X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 3 maja 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi przykro mi ze tak to sie potoczylo, ale cieszy mnie Twoja wola walki. Jestes silna babka. To dobrze! Rozumiem, ze mialas kryzys. Wazne ze sie podnosisz i myslisz co dalej.Nie mamy innego wyjscia :)
    Ta wada jesli ja rzeczywiście masz nie przekresla ciazy. Potrzebny dobry spec, ktory sia Toba zajmie.
    Jesli chodzi o tsh doskonale Cie rozumiem. Ja w styczniu mialam tsh 3.08 i powiedzialam gin endo ze staram sie o dziecko a ona dala mi jod na trzy miesiace. Bralam, ale czytalam fora, artykuły. Przewalilam pol internetu. Porozmawialam z kolezankami, ktore tez maja problem z tarczyca w tym z jedna którara leczy sie w kkinice niepłodności. Z tego co sie dowiedzialam takie tsh dla staraczki kwalifikuje sie na leki. Wazne jest zeby nie robic tylko tsh ale tez ft3 ft4 i przeciwciala. Czego moja lekarka mi nie zlecila. Dziewczyny wrecz mowily zeby uciekac od lekarza endo ktory chce leczyc na podst. samego tsh. Moja koleżanka ktora leczy sie w kkinice powiedziala ze ona przy nizszym tsh niz moje(ponad 2) dostala leki i ze wysokie moze blokowac owu. To zalezy od organizmu. I wiesz co powtórzylam panel tarczycowy w kwietniu na wlasna reke. Tsh juz 3.788. Znalazlam endokrynologa i powiedzial mi to samo co sie wcześniej dowiedzialam/wyczytalam. Powiedzial tez ze on by mnie leczyl juz w styczniu i ze tsh moze (nie musi) blokowac owu. Dal lek, kazal powtórzyć badania za 4 tygodnie. Odrazu zaznaczyl ze ma to nie byc samo tsh. Także nie daj sie zbywac. Walcz o swoje bo normy dla staraczek sa inne! Za wysokim tsh moga isc tez problemy z innymi hormonami.
    Glowa do góry!!!

    Adry, Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Beatrix kochana co u Ciebie? Przepraszam, że ostatnio nie zaglądam na tamten wątek, ale lewdo tutaj mam czas coś więcej napisac, a bardzo się zaangażowałam w starania dziewczyn i staram się śledzić w miarę na bieżąco :)
    Ja podczytuje Was cichutko :) Sama biorę euthyrox i czekam jeszcze tydzień na powtórkę badan tarczycy. Dzis powinnam dostac @.w przyszłym tygodniu mam usg ale nie wiem czy mi sie uda pojsc bo jak mi sie @ przesunie to nie dam rady. Umawialam trzy miesiace temu w lux med i mialo byc zaraz po @ wiec tak na styk umowione i juz nie moge przelozyc. No a poza tym mam skierowanie na laparoskopie i histeroskopie i jade w przyszłym tygodniu na Szaserow umawiac. Ciekawe ile bede czekala. Wiec u mnie narazie czas oczekiwania :)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:28

    czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Evell śmiało;)

    Dziewczyny mnie nic nie boli i minimalnie plamie . Mąż mi mówił że doktor był tam że mną niecale5 min i stwierdził dwurożność macicy, co mi pokazywał na usg.
    Przyjęłam to na klatę. Wada nie jest duża i nie mam prawdopodobnie przegrody. Więc taka macica będzie się rozciągać i najwyżej ciążę leżąca . Trudno
    Podjęliśmy decyzję o zmianie bo przestało nam się podobać jego prowadzenie.
    Ile jest tu dziewczyn które mają one stymulacje niż clo? Ja przy wpisie dostałam receptę na clo 3tabletki jak mu się przypomniałam to 4tabletki w takim razie. Nic o hormonach- To endokrynologa szukać.
    Aha ja mam jeszcze przodozgiecie szyjki ...super
    Zmieniamy się na Rzeszów. Mamy jedna osobę opatrzona która ma dobre opinie i jeszcze myślimy o profamilii w Rzeszowie
    Misja jest taka unormowal hormony , wywołać owulacje ( a cholera to wie czy ja przez hormony jej nie mam ) i się bardziej pilnować w ciąży.
    Plan do wykonania i damy radę. Się będę jeszcze dołować. Widzę że przede mną walka ale jak nie my to kto?

    Z tym przodozgięciem to chyba własnie dobrze? Ja mam tyłozgięcie i niby ok, ale kiedys doktor mi mówił, ze przodozgięcie byłoby lepsze. Że łatwiej zajść w ciążę i coś tam jeszcze już nie pamiętam.

    No Multi, pójdziecie do specjalisty i Wam dadzą jakieś konkretne leczenie i się Wami zaopiekują jak należy. Dobrze, że powiedział Ci, że nie ma już pomysłu i że jak 4xclo nie pomoże to i tak do kliniki. W takiej sytuacji myślę, że nie ma na co czekac tylko od razu drzec do kliniki ;) będzie dobrze! ;)

    Multiwitamina, Adry lubią tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety!dzięki za przyjęcie ☺Wiecie co mnie dalej boli ten brzuch i to bardzo silnie po owulacji cały czas niechcenia się znów nakręcić

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam. Dziewczyny mogę do was dołączyć?bo widzę, że tutaj więcej piszecie...☺
    heeeej, a jaka jest Twoja historia? ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie czemu mi posty nie wysyła całe ? Multi.kochana przykro mi ,co się to porobiło,wszystko będzie dobrze

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na dzidzie wiesz boli mnie dalej brzuch takie silne skurcze jak na okres niechce się nakrecac to po owulice już tydzień.I co tu myśleć? ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    heeeej, a jaka jest Twoja historia? ;)

    Moja historia jest taka,że u mnie nie występuje owulka,a przynajmniej bardzo żadko niestety

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co się z tym portalem dzieje czemu mi posty kasuje kurna tyle się napislam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Poczekaj skarbie. Pierwszy cykl na clo może temu? Ale życzę Ci wiesz czego ;)
    A to ma jakieś znaczenie ?z tym clo?

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    ale probujecie cos w miedzyczasie, czy narazie staranie wstrzymane? Może jeszcze przyjdzie @, dzien się w sumie dopiero zaczął :)
    Starac jakos specjalne sie juz chyba nie bedziemy. Planuje odpuścić testy owu do czasu laparo. No chyba ze wyznaczą za pol roku to moze do nich wrócę. Narazie chce odpocząć poza tym nie widzę sensu. Na jednym jajniku torbiel na drugim polip. Endometrioza i wysokie tsh ;) @ miala przyjsc wczoraj. Wiec moze chociaż dzis. Brzuch boli. Bardzo bym chciala zeby byla dzis bo inaczej przepadnie mi usg.

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki.
    Witam nowe kolezanki.
    Z @ to jest tak, ze jak sie jej nie chce to przychodzi...a jak sie chce to jej nie ma....znam to i tez w tym miesiącu czekam by przyszla szybko.

    Multiwitamina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Czesc dziewczynki.
    Witam nowe kolezanki.
    Z @ to jest tak, ze jak sie jej nie chce to przychodzi...a jak sie chce to jej nie ma....znam to i tez w tym miesiącu czekam by przyszla szybko.
    Cos w tym jest :)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    I jak nadal krwawisz? U mnie minimalne plamienia. Kusi mnie odczekać chwilkę i no ...jaj to się mówi. Nie uważać po prostu ;) jak mam10dc...może kto wie...miesiąc bez stymulacji luteiny...na cud nie liczę przy moim ths, ale nie zamierzam się zabezpieczaćXD a co

    Nie. Po nirudanyn hsg tylko kilka dni..mozesz zobaczyc na wykresie. Bylam pewna za to ze owu nie bylo bo ZAWSZEmnie boli...a progesteron mówi co innego...chyba ze byla ale nie pekl pecherzyk..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2018, 11:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym wczoraj stwierdzilam ze nie dam rady pracowac w nocy...ledwo do 22 wytrzymalam....juz mialam taki kryzys ze myslalam ze zemdleje...albo ze po prostu pójdę do domu...fakt wstalam o 6...i malo co jadlam bo dopiero po badaniu kolo 10 sniadanie i w pracy pidziubalam bulke słodką ale jakoś jesc nie moglam..a co bedzie po nocy? Jestem przerazona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    a nie masz możliwości się z kimś zamienić? albo jakoś się dogadać, żeby Cię nie dawali na noce?
    No właśnie nie....jeszcze nikogo tam nie znam..wiekszosc ludzi pracuje przez agencje..ale generalnie tlumy tam pracuja..praca jest taka ze nawet nikt z nikim specjalnie nie rozmawia..ja jestem niezalezna...robie swoje i wychodze..kierownik za kazdym razem inny..psychicznie jest ok w porównaniu z poprzednim miejscem ( poki co...)
    Nie chce szukac innej pracy znów bo jak to wygląda...piza tym nie chce wracac do handlu...meczylo mnie to czy to extra butik z sukienkami za tysiaka czy zeykly spizywczak - kada taka sama...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenyy sory za błędy...z tel pisze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multim. A Ciebie bolał po owu i clo brzuch?wiesz mnie boli strasznie wiec nie wiem jaki to ma być ten ból,nie wiem czy to może być też objaw zagnieżdżania się zarodka,bo w pierwszej ciąży tak właśnie miałam zanim nie wiedziałam że jestem strasznie mnie bolał brzuch dokładnie tak jak teraz.Sama już nie wiem co myśleć. A JAK SIĘ CZUJESZ ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wiadomo ze pojde...na szczescie moj syn juz umie sie sam ogarnąć i obsluzyc mikrofale czy czajnik...nawet jajecznice sobie robi i mi kawe..ale wiadomo jakie jest spanie w dzień....

    Co do bólu owu to on trwa 1,2 dni..u mnie kilka godzin bądź kilkadziesiat minut...
    Mnie tez ćmi w tym cyklu na@ ale ja tak mam od hsg nieszczesnego...

    Adry lubi tę wiadomość

‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ