Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna za rozwód nie ma ekskomuniki... Nawet do Komunii możesz przystępować o ile nie żyjesz z innym facetem.

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo dopuści, mam tak w rodzinie i Młody był w komuni tylko Rodzice nie przyjmowali ...

    Wracam ze szpitala, te dni ostatnio to na wysokich obrotach...

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 7 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:19

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 7 marca 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:19

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 7 marca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:19

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 7 marca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:19

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • shani Autorytet
    Postów: 612 483

    Wysłany: 7 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo, norma niby do 637, wiec 412 nie wydaje sie duzo, sama nie wiem ;) nikt na to nie zwrocil uwagi. co ciekawe norma AMH w moim laboratorium to do 7 dla kobiet w wieku 25-29, a przexiez wszexzie pisze, ze powinno byc max 3.

    👧29: PCOS, KIR Bx, problem z cytokinami, ANA 2 1:160, NK 14%.
    👦40: mSome 0%.
    Starania od 2017.
    IVF 10.2019: 21 pobranych, 6 zaplodnionych, tylko 1❄.
    Przygotowania do FET od 11.2019
    Immunosupresja 02.2020, 06.2020.
    1FET 12.08.2020. (5dniowa blastka)
    5dpt bHCG 21.6
    7dpt bHCG 71.71
    9dpt bHCG 203.38
    12dpt bHCG 784.93
    15dpt bHCG 2720.33
    19dpt bHCG 9031.00
    35dpt ❤
    14w6d córeczka 🙎😊

    38w3d Iga 👶🏼👨‍👩‍👧💕 2021
    39w3d Ania 👶🏼💕 2025 - naturalnie ☺️
    uwo9rjjg5aebrsrl.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 marca 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego kobietki 🥂

    Adry, Multiwitamina, Zozo lubią tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 8 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:19

    Beatrix_, Zozo lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam telewizora więc może nie będę takich głupot robić. A na laptopie to już nie to samo :)

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 8 marca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:20

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 8 marca 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo to super :) będę mocno trzymac kciuki :)

    Zozo lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:20

    Zozo lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo super by było jakby się udało ;) Trzymam kciuki!
    I wszystkiego najlepszego dziewczyny :)

    Zozo lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo jesteś fizjoterapeutką? Trzymam kciuki żeby się udało!

    Frida mąż dostał tą pracę?

    Ja jeszcze w łóżku ale zaraz się na kanapę przenoszę.

    Wszystkiego dobrego kobitki!

    Zozo lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 8 marca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka
    No dziś kończy to szkolenie i już chyba od poniedziałku normalnie idzie do pracy :)

    nick nieaktualny, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkiego dobrego w dniu naszego święta! Oby każda z nas codziennie czuła sie super kobieco i dobrze w swojej skórze ;)

    Zozo - kciuki za prace! Ja mam ostatnio znowu fazę żebym została tam gdzie jestem tylko chce powalczyć o większe pieniądze..

    Moja Mama juz po operacji! Ufff!

    Zozo, nick nieaktualny, Multiwitamina, Beatrix_ lubią tę wiadomość

  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6425 5098

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez sie cieszę, dziewczyny. Ulzylo mi trochę. Teraz juz jakoś powoli się wygrzebiemy z tego dna :P
    Nefre co do tych benefitow to jeszcze nie wiem dokładnie jak tam będzie ale też mi się wydaje że coś chyba dostanie. Typu Multisport i opieka medyczna właśnie. Fajnie, mam nadzieję, że będzie zadowolony. A ja wreszcie będę mogła zacząć kompletować wyprawkę hehe ;)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 🩷
    Synek 10.2022 💙
    Synek 02.2026 🩵
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:20

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo cudnie!!! Widzisz ;) no u nas kwiaty sie skończyły po slubie.. ale ok, sa wyjścia randkowe z takich okazji, wiec nie jest zle ;) a dzis mamy ucztę krewetkowa w domu, bo padam i tylko czekam aż padnę na kanape ...

‹‹ 907 908 909 910 911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ