeczka odhaczona, a następne mogą byc chłopaki;p
    No, ale to tylko takie gadanie- nie ważne co będzie oby zdrowe;)
    Hahaha Lavende - ostatnie zdanie godne teściowej z piekła rodem😂 aż mnie ciarki przeszły😂

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 23:13

Lavende86, Adry, Magddullina2 lubią tę wiadomość

12.12.2019 - 💓
    h84f82c33j6zsh3p.png
  • Promyk89 Autorytet

Wysłany: 8 grudnia 2019, 02:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina- odnośnie szczepień, żywych wirusow i dożywania lat 90 napisałabym coś bo mam na takie głupotki uczulenie. Ale po 1 nie chce mi się bo późno. Po 2 świata nie zbawie a tak jest szansa na naturalną selekcje ;]

Ogólnie mam wrażenie, że wybierając te studia posiadłam jakąś tajemną wiedze którą z pewnością skrzętnie ukrywam bo sponsoruje mnie bigpharma (czekam na te miliony już 5ty rok :( )

Na tym koniec mojej złośliwości- drobnej. Więc bez urazy :)

Orzeszku- ja zajadam pomarańcze a tam chłopak siedzi więc nie ma reguły. Strasznie mi sie dłuzy do kolejnej wizyty. Już chce młodego zobaczyć..

OwaOrzeszkowa, Adry, Magddullina2 lubią tę wiadomość

Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    atdc2n0am8cbp7q1.png
‹‹ 1665 1666 1667 1668 1669 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego