X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Nefre, przy takim wyniku to żeby się przez cały weekend mocnymi trunkami raczył nic mu nie będzie. taka armię można postawić na granicy USA z Meksykiem i wybronią :)
    Adry ju mejd maj dej hahaha

    Adry lubi tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo to kciuki!!! Moze właśnie bez leków ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 daj ta listę do In vitro- moze sie zmobilizuje do zbierania na to, zaraz po tym jak troche popodrozujemy ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms widzisz! Jest dobrze! Operacja niedługo a potem sie bedzie działo ;) co do macy to dlaczego odstawiłas? A i w proszku jest podobno lepsza... kupiłam znowu wczoraj i wracam do picia z koktajlem. Chyba tez kupie te zioła ojca sroki, nie zaszkodzą..
    Moj niby nie pali, ćwiczy sobie w domu, nie je fast foodow, pije alkohol czasem, a i tak dupa..

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Super Nefre mój młodszy a ma trochę gorsze 7% i i żywotność 72% :D mój wczoraj mówi ale ci cycki urosły a mi już światełko się zapaliło w główce no ale od niedzieli najwcześniej mogę testować :)
    trzymamy kciuki oby to było to! Mnie zawsze po owulacji się powiększają o jeden rozmiar :) są takie pełniejsze, większe i wtedy wiem, że już po owu :P

    Zozo lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dziewczyny, czytałam ostatnio artykuł że nawet 85% dzieci do 6 roku życia ma próchnicę a 30% dzieci nie ma jeszcze 3 lat!. najmłodsze dziecko, któremu trzeba było założyć protezę, bo straciło całe uzębienie w wyniku próchnicy miało 6 lat...
    Wyniki są alarmujące. Będziecie mamami, pamiętajcie, że dobre nawyki zostają na całe życie. Tak małe dziecko może wychowywać się bez słodyczy i słodkich napojów. Pamiętajcie o tym jak będziecie sięgać po jakieś łakocie na sklepowej półce.
    o jaaa... no mnie np. koleżanka ostatnio mówiła, ze u niej w przedszkolu mamy uważają, że zęby dzieciom się powinno myc dopiero jak już wszystkie wyjdą. To nic dziwnego, że przez te kilka lat te pozostałe się zdążą już zepsuć :P a poza tym pewnie w produktach tyle ukrytego cukru jest, ze trudno się dziwić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 10:01

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to ten dziki yam? Macy tabletek trzeba brać po 6 tabletek dziennie.. sporo... a w proszku 1 łyżeczka :) ja biorę ovarin, teraz do tego berberyne, mace i te zioła dla mnie i męża wprowadzę - ktoś to pił?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo piłaś?

  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo to trzymam kciuki :))

    Zozo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze w to generalnie, ale dla spokoju, ze cos robie, jak juz poki co nie mam stymulacji - chyba warto sobie pic..

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre gratuluję wyników męża :)

    Ja piłam niepokalanek, skrócil plamienia i pozwolił żyć. Skończyły się dzięki niemu moje bardzo bolesne @, aż nie mogłam uwierzyć w moje szczęście :)

    Ale się dziś wyspałam, 10 godz, to jak na mnie szaleństwo. Musiałam chyba odespac te kilka nieprzespanych nocy.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U naszych znajomych, którzy starają się o drugie dziecko teraz wyszło, że kolega ma bardzo kiepskie wyniki nasienia :-/ Pierwsza ciąża bez problemu o dziwo. Mieli jedną inseminację i lipa. Potem brał dużo suplementów, ale rozchorował się i musiał wziąć antybiotyk. No i teraz na badaniach wyszło, że wyniki są jeszcze gorsze niż ostatnio i już się nie kwalifikują do inseminacji :-(

    Mój mąż oczywiście ma swoje teorie, że faceci nie wiedzą jak dbać o zawodników :-D On to choduje swoich na pierogach ruskich i piwku wieczorami i uważa to za niezawodny sposób. Świr :-D U niego chyba działa bo mimo, że uwielbia gorące kąpiele to nic mu to nie szkodzi. I zrozum faceta.

    Z zębami córy Zozo to działaj jak najszybciej! Białe/żółte plamy to początek próchnicy. Ja bym z tym coś robiła i to szybko. Zęby ma się jedne. Ja faszystowsko wręcz dbam o mycie zębów u małej i chyba jest ok. Ma białe i ładne. Mimo, że słodycze czasami zje, wiadomo. Mam zamiar zapisać ją do dentysty na kontrolę bo jej grupa była, a ją to ominęło niestety.
    Ale chyba ważne są geny bo ja zawsze dbałam i mam sporo zębów zrobionych, a małżonek ma tak mocne zęby, że dentyści przy nim nie zarobią. Jak otwiera paszczę to każdy dentysta się zachwyca, że rzadko się widzi takie mocne zęby. Miałam koleżankę, która w wieku 30 lat nie ma ani jednej plomby i nawet mi pokazała to nie mogłam uwierzyć, że tak mogą zęby wyglądać. Jak fotoshop :-D I mówi, że nic specjalnie z nimi nie robi. Myje rano i wieczorem. Jej ojciej miał pierwszy ubytek chyba po 40tce. Geny to jednak geny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 10:38

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - ja już będąc w ciąży miałam endo 8mm i się udało więc da się :-D

    Co do mlekotoku to u mnie dziwne bo po uciśnięciu piersi trochę wyciekało :-/ Miałam tak od porodu. Prolaktyna w normie. Lekarka twierdziła żeby nie uciskać i to olać. Mimo to 2 razy z tym w ciążę zaszłam więc nie zawsze to w czymś przeszkadza.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 Ty mnie nawet nie strasz... bo ja bym chciała spróbować z inseminacja właśnie, jak moj Ginekolog rozłoży juz ręce nad nami... ale zobaczymy.. poki co okres przybywaj i hsg witaj...

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich zębów się zawsze wszyscy śmieją bo mam je idealnie proste, jakby mi ktoś pilnował w dzieciństwie. I taka jest teoria moich znajomych, mama brała pilnik i spilowywala wszelkie nierówności.

    f1d9680377.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ag1988 wrote:
    Lavende86 Ty mnie nawet nie strasz... bo ja bym chciała spróbować z inseminacja właśnie, jak moj Ginekolog rozłoży juz ręce nad nami... ale zobaczymy.. poki co okres przybywaj i hsg witaj...
    Ponoć przy za słabym nasieniu nie robią inseminacji. Nie wiem jaka jest granica od której robią. Koleżanka pisała, że wcześniej miał słabe wyniki, ale dobrą ruchliwość i im zrobili, a teraz ma wyniki jeszcze gorsze i lekarz stwietdził, że to już nie ma sensu przy takich kiepskich zawodnikach. Ona się leczy we Wrocławiu u jakiegoś niby super lekarza to chyba on wie co mówi. Trzeba uważać bo czasami naciągają na inseminację mimo, że nie ma ona szans powodzenia a to koszt z tego co wiem około 800zł lub więcej.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To racja, bo w sumie za nas ładnie sparuja komoreczke z plemniczkiem i teoretycznie moze pyknac ;) ale poki co walczymy jeszcze sami...

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - no tak, organizm ludzki to nie robot. Nie ma jednego wzoru na powodzenie :-) Ja miałam prolaktynę w normie i nikt nie wiedział czemu ten wyciek. Moje piersi po laktacji oszalały i nie uspokoiły się :-D To moja teoria :-P

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    proponuję zrobić dla porównania w innej klinice. MOj mąż zrobil z ciekawosci w dwóch różnych klinikach w odstepie 4 dni i w jednej się nawet nie kwalifikowaliśmy do inseminacji a w drugiej już tak... biznes to biznes, wiadomo, ze na in vitro mozna wiecej zarobic.
    Możliwe. Oni akurat zaznaczyli, że nie są zainteresowani in vitro wcale. Mają już jedno dziecko i ona nie chce się w to bawić. Teraz z tego co wiem odpuścili na jakiś czas i co będzie to będzie.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni mieli jedną inseminację i nic to nie dało.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
‹‹ 776 777 778 779 780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ