X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety denerwuję się że nawet jeść nie mogę. Okropne myśli mam i boję się okropnie. :( Na te urodziny synka i męża do restauracji raczej nie idę chyba że jutro rano dojdzie pessar i mi go założy. Pessar już jedzie z Zielonej Góry do mnie do Gliwic a gin jest jutro u siebie do 16 także nie wiem. Najgorzej że jak czytam to babkom się nawet w dwa dni skracało do zera. Leżę i ryczę nadal.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    No niestety denerwuję się że nawet jeść nie mogę. Okropne myśli mam i boję się okropnie. :( Na te urodziny synka i męża do restauracji raczej nie idę chyba że jutro rano dojdzie pessar i mi go założy. Pessar już jedzie z Zielonej Góry do mnie do Gliwic a gin jest jutro u siebie do 16 także nie wiem. Najgorzej że jak czytam to babkom się nawet w dwa dni skracało do zera. Leżę i ryczę nadal.
    Arienka nie cos ty ta szybko ci sie nie skróci ja mialam 1.9szyjke i chodzilam tak kilka tyg do poki pessar mi nie zalozyli. Tylko zeby pessar zalozyl ci doktor który sie zna jesli twoj bedzie cos krecil niech wysle cie na szpital i zaloza . Samo zalozenie trwa moze z minute albo i mniej hehe .. przez pierwsze kilka dni mozesz miec uczucie dziwne ze cos tam ci dziwnego jest ale później sie przyzywczaisz i od razu pisze zr mozesz przy pessarze miec mega obfity sluz czasem az mozesz miec uczucie ze cos chlupie z ciebie a to dlatego ze w pessarze czasem zgromadzi sie sluz u wypynie np po pewnym czasie na raz . I od razu niech lekarz przepisze ci tabletki przeciwbakteryjne co 2-3 dzien sie bierze zawsze przy pessarze zeby infekcja sie nie zrobila ja o tym dowiedzialam sie od lekarzy na szpitalu jak lekrzalam chwile w 23tc bo mialam bole brzucha bo moj mi nie przepisał mi .
    Tabletki te ktore sie stosuje parwie zawsze to macmiror

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 18:04

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Nefre a co to jest ten czynnik Vr2?
    -warianty C677T i A1298C MTHFR — mogą powodować zaburzenia przyswajanie kwasu foliowego, C677T może przyczyniać się do podwyższonego poziomu homocysteiny
    -PAI-1/SERPINE1 oraz V R2 — przyczyniają się do występowania zakrzepicy i zawału serca

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:32

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    No niestety denerwuję się że nawet jeść nie mogę. Okropne myśli mam i boję się okropnie. :( Na te urodziny synka i męża do restauracji raczej nie idę chyba że jutro rano dojdzie pessar i mi go założy. Pessar już jedzie z Zielonej Góry do mnie do Gliwic a gin jest jutro u siebie do 16 także nie wiem. Najgorzej że jak czytam to babkom się nawet w dwa dni skracało do zera. Leżę i ryczę nadal.
    Arienka nie płacz. Wiem, że to stresujące, ale moja kuzynka w pierwszej ciąży dość szybko miała szew założony i teraz też będzie miała bo to się lubi powtarzać w kolejnych ciążach i u niej już powiedzieli, że ją to czeka. W tej pierwszej dużo leżała i było ok. Potem zdjęli jej szew i chyba z 3 tygodnie łaziła z zerową szyjką (albo dłużej) i zero akcji porodowej. Przenosiła małego o 2 tugodnie i jej wywoływali poród co też nic nie dało i miała CC. Każdy by się stresował, ale już niedługo założą ci to ustrojstwo i będzie ok. Bez skurczy wątpię żeby tak szybko się szyjka skróciła. To muszą być skurcze żeby tak było.

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel - ja też tragicznie śpię! Dziś chyba od 2:00 w nocy do rana nie spałam bo córa przyszła i mnie obkopywała.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    IssaMelissa nie ma sprawy zapraszam :D może będziemy na etapie ciąży to potem nasze dzieci się poznają hehehe :D
    Oooo... To by było najlepiej. Ciąża razem i wspólne picie herbatek na zatwardzenie hahaha
    nada wrote:
    z ta owulacja to Pani gin potwierdzała pecherzyk i potem cialko zolte, zrobiłam też progesteron w 23 dniu (18,70 ng/ml) i wydaje mi się ze on też potwierdza, ale się dowiem więcej 5.

    Popieram seksy w hotelach i pod prysznicem. My się niedawno przeprowadziliśmy i teraz mamy duzy fajny prysznic :D

    Melissa, a czemu zwiększona płodność teraz? Po laparo?
    Tak jak Nefre napisała, ale też jest ponoć tak że jak ci wstrzykują ten płyn pod ciśnieniem w jajowody to on wszystko zruszy i płodność wzrasta. Info od gina więc wierzę, ale nie wierzę że akurat mi pomoże.

    Zozo lubi tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre przykro mi, ale teraz przynajmniej wiesz z czym walczysz. Czarnulce się udało to i tobie się uda, zobaczysz. Tylko ciebie czeka po prostu troszkę dłuższa droga

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha ja dziś pytałam męża czy jest jakaś linia wsparcia dla rodziców bitych przez dzieci hi hi hi. Kopie mnie po żebrach (boli i piecze), po żołądku (cofki i zgaga), boksuje pęcherz (trzeba mięnie kegla trenować bo będzie wpadka...). Najbardziej jest aktywna w nocy. Zazwyczaj zasypiam o koło trzeciej, Dziś o czwartej. No ale o dziwo przy tym wszystkim czuję się naprawdę nieźle.

    Multiwitamina, malutka_mycha lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas przestań szukać informacji na ten temat. W necie piszą tylko ci co mieli problem. Moja siostra też chodziła z tym ustrojstwem połowę ciąży i dało radę.

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa mnie tak nie dręczyła jak była w brzuchu :-D Nie byłam skopana. Po urodzeniu też non stop spała. Za to siostrzeniec kopał non stop i tak mu zostało po porodzie. ADHD od urodzenia :-D Rzadko kiedy spał dłużej :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córa mnie tak nie dręczyła jak była w brzuchu :-D Nie byłam skopana. Po urodzeniu też non stop spała. Za to siostrzeniec kopał non stop i tak mu zostało po porodzie. ADHD od urodzenia :-D Rzadko kiedy spał dłużej :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka a kiedy zakładali Ci ten pessar? Mogłas chodzić potem czy leżałaś plackiem? Dotrwałaś do 28tc ale ta szyjka była powodem?
    Mi pobrał posiew ale pewnie pessar przyjdzie szybciej. Będę nalegać aby i tak dał mi te tabsy.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:32

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas z tego co pamiętam to u Czarnuki był problem z tym że jeden z synków nie otrzymywał wystarczająco dużo składników odżywczych, złożyskiem był jakiś problem...

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:32

    czekamynadzidzie, Zozo, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Czarnulka

    Dzięki za wyjaśnienie. Ja nam te mutacje jeszcze w wersji hetero Słyszałam że to mniejsze oddziaływanie ma.
    To będę miała chyba na sprzedaż miositogyn haha bo tam jest zwykły kwas foliowy.

    W sumie dobrze ze to teraz wyszło. Będą większe szanse jak zajde w ciążę..
    Nefre ja tez mam hetero .
    Przy hetero zaleca sie brać metylowany kwas ale zwykly tez mozna ale nie mozna jesli to homo. Przy homo tylko i wylacznie metylowany . U nas jest o tyle lepiej ze mozna cos tam spożyć zwyklego ale mimo to musisz brac metylowany .
    Np ja biore actifolin 0'8 takie mialam zalecenia od genetyka i tam jest wlasnie 0.4zwyklego i 0'4 metylowanego , czasem biore solgara metafolin 0.4 czyli tylko metylowany . Takze mysle ze spokojnie mozesz brać to o czym piszesz ale musowo musisz dorzucić jakis metylowany bo to jest najwazniejsze .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 19:41

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Ciąża bliźniacza wyszła sama naturalna jest to jednojajowa ciąża dlatego mimo tego ze dobrze w ciazy sie czulam musieli ciaze zakończyć byla na jednym lozysku i wystąpił zespół przetaczania między nimi jedynemu dozowalo za duzo drugiemu za mało przeplywy sie pogorszyly i lekarz podjal taka decyzje ze wyjmujemy ..

    npV2p1.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    Czarnulka a kiedy zakładali Ci ten pessar? Mogłas chodzić potem czy leżałaś plackiem? Dotrwałaś do 28tc ale ta szyjka była powodem?
    Mi pobrał posiew ale pewnie pessar przyjdzie szybciej. Będę nalegać aby i tak dał mi te tabsy.
    Nie szyjka nie byla powodem pessar byl zalozony zapobiegawczo .. u mnie byl problem bo byly to blizniaki jednojajowe i tylko przy jednojajowych moze ale nie musi wystapic takie cos jak TTTS czyli zespol przetaczania między blizniakmi . Chodzi o to ze byli jakos polaczeni troche jakby na lozysku i w pewnym momencie zaczelo dozowac jednemu za duzo krwi a drugiemu zabieralo i lapal anemie tzw nie dostarczalo mu skladnikow .. i temu nie idzie w zden sposob zapobiec to jest w pewnym sensie jakas patologia jedyne wyjscie to operacja laserowa rozdzielania na lozysku powiazan miedzy dziecmi ale jest ryzyko ze jedno umrze a nawet dwa i robią to chyba tylko w gdansku do 24 tc jesli nie zostanie za szybko wykryte to juz za pozno.. u mnie byl ten problem ze ten zespol nie ujawnil sie do tego 24 tc a później poza tym i tak bym sie chyba nie zgodzila na opercje i duzo by pisac o tym ..
    Ja pessar mialam okolo 22/23 tc zalozony nie pamietam dokładnie ale w 24 juz na pewno byl zalozony ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 19:50

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dzięki za wyjaśnienie.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 783 784 785 786 787 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ