X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi coś Ci jeszcze powiem: Ty się zastanów zanim zmienisz lekarza (niestety nie wiem jaki on jest czy dobry czy nie, czy z polecenia u niego jesteś czy nie itp). Ale zmiana lekarza wiąże się z kilkoma cyklami przestoju (niestety). Widzę jak to u mnie jest. Ja akurat miałam inną sytuację, tamten gin to był dziad okropny, więc nie żałuję, że go zmieniłam, ale jednak jak poszłam do tej nowej Pani Dr to od 3 miesięcy obserwujemy tylko cykle, bo trzeba się rozeznać co i jak, a najgorsze, że co cykl co innego wychodzi i ciężko wdrożyć jakieś konkretne leczenie, bo na razie jeszcze nie wiadomo co i w którym miejscu idzie nie tak :(
    Ja nie mówię, żebyś się go kurczowo trzymała, bo jeśli uważasz, że jest niezbyt dobry, nie zajmuje się Tobą jak należy czy coś tam to jak najbardziej trzeba szukać kogoś innego, albo właśnie iść do kliniki leczenia niepłodności - wkońcu tam się specjalizują tylko i wyłącznie tym. ALe jednak licz się z tym, że nowy lekarz - to zajmie Ci kilka cykli zanim poobserwuje i wdroży leczenie - więc tu też trzeba być cierpliwym. Tak Ci tylko mówię jak to wygląda niestety, bo też liczyłam, że jak zmienię ginekologa to od razu leczenie i będzie super cud miód i zaraz będę w ciąży. A tu wcale to tak nie jest.

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 maja 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:28

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi dla mnie sprawa jezt prosta...jesli lekarz przymyka oko na Twoje wyniki i nie da Ci lekow to sory, ale wiecej jyz bym do niego nie poszła...
    O to chodzi by ktos sie Toba zajął..nie musisz isc do kliniki ale poszukaj kogis kto sie zajmuje głównie nieplodnoscia..najlepuej ginekologa-endojrynologa...

    Adry lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 maja 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:28

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:28

    czekamynadzidzie, Adry, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ale zawsze można się po prostu skonsultować i porównać. Jak byłam w ciąży to bardzo polecali mi jedną ginekolog i jak byłam w 20stym tygodniu to się do niej wybrałam i byłam bardzo zawiedziona :) nie spełniła moich oczekiwań i zostałam przy tej z którą byłam. Jeśli już zmieni to masz rację, cała zabawa zaczyna się na nowo niestety.
    nie no oczywiście, że tak. Napisałam tylko, żeby była świadoma, że jak pójdzie do kogoś innego to nie będzie od razu leczenia i ciąży, bo kilka cykli zejdzie na samą obserwację. Bo ja myślałam, że tak będzie, że od razu pójdę i od razu będzie leczenie ;) jeśli uważa, że jest zły to jak najbardziej niech szuka gdzieś indziej. Ale ja zrozumiałam, że Multi nie byłaś jeszcze u niego na wizycie od czasu dostania wyników? Czy byłas, zobaczył wyniki i nic nie powiedział? Ale myslę, że skoro mówią, że jest dobry i polecany to jednak ja bym już od razu celowała chyba typowo w klinikę. Bo kto wie na kogo się trafi następnym razem. A tak to w klinice to już tylko tym się zajmują.

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Multi dla mnie sprawa jezt prosta...jesli lekarz przymyka oko na Twoje wyniki i nie da Ci lekow to sory, ale wiecej jyz bym do niego nie poszła...
    O to chodzi by ktos sie Toba zajął..nie musisz isc do kliniki ale poszukaj kogis kto sie zajmuje głównie nieplodnoscia..najlepuej ginekologa-endojrynologa...
    ale zrozumiałam, że Multi nie była u niego na wizycie jeszcze? Jak miał leki dać, skoro one sa na recepte? przez telefon? ;) faksem? :D
    najlepiej to iść, zobaczyć i wtedy podjąć decyzję. No bo jeśli będize dawała w kółko te same leki, które nie działają, to też bez sensu i strata czasu. Multi zobacz jak będzie jutro.
    Ja jutro idę na AMH. Ale to drogie badanie jest :/
    Koniczynka a Ty byłaś już w tej klinice czy dopiero bedziesz? Bo ciekawa jestem jak tam jest. Czy jesteś zadowolona z opieki lekarzy czy nie bardzo. Czy warto od razu iść do takiej kliniki, czy jednak lepiej popróbować u zwykłego gina?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 maja 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja odpoczywam sobie majówkwo i czekam czy 6 będzie @, trochę mnie niepokoje wzięły. Śluz się zrobił jakby luźniejszy i nie wiem czy nie dostałam grzybicy po antybiotyku. Poza tym 3 miesiące temu miałam USG piersi i wyszły spore torbiel e w jednej piersi większe (dobrze że tylko torbiele). Teraz są chyba jeszcze większe bo różnicę można wyczuć a nawet zobaczyć. W piątek idę do gina z tym. Nie wiem co o tym myśleć. Torbiele były zawsze ale nigdy tak szybko nie rosły.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ale zrozumiałam, że Multi nie była u niego na wizycie jeszcze? Jak miał leki dać, skoro one sa na recepte? przez telefon? ;) faksem? :D
    najlepiej to iść, zobaczyć i wtedy podjąć decyzję. No bo jeśli będize dawała w kółko te same leki, które nie działają, to też bez sensu i strata czasu. Multi zobacz jak będzie jutro.
    Ja jutro idę na AMH. Ale to drogie badanie jest :/
    Koniczynka a Ty byłaś już w tej klinice czy dopiero bedziesz? Bo ciekawa jestem jak tam jest. Czy jesteś zadowolona z opieki lekarzy czy nie bardzo. Czy warto od razu iść do takiej kliniki, czy jednak lepiej popróbować u zwykłego gina?

    Bylam na dwoch wizytach i na 1 dostalam leki na tsh i prolaktyne( zrobilam wszystkie nieznedne badania przed)dostalam rowniez skierowanie na hsg...niestety z tym wyszly cyrki tak jak pisalam...mam zrobić AMH w 2-3 dniu cyklu i powtorzyc prolaktyne tsh ft4 i jeszcze cytomegalie, toxoplazmowe kazal..
    Teraz ide ns tzw probe przed hsg i sprawdzi czy fa mi się założyć cewnik do szyjki..i jesli mu się uda to odpuszczam histero i poczekam na hsg.
    Generalnie jestem zadowolona, ale mimo ze mam klinike pod nosem to jezdze kawałek dalej do innego miasta bo czytalam rozne opinie.
    Plus taki ze lekarz nie naciaga na kase i dal skietowanie na hsg na nfz.
    Powiedzial ze plan jest taki ze jak jajowody beda drozne to mozna inseminacji sprobowac.
    Za wizyte płace 140zl wiec porownywalnie do zwykłego gina z usg

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Dziewczyny ja na kilka dni odpuszczę forum.
    Muszę oczyścić głowę i dojść do siebie. Znaleźć sposób działania i zredukować stres. Jednym słowem muszę sobie zrobić przerwę od tego wszystkiego.
    Trzymajcie się ciepło. Odezwę się jeszcze za kilka dni jak mi emocje opadną.
    Trzymam za Was wszystkie kciuki
    Powodzenia

    Multi trzymaj się i wracaj do nas niebawem.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieczenia, zapachu ani nic nie ma ale to u mnie o niczym nie świadczy. Przed HSG w profilaktycznie robionym badaniu wyszła mi grzybica a objawów żadnych. Ciekawe ile lat z tym chodziłam... Też kiedyś miałam biopsję, i było ok. Może to tylko kwestia zmian hormonalnych bo od tego czasu biorę eutyrox. Może organizm troszkę poszalał na początku.

    npV2p1.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    oooo to daj koniecznie znać jak poszło. Skierował Cię lekarz, czy tak sama z siebie sprawdzasz? :)
    moja ginekolog mi kazała, jak nic nie wyjdzie z tego cyklu. A nie wyszło, więc muszę iść w 3dc czyli jutro. Chociaż czytałam, że ten hormon nie zależy od dnia cyklu, więc w sumie już sama nie wiem. No ale idę jutro, nie będę wymyślać :P

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    moja ginekolog mi kazała, jak nic nie wyjdzie z tego cyklu. A nie wyszło, więc muszę iść w 3dc czyli jutro. Chociaż czytałam, że ten hormon nie zależy od dnia cyklu, więc w sumie już sama nie wiem. No ale idę jutro, nie będę wymyślać :P
    Mi tlumaczyl ze na poczatku cyklu jest najwyzszy wynik i najbardziej wiarygodny..

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba znow nie zrobie badan bo 3dc to bede miala w pracy na 6 albo nocki...a jak nocki to lipa bo nie będę na czczo..
    Do tych co biora eutyrox...ile po jedzeniu musi byc przerwy...bo jie wiem jak mam brac po nocce...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze jest robic w dobrym labo...najlepiej tam gdzie od raxu badają krew bez transportu...czesto gesto te roznice wynikaja z błędów laboratorium..
    Wynik kolo 2tyg...i fakt nic sie nie da zrobić jak jezt za nisko..

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    A ja chyba znow nie zrobie badan bo 3dc to bede miala w pracy na 6 albo nocki...a jak nocki to lipa bo nie będę na czczo..
    Do tych co biora eutyrox...ile po jedzeniu musi byc przerwy...bo jie wiem jak mam brac po nocce...
    na czczo trzeba brać, to byś musiała 6h po ostatnim jedzeniu, żeby być na czczo.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 maja 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    kiedyś czytałam, że poziom AMH zbadany w niedługim odstępie czasu może się róznic. w jednym cyklu jest dramat, a w innym całkiem nieźle :PP i pisało, żeby wlasnie w 3dc robić i że podobno niewiele można zrobić jak jest słabo.
    a długo się czeka na wynik?
    kurde mam nadzieję, że nie wyjdzie tragedia...
    a co jak wyjdzie słaby wynik? o czym to świadczy? że nie można zajść w ciążę naturalnie? Jajniki nie domagają?

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi masz rację. Odpocznij od forum. Ja też czasem zauważam że im więcej tu czytam tym bardziej się wkręcam i denerwuję podświadomie bo ciągle myśle "a możeja też TO mam", "a może też muszę zrobić takie lub inne badanie". Teraz muszę wstrzymać starania do kolejnego cyklu i wolę nie myśleć za dużo co będzie itd. Oczywiście forum to ogromne wsparcie w gorszych chwilach ale czasami trzeba od tego tematu odpocząć.

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 maja 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że pomimo starań, problemów, komplikacji powinnyśmy przede wsztstkim żyć i cieszyć się chwilą bo niektórych rzeczy nie przyspieszymy. Ja odkąd nie myślę codziennie ile jeszcze do płodnych, kiedy okres itd czuję się lepiej.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 1 maja 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Ja znów po dłuższej przerwie w pisaniu, ale podczytuje na bieżąco! Co do AMH to faktycznie na spokojnie trzeba podejść i jak coś to dla potwierdzenia powtórzyć.
    Multi bądź dobrej myśli i faktycznie jak potrzebujesz to odpocznij chwile, ja miałam tak jak Lavende :) doszukiwałam się wszelkich schorzeń u siebie i zastanawiałam się nad milionem badań, moije koleżanki w miedzy czasie zachodziły w ciąże a ja ciagle w tym samym punkcie, wiec trochę wpadłam w wir pracy i wykończenia domu i trochę mam spokojniejsza głowę!
    Oczywiście dalej nie wiem jak to jest kiesy ktoś mówi ze zapomniał ze się starał i jest w ciazy bo co jakis czas sprawdzam kiedy @ bądź kiedy ovu!
    U mnie na razie spokojnie czekam na @ w 3 dc wybieram się na badania tarczycowe i prl No i rozpoczynam pierwszy cykl z CLO! Zapowiedziałam już M ze liczę ze Maj będzie naszym miesiącem :)

    A jak tam Wasze Majówki Kobitki?
    Ja jutro w pracy do 14 a później 4 długaśne i cieplutkie dni wypoczynku!

    czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ