X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1720 1233

    Wysłany: 22 marca, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grey kurczę no tak to niestety wygląda.. a nie myślisz o wychowawczym? Też miałam takie myśli że nie chce Synka zostawiać,
    Ostatecznie na chwilę poszedł do żłobka i myślę że to była w prządku opcja. Ciężko to przeżyłam, ale cieszę się że na chwilę wróciłam do pracy bo
    Doceniłam „siedzenie w domu”. Mi też teraz się trafił łaskawy bobas 😍 tym bardziej teraz się podziwiam że dałam radę z takim hnb wcześniej.

    Owa jak u Was? Promyk odezwij się ✊✊

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Greyreality28 Koleżanka
    Postów: 56 20

    Wysłany: 27 marca, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuję o tym też pomyśleć...albo wrócę też na chwilę.. chociaż teraz się zastanawiam bo w poniedziałek załatwiłam żłobek a dziś jesteśmy w szpitalu...do my przeżyliśmy w nocy...Boże na jestem już zielona...:( z nerwów będę zaraz siwa :(
    Malutka ma odmiedniczkowe zapalenie nerek 🥺:(:(
    Leżymy 10 dni...nasza pierwsza wspólna Wielkanoc 😥😥😥 nie umiem sobie poradzić już z tym :(
    No łaskawy bobas to jest naprawdę dużo 🥰🥰 Dziecko a dziecko jest różnica 🥰

‹‹ 1916 1917 1918 1919 1920
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ