Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawy proszę. caly dzban.

    moj plan:
    27 wizyta w klinice i konsultacja bo lekarka mezowi mowila ze mozna probowac operacyjnie usunac zrosty jak sa na poczatku od strony macicy..fakt nie wiadomo jak jest głębiej.
    2 Lublin.Pisalam jyz w nocy obszernego maila do dr P i dr Z z ktorym wczesniej juz pisalam i kialam dac znac.

    3. zaczac zbierac na ivf. u mnie przyczyna jest znana i licze na ewentualne powodzenie procz tego tylko prolaktyna. reszta ok. Wiem ze moze sie jie udac czy to nawet z kasa czy już samo ivf....ale chce miec pewnosc ze zrobilam doslownie wszystko...zycie ludzkie jest dla mnie warte kazdej kwoty i kazdego poswiecenia. Mogę wyjechać z mezem za granice jak cos sie trafi...chociaz na pare miesięcy...on sam tego chce i twierdzi ze ta kase wykopie jak bedzie trzeba.
    Moge nawet zebrać. .powiesz pewnie Krysiu ze desperacja? ze powinnam odpuścić bo mam jyz syna? nie powinnam tak lamentowac bo ja mam a Wy nie?
    Oczywiscie ze sie ciesze i nie pozwole by synowi czegokolwiek zabrakło.
    Teraz chce miec tez dziecko z moim mezem, z ktorym wiele przeszlam, a mimo to kocham go ponad zycie...i zrobimy wszystko by nasze marzenia sie spełniły..by potem nie żałować..roznie koze być...ale jie chce teraz tracic jeszcze nadzieji..


    Multiwitamina, nick nieaktualny, Beatrix_, Ewa89_89, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:55

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ziola i borowiny juz mam...ziola na zrosty to tylko kilka ziół.
    Byl obchod. Odradzaja mi Lublin kategorycznie i kaza szybko ivf...łatwo sie k.mać mówi...
    wg nich to bez sensu udrazniac bo skuteczność nawet jak sie uda bardzo niewielka...
    Znów mętlik w głowie...
    z tego co mowil macica sie wypelnila cała ładnie i *** nie dalo rady pod cisnieniem...tam na samym początku jest zblokowane i koniec

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- używanie wulgaryzmów.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 21 lipca 2018, 22:51

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Premenopauza.
    Dzięki za diagnozę ;-)

    Ja już po kawie dziewczyny :-) Mamy iść dziś z małą na basen. Mam dziś wolne. Jutro dopiero do pracy. Rano miałam dola, że okres tuż tuż. No ale już jest lepiej. Zastanawiał się czy nie iść do mojej gin i pogadać o moich obawach.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Stres, nerwy , psychika
    Obawiam się że to może być to :-/

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende a mialas hsg?
    widzisz moj stan to po ciąży

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 lipca 2018, 18:45

    nick nieaktualny, Ewa1984, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Lavende a mialas hsg?
    widzisz moj stan to po ciąży

    Nie miałam i też myślę co z moimi jajowodami :-/ Miałam histero i oprócz polipa ponoć macica była ok, bez zrostów. Najgorsze że lekarka każe czekać bo wini polip za niepowodzenia.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A myślałaś o konsultacji?
    Jakiej konsultacji?

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Nie miałam i też myślę co z moimi jajowodami :-/ Miałam histero i oprócz polipa ponoć macica była ok, bez zrostów. Najgorsze że lekarka każe czekać bo wini polip za niepowodzenia.
    Polip moze byc przyczyna ale jak widac nie musi.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalezy gdzie ten polip. moje ponoć nie przeszkadzaly

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 11:26 Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 24 lipca 2018, 18:45

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O w pietruszkę.... Co tu się wyprawia?! Przytulam wszystkie smutne. Nerwowym wysyłam pacnącą jak..... waleriankę.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie Panie. Widzę co się tu porobiło, jak na targu. :/

    No nic, Koniczynka nikt nie podejmie za Ciebie decyzji. Wg mnie masz dobry plan.

    Ja właśnie mam wynik bety i mi ulżyło. Spadło z ponad 1050 na 82 więc się cieszę bo to oznacza że nie mam żadnej ciąży pozamacicznej jak doktorek straszył. :) Do powtórki jak wrócę z wakacji i ma spadać dalej. Progesteron 0,46 czyli faza folikularna. Jeszcze delikatnie krwawię, ale mogę spokojnie jechać na wakacje.
    Dziś jedziemy wieczorem albo nad ranem, także trzymajcie się dziewczyny. :) Czasem może zerknę, ale raczej chce się zresetować.

    Multiwitamina, czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Paula83 Autorytet
    Postów: 987 729

    Wysłany: 20 lipca 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2018, 08:58

    Multiwitamina, nick nieaktualny, czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    7 lat starań....
    insulinooporność
    MTHFR - układ heterozygotyczny
    AMH: 0,69 (05.2018)
    SONO HSG -OK !!!!
    31.05.2018 (IUI) - 4tc :(
    24.08.2018 (IUI) - :(
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 20 lipca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam beta 676. Przyrost 77%
    Ft4 15.60
    Ft3 4.65

    nick nieaktualny, Paula83, Beatrix_, Ewa89_89, Ika83, czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 20 lipca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    77 to bardzo ładnie.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ