X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1720 1233

    Wysłany: 22 marca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grey kurczę no tak to niestety wygląda.. a nie myślisz o wychowawczym? Też miałam takie myśli że nie chce Synka zostawiać,
    Ostatecznie na chwilę poszedł do żłobka i myślę że to była w prządku opcja. Ciężko to przeżyłam, ale cieszę się że na chwilę wróciłam do pracy bo
    Doceniłam „siedzenie w domu”. Mi też teraz się trafił łaskawy bobas 😍 tym bardziej teraz się podziwiam że dałam radę z takim hnb wcześniej.

    Owa jak u Was? Promyk odezwij się ✊✊

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Greyreality28 Koleżanka
    Postów: 56 20

    Wysłany: 27 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję o tym też pomyśleć...albo wrócę też na chwilę.. chociaż teraz się zastanawiam bo w poniedziałek załatwiłam żłobek a dziś jesteśmy w szpitalu...do my przeżyliśmy w nocy...Boże na jestem już zielona...:( z nerwów będę zaraz siwa :(
    Malutka ma odmiedniczkowe zapalenie nerek 🥺:(:(
    Leżymy 10 dni...nasza pierwsza wspólna Wielkanoc 😥😥😥 nie umiem sobie poradzić już z tym :(
    No łaskawy bobas to jest naprawdę dużo 🥰🥰 Dziecko a dziecko jest różnica 🥰

‹‹ 1916 1917 1918 1919 1920
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ