Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • 3132154 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ginekolodzy-endokrynolodzy-warszawa,420.html

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/novum-warszawa,3883.html

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/invimed-warszawa,4034.html

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/gameta-warszawa,15604.html

    poczytaj sobie te wątki tam dziewczyny polecają konkretnych lekarzy
    Dziękuję. Najgorsze jest to, że mój mąż po tej wizycie stracił nadzieję. Zamiast on mnie pocieszać to musiałam ja jego :(

  • 3132154 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do kogo chodzisz? Wiadomo u Ciebie w czym tkwi problem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy
    A skąd ty jesteś ?
    I kiedy wybierasz się na tą laparo a ty nie mialaś juz może bo kurcze nie pamiętam.
    Ja idę 13 marca i jestem przerażona serio ...

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3132154 ja chodziłam do dr. Kingi Ziółkowskiej z Invimed ale u mnie historia nie była tak trudna. O prof. Dębskim słyszałam dużo dobrego (w sumie to i mi jajnik kroił ale tylko kawałek odcią) więc jeśli stwierdził że masz szansę to spróbowałabym iść do kogoś innego niż ten z Novonum.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 23:49

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • 3132154 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 8 lutego 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel dziękuję. Już mi troszkę lepiej, chyba to pierwsze załamanie przeszło. Teraz muszę faktycznie na spokojnie poszukać kogoś konkretnego. Tak, profesor Dębski był wspaniałym człowiekiem.

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 9 lutego 2019, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell
    ja ide sie dopiero umówić na tą laparoskopie ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 9 lutego 2019, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3132154 wrote:
    A do kogo chodzisz? Wiadomo u Ciebie w czym tkwi problem?
    ja do Katowic jeżdzę. Na razie szukamy przyczyny :/ idę na laparoskopię+histeroskopię w niedługim (mam nadzieję) czasie :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 lutego 2019, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    Adry u nas też tony śmieci, dziennie jest worek 60 a nawet 1,5.

    Kurde co na zgagę w ciąży? Zjadłam trochę migdałów to ciut lepiej. Dziś już nawet mniej poduszek podkładałam pod tyłek bo wszystko się cofa. :/ Mąż się śmieje że zaraz sobie telewizor podłożę. :D
    Podobno mleko i pomelo.

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 lutego 2019, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja do Katowic jeżdzę. Na razie szukamy przyczyny :/ idę na laparoskopię+histeroskopię w niedługim (mam nadzieję) czasie :)
    A do kogo chodzisz w Kato? Ja w sumie wielu od niepłodności nie znam ale kiedyś może mi się to nazwisko przydać :)

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 lutego 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:41

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 9 lutego 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy możliwe żebym już czuła ruchy? Czy tylko mi się wydaje? Czuję czasami takie jakby puknięcia delikatne...
    Chętnie już bym poszła do lekarza zobaczyć co u tego mojego Bąbla. No i może już się dowiem płci ;)

    czekamynadzidzie, malutka_mycha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 9 lutego 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    A do kogo chodzisz w Kato? Ja w sumie wielu od niepłodności nie znam ale kiedyś może mi się to nazwisko przydać :)
    Dr Paliga

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy i Cyferko Wy jesteście z województwa Śląskiego? :D

    Cyferko wszystko się da ogarnąć, wczoraj rozmawiałam z Koleżanką, która ma IV stopień endometriozy i generalnie lekarz Jej mówi, że jak będzie chciała zajść w ciążę, to tylko ma powiedzieć i będą działać, bo musi to zrobić szybko (teraz stosuje antykoncepcję dla celów zdrowotnych), także tak to! Śmiałam się, że ma się Go zapytać "JAK" i mi potem powiedzieć..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona jest po operacji już z 4 lata, miała też pamiętam leczenie po tej operacji (wprowadzana była w stan sztucznej menopauzy), a teraz antykoncepcja (spirala) od tego czasu.. Co do tej ciąży, to się lekarza nie pytała, "jak", być może chodzi Mu o in-vitro, nie wiem.. Nie znam się na temacie, tylko tak wczoraj gadałyśmy, że mamy po 30 lat i każda czeka na jakieś badanie- ja na hsg, Ona na pobranie szpiku kostnego do badania, a jeszcze trzecia dziewczyna na kolonoskopie i się smiałysmy, że gadamy tylko o lekarzach, badaniach itd.. takie przyszły "czasy"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 11:16

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Zastanawiam się czy możliwe żebym już czuła ruchy? Czy tylko mi się wydaje? Czuję czasami takie jakby puknięcia delikatne...
    Chętnie już bym poszła do lekarza zobaczyć co u tego mojego Bąbla. No i może już się dowiem płci ;)

    Możliwe :D Ja już na pierwszych prenatalnych czułam jakoś raz w tygodniu jakby ktoś dotknał opuszkiem palca,potem smyranie czy pukanie,potem jak trzepotanie się motyla albo rybka. Teraz czuję już pod rękami nawet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 11:16

    nick nieaktualny, Frida91 lubią tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2019, 15:41

    Zozo, Frida91, Adry lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi to faktycznie bardzo duży jest, pasowałby ten termin na 05.03. A jaki termin miałaś na pierwszym USG?

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam położna na szkole rodzenia mówiła że krótka szyjka to 0,5 cm także spokojnie na razie.

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ja na ostatniej wizycie miałam szyjke 5 cm, więc moja chyba nigdy nie puści i do końca życia będę w ciazy

    f1d9680377.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 9 lutego 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi mój się rodził w tym terminie co jestes, może 2,3 dni wcześniej. Miał 2662 kg nic mu nie było pięknie się darł, 10 pkt Apgar. Jedynie w inkubatorku się grzał przez 8h. Zero objawów wcześniactwa także jakby się zaczęło to stresu nie ma a i tak jeszcze z miesiąc wytrzymasz myśle. :)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 816 817 818 819 820 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ