X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa - pięknie! Trzymam kciuki za Was! Oby Kruszynka była silna i zdrowa!!!! Cichutko gratuluje!!!

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    No właśnie nie do końca, zrobiłam dziś sikańca i wyszły 2 piękne krechy <3 Booooże, tysiąc myśli na raz, radość, strach, niedowierzanie, szok i znowu radość. Dziewczyny proszę was o modlitwę, albo chociaż o kciuki za moją kruszynkę, żeby była zdrowa i wystarczająco silna żeby ze mną zostać.

    Najlepsze jest to że bardziej czuję się na okres niż na ciążę. Zozo może i tobie się udało. Trzymam za ciebie kciuki
    ale numer Issa CUDOWNIE!!!! Wy się już trochę staraliście no nie? A to nie jest jakiś cykl po laparoskopii?? Powiedz, że tak. Wstąpi i we mnie nadzieja <3

    IssaMelissa lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ale powiem Wam że strach sie dalej badać...
    Ty może już nie drąż :P wystarczy Ci, przynajmniej na jakiś czas :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przerażona źle spałam w nocy. Z poduszką pod tyłkiem,już mnie biodra bolą. Poczytałam w necie oczywiście i przy takiej szyjce 2cm babki do szpitala były posyłane i pod ktg i kroplówki z magnezem i lekami przeciwskórczowymi. Do tego posiew i czekają na po wyniku na pessary bądź szwy. Mi nawet głupiej nospy nie kazał brać. Do tego ten pessar od razu chce założyć zanim przyjdą wyniki posiewu co jest niebezpieczne. A może mam skurcze których nie czuje. :/ Już sama nie wiem co robic. Pessar jest już w Mysłowicach wiec może przyjdzie dzis.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 08:30

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Issa

    Gratulacje :)
    Ty chyba to czułaś,że wróciłaś na to forum :)

    Czarnulka
    dziewczyny z podobnymi mutacjami poleciły mi w okolicy hematologów co to ogarniają. Muszę tylko poskładać jakoś terminy.. Kwas metylowy muszę na pewno kupić, a homocysteine miałam jak badałam 8. Więc chyba bez tragedi.
    Homocysteina tez jest wysoka przy endo jak są torbiele,dziewczyny zbijają to głównie magnezem i czymś tam jeszcze.
    Aha to super ze masz kogos z polecenia :) homocysteine zbija sie witamina b12 i b 6 ale musza byc w formie metylowanej.
    Ty masz dobry poziom ja mialam za wysoka..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 1 lutego 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :-* Miło mi bardzo

    Nefre nie wiem czy przeczuwałam czy nie, ale poczułam w sobie taki spokój. Przetrawiłam wszystko co się umnie ostatnio działo i stwierdziłam że mogę wrócić i powiedzieć o tym głośno.

    Czekamynadzidzie tak to jest mój pierwszy pełny cykl po laparoskopii. Ten w którym miałam laparo był bezowulacyjny, a w tym się udało. Co najlepsze laparo nic nie wykazało, zadnych zmian oprócz małego zrościku. Ja tak do końca to jeszcze nie wierzę. Cały czas myślę że to sen, przepiękny ale sen.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo a bedziesz niedługo testować? Ty masz regularne cykle? Po ile dni? U mnie 28dc... czekam na @ oby przylazla szybko! U mnie w pracy wszyscy smarkają, prychają, a ja musze byc zdrowa do tego szpitala!

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa gratulacje.
    Arienkas, skoro tak panikujesz to jazda na izbę przyjęć niech ci zrobią to ktg. Co do wymazu to może profilaktycznie da ci tabletki antybakteryjne. Albo pobierze go przy zakładaniu pesaru. Po pobieraniu wymazu zazwyczaj się plami jak jesteś w ciąży, może nie chciał żebyś wpadła w panikę zanim będziesz miała to założone.

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    No właśnie nie do końca, zrobiłam dziś sikańca i wyszły 2 piękne krechy <3 Booooże, tysiąc myśli na raz, radość, strach, niedowierzanie, szok i znowu radość. Dziewczyny proszę was o modlitwę, albo chociaż o kciuki za moją kruszynkę, żeby była zdrowa i wystarczająco silna żeby ze mną zostać.

    Najlepsze jest to że bardziej czuję się na okres niż na ciążę. Zozo może i tobie się udało. Trzymam za ciebie kciuki
    Issa gratulacje!!! Super wiadomość z rana :-) W końcu nowa ciąża na forum :-)

    Czujesz się na okres a nie na ciążę? Haha! A jak to jest czuć się na ciążę? :-D Na początku samopoczucie jest właśnie typowo jak na @. Ból brzucha na @ możesz czuć jeszcze przez dłuższy czas :-) Norma.
    A ile się staraliście? Super, że się udało. Do lekarza nie ma co jeszcze iść bo nic nie będzie widać. Nie wiem jak w Niemczech wygląda prowadzenie ciąży.

    Mycha - z lepszym samopoczuciem to chyba fałszywy alarm bo dziś rano przed wyjściem do przedszkola znowu wymiotowałam pustym żołądkiem. Teraz leżę i nie czuję się kwitnąco. No ale zmniejszyła mi Duphaston na 2x1 przez 2 tygodnie, a potem kolejne 2 1x1. Zobaczymy czy to coś zmieni.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka ja cię zaraz kopnę w tyłek! Dalej wyczytuj i się dołuj. Lekarz chyba wie co robi. Jakbyś miała skurcze to być je czuła. Już niedługo ci to założy i będzie ok. A Internet to czasami zło. Zwłaszcza polskie fora. U nas jest mentalność, że każdy lubi dołować innych i pisać o tym co najgorsze. Jak wpisałam o krwawieniu w 11 tygodniu w polskie google to wszystkie odpowiedzi były negatywne i o poronieniu. Wpisałam to samo po angielsku i tam nagle wszystkie kobiety pisały, że też tak miały i było dobrze. U nas jak jest dobrze to nikomu się pisać nie chce. Taka natura. Nie czytaj tego. Ja powinnam już dawno poronić bo miałam cienkie endo i prawie cały 1. trymestr plamienia.

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Nie zaklepała, Ty musisz być kolejna, bo ostatnio dziewczyny parami zachodziły ;)
    Zozo a w następnej parze moze Czekamy i Nefre_ms? A my Adry potem? ;) czy juz potem bedzie kolejka z Kolejnymi Bobasami, he? A jeszcze Evell, która ostatnio jakos tu nie zaglada za często.. i Promyczek89 ... troche tych par jeszcze zostało..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 09:48

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa super wiadomość, gratulacje!!! Przez chwilę się zastanawiałam dlaczego sobie taką dziwna porę na testowanie wybrałaś, ale przypomniałam sobie ze u Ciebie to poranek :) mocno trzymam kciuki :)

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, to musze byc z kimś innym w parze zatem ;) zobaczymy zreszta ;) grunt zeby sie kiedyś udało i tyle :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to raczej najwcześniej za 3 miechy jak poprawimy Męża... ale to juz niedługo ;) to moze Teraz Zozo, Czekamy i Promyk89 wysyp na wiosnę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nogi w gorze musze zastosować tylko najpierw jajeczko moje leniwe jajniory musza zrobic heh, bo tak to sobie możemy...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:32

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jakie pary sie stworzą ;) a następna bedzie Zozo - mowie Wam! ;)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa ale super wiadomość gratuluję i pomodlę się oczywiście :) Rzeczywiście wszystkie tu zaciążały parami albo trójkami więc ciekawe która się zaraz ujawni ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny

    Issa gratulacje!! Piękne wieści :)

    Jakie plany na weekend? U nas wieszanie szafek i odwiedziny znajomych, wprowadziliśmy się do nowego mieszkania jakiś czas temu i teraz co tydzień kogoś gościmy.

    PplPp1.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do nas moja mama przyjeżdża na weekend ;)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
‹‹ 785 786 787 788 789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ