X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada ekstra! U nas tez goście cały weekend ;) a w przyszły chce wyciągnąć Mojego do klubu na jakas imprezę ;)
    Zozo kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2019, 11:12

  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 1 lutego 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jeszcze raz dziewczyny :-*

    Multi praca jest fizyczna, trochę ciężka, ale jakoś muszę się przemęczyć. Myślę że dostanę dosyć szybko zakaz pracy od szefa(takie prawo).

    Staramy się lub staraliśmy jakoś 3 lata w tym około 1,5 roku z leczeniem.

    A co do odczuć to w dwóch poprzednich czułam się zupełnie inaczej. Miałam straszny ból piersi, a właściwie sutków i zapachy mi bardzo przeszkadzały. Teraz zupełnie nic, nie licząc bólu brzucha jak na okres.

    Dziewczyny to która teraz do mnie dołączy? Nie chcę sama zostać. Posyłam trochę wirusków^_^

    Zozo może ty jednak zmieścisz się wtermin co?

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa - w 2 poprzednich ciążach czy cyklach? :-D Nie ogarniam :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Issa - w 2 poprzednich ciążach czy cyklach? :-D Nie ogarniam :-D
    Ciążach, jeśli to tak mogę nazwać

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Issa

    nie wiem czy ktoś to liczy, ale jest tu więcej ciężarnych niż nie chyba..
    Nefre to forum powinno zmienić nazwę na "Jak nie zwariować gdy całe forum brzuchate" hahaha;-)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co kojarzę, to o pierwszego Bobasa starają sie juz tylko:
    Nefre_ms
    Promyk89
    Czekamy..
    Ja

    To co moze poczwórna ciąża za jakis czas ;)

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa wrote:
    Ciążach, jeśli to tak mogę nazwać
    A wcześniej miałaś biochemiczne?

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Ag

    no spoko, na mnie nie czekajcie.
    Ja dzis mam depresyjny nastroj. Nie umiem sie ogarnac z tym wszystkim.
    Nefre_ms moze jakies winko (na endometrium oczywiście) z migdałami, czekoladka, gorąca kąpiel, zrób cos dla relaksu :) i głowa do gory!

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre nie mów tak :) Zobaczysz że w końcu się uda. Nie Ty jedna jesteś na świecie z tymi problemami. Nie poddawaj się :) Wiesz jak wiele zależy od nastawienia. Albo ewentualnie podołuj się 1 dzień dzisiaj a jutro nowe siły do walki!

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms po gorszym dniu, przyjdą nowe siły do walki, Mama bedziesz i to wspaniała, bo tak walczysz o Maluszka, jeszcze zanim sie pojawił na świecie! Ba! Nawet zanim sie począł! :)
    Jak ostatnio byłam po ziółka do mieszanki ojca Sroki, to za mną Babeczka tez kupowała, uśmiechnęłam sie do Niej i nawet pożyczyłam - zeby zadziałały! Niestety w dzisiejszych czasach to jest duzy problem.. ale bedziemy walczyć i bedziemy Mamami! Uda sie, moze nie za miesiac, ani dwa, ale kiedyś na pewno! Tak, mam dzis piątkowy przypływ pozytywnej energii (bądź maca zaczęła działać)

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak na kanale o endometriozie? Dziewczyny tam pewnie więcej kojarzą przypadków... Myślę że to pco i io to tu najmniejszy problem bo to tylko stwarza problem z owulacją a jak ją wywolasz lekami to już nie ma większego znaczenia. Potem progesteron też w razie czego można suplementowac więc to już pikuś.
    A co z resztą... Te mutacje musisz skonsultować z lekarzem, co to oznacza,jakie są rokowania z tymi konkretnymi wynikami i jakie leczenie.
    A operacja miejmy nadzieję, że zrobi dobre warunki dla zarodka :) Nie musisz już długo na nią czekać. Zobaczysz, że małymi kroczkami będziesz coraz bliżej.

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to w ogóle czytałam, że jacyś tam eksperci w ginekologii nie uznają tych mutacji i twierdzą, że to wymysł i biznes. Niby połowa osób je ma i co? I nic?
    Mama ginekolog też kiedyś mówiła o tym na instagramie i pisała, że to bzdura.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    A może to znaki żeby walczyć jeszcze mocniej? :)
    Z pęcherzykiem nie wiadomo, teraz nie pękał ale skąd możesz wiedzieć jak będzie później. Może jakieś zrosty tam mu przeszkadzają. Co do krwotoków i innego ryzyka to już chyba lekarze znają takie przypadki. Najwyżej będziesz częściej pod kontrolą, pewnie większe ryzyko, może czeka Cię cesarka. Ale to już chyba do przeżycia :)
    Dobrze, że masz kompetentnych lekarzy, środki finansowe. To bardzo dużo znaczy. Rezerwę masz ok. I jeszcze parę dobrych lat na spokojne starania.
    A już ostatecznie, ostatecznie... O adopcji też warto rozmawiać, co w razie gdyby się nie udało, itp. Wiem,że już wcześniej o tym gadaliście jakiś czas temu, ale trochę doszło nowych problemów od tego czasu. Rozmawiać zawsze warto a to nie znaczy jeszcze że się poddajecie :)

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre na niepekające pęcherzyki pomaga metformina. Przy io pęcherzyki mają grubszą otoczkę i dlatego tak się dzieje. Daj zadziałać metforminie.
    I nie łam nam się tutaj, głowa do góry, cyc do przodu i walczysz. Nie raz i nawet nie dwa się załamiesz, ake ważne żeby się z tego otrząsnąć. Masz wiele do pokonania, ale jak powiedział Jan Paweł II załóż wygodne buty bo po prostu czeka ciebie dłuższa droga. Ściskam mocno ciebie i resztę dziewczyn wirtualnie, abyście nabrały sił do walki.

    Lawende jedną biochemiczną, a jedna nie.

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre - trzymam mocno za Ciebie kciuki żeby wszystko ułożyło się pomyślnie. Jesteś silną babką. Masz gorszy dzień i masz do tego prawo. Każdy ma. Głowa do góry :-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms oddaje, a raczej dziele sie dobra energia ;) czasem jest taki dzien zwątpienia.. ale warto sie podnieść! Ja miałam taki czas po wynikach Męża, a teraz mysle, ze najwyżej zrobimy inseminacje i tego dobrego plemnika wybiorą dla nas przecież ..

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 1 lutego 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida - jak samopoczucie? U mnie niezbyt. Brak sił dziś. Nie widzę światełka w tunelu :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 1 lutego 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre acard i heparyne przyjmuje mnóstwo dziewczyn, po pierwsze są pod czestsza kontrola a po drugie te leki się troszkę wcześniej odstawia żeby przy porodzie właśnie nie wyszły jakieś cyrki.
    każda z nas ma prawo do gorszego dnia, tygodnia. Ty jesteś super silna babka, ogarniasz wszystko szybciej niż my tutaj w ogóle zdążymy pomyśleć o jakimś działaniu. Więc nie wierzę ze z taką determinacja i umiejętnościami organizacyjnymi się nie uda. Chociaż -teraz możesz w to wątpić to pokonacie te przeszkody. Mocno, mocno Cie ściskam <3

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ms zrób sobie „czas dla siebie” ;) poza tym na pęknięcie moze by zadziałała większa dawka zastrzyku!

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 1 lutego 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:32

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 786 787 788 789 790 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ