Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco z tego co piszesz, to chyba wcześniejsza owu, skoro wszystko się zgrywa :) To jeszcze zatestujesz w listopadzie? :P
    Mnie zawsze wkurzała długość moich cykli... +/-35 dni, więc trochę zazdro :P

    A ja dziś 6dpo, wchodzę w tryb 'nie dotykać', w tym cyklu od owulacji na maxa wkurza mnie dotyk. Dzieci chcą się przytulać, a ja zagryzam zęby i znoszę to, aż mi głupio :/ Bo mężowi to wprost mówię hehe. Wczoraj znów pytał: i jak? myślisz, że była IMPLEMENTACJA? Więc ja od początku tłumaczę, że 5dpo to nie ma opcji, no i nie implementacja, tylko implantacja :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 13:40

    Claire, ChocoMonster, M94, Vivico lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wasze owulki. Jak już są wcześniejsze, to niech zakończą się pozytywnie. 💪

    Ja byłam spuścić krew na proga.

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    dobra mam tego znajomego z rosmana

    https://naforum.zapodaj.net/b35e5f388cc7.jpg.html

    Dziewczyny wiem ze nie jest to jeszcze pozytyw, ale chyba owulke za 3/4 dni mogę obstawiać?

    4dc... no zwariowałam
    Ja taki miałam wczoraj wieczorem a dziś praktycznie PIK

    mimi_m lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Choco z tego co piszesz, to chyba wcześniejsza owu, skoro wszystko się zgrywa :) To jeszcze zatestujesz w listopadzie? :P
    Mnie zawsze wkurzała długość moich cykli... +/-35 dni, więc trochę zazdro :P

    A ja dziś 6dpo, wchodzę w tryb 'nie dotykać', w tym cyklu od owulacji na maxa wkurza mnie dotyk. Dzieci chcą się przytulać, a ja zagryzam zęby i znoszę to, aż mi głupio :/ Bo mężowi to wprost mówię hehe. Wczoraj znów pytał: i jak? myślisz, że była IMPLEMENTACJA? Więc ja od początku tłumaczę, że 5dpo to nie ma opcji, no i nie implementacja, tylko implantacja :D
    Raczej nie, końcem listopada to będzie 11dpo dopiero

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Raczej nie, końcem listopada to będzie 11dpo dopiero

    czyli twardo czekasz do terminu? :D Cierpliwa kobieta z Ciebie! Kciuki za ten cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 13:58

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:23

    Claire lubi tę wiadomość

  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    czyli twardo czekasz do terminu? :D Cierpliwa kobieta z Ciebie! Kciuki za ten cykl.
    W tym cyklu mam takie postanowienie, ale wiadomo jak to jest z postanowieniami 😂 mam nadzieje, ze uda się wytrwać 😇

    nesairah, Anett93, siesiepy lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Claire Autorytet
    Postów: 1063 1903

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski pijące / (dające w szyję) siemię lniane - w jakiej postaci je przyrządzacie? Mielone czy w całości? Pijecie rano czy wieczorem?

    ELka, Anett93 lubią tę wiadomość

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 listopada 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Trzymam kciuki za wasze owulki. Jak już są wcześniejsze, to niech zakończą się pozytywnie. 💪

    Ja byłam spuścić krew na proga.
    Kciuki za proga 🍀

    Bezimienna lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:23

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Kciuki za proga 🍀
    Może i mi tym razem uda się skoczyć na proga... w poniedziałek będzie moja magiczna granica 7dpo. Marzy mi się chociaż zobaczyć na jakim poziomie u mnie jest.

    Dziewczyny upewnijcie mnie w razie czego. Progesteron brany po owulacji nie wychodzi w badaniu??

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Takie objawy może dawać wysoki prog po owulce
    Ale to z kolei strasznie szybko by było, chyba że naprawdę ten NAC tak przyspieszył wszystko.

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Ale to z kolei strasznie szybko by było, chyba że naprawdę ten NAC tak przyspieszył wszystko.
    Ach, ja przeczytałam 9dpo a nie 9dc.
    Wiesz jak to jest, cykl cyklowi nierówny. To może być NAC, ale nie musi. Tak naprawdę to może być wszystko :)

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i też zamówiłam te testy owulacyjne horieny, z polecanych z pierwszej strony, zobaczymy jak się spełnia 👍

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    Strasznie źle się wczoraj czułam, miałam jakieś zawroty głowy straszne i mdłości, wymioty,bardzo źle spałam. Jestem w 9dc, nie wiem z czego to się wzięło. Wlaczylam w tym cyklu NAC, brałam go 3-8 DC. Myślicie że to może on coś takiego mi uczynił czy to zwyczajny zbieg okoliczności?

    Jeszcze wam powiem, mój mąż mi zasugerował "a może jednak jesteś w ciąży?" Więc pod wpływem chwili zrobiłam też rano test no i negatywny :D głupia ja ,dałam się podpuścić 🤦


    Ja się tak paskudnie czułam po Bromergonie (ale to na obniżenie prolaktyny), z NAC nie miałam styczności, ale może też podobne skutki uboczne niesie za sobą.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kania_czubajka wrote:
    A no i też zamówiłam te testy owulacyjne horieny, z polecanych z pierwszej strony, zobaczymy jak się spełnia 👍

    Trochę w tym wątku było narzekania na horieny :D Mi się w tym cyklu sprawdziły, ładnie wyłapały PIK, a jeszcze mam 3 ciążowe też z Horiena, ale czułość 25, więc nie pójdą na pierwszy rzut.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Może i mi tym razem uda się skoczyć na proga... w poniedziałek będzie moja magiczna granica 7dpo. Marzy mi się chociaż zobaczyć na jakim poziomie u mnie jest.

    Dziewczyny upewnijcie mnie w razie czego. Progesteron brany po owulacji nie wychodzi w badaniu??

    Zależy od formy. Naturalna forma wychodzi w badaniu, syntetyczna nie. Jaki lek bierzesz?

  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Ja się tak paskudnie czułam po Bromergonie (ale to na obniżenie prolaktyny), z NAC nie miałam styczności, ale może też podobne skutki uboczne niesie za sobą.

    No w sumie tylko to nowego włączyłam ,reszta tak jak bylo. Zobaczymy,może to tylko taki zbieg okoliczności i w ogóle czymś innym te objawy były wywolane. Z

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Kania_czubajka Autorytet
    Postów: 1302 1568

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Trochę w tym wątku było narzekania na horieny :D Mi się w tym cyklu sprawdziły, ładnie wyłapały PIK, a jeszcze mam 3 ciążowe też z Horiena, ale czułość 25, więc nie pójdą na pierwszy rzut.
    Ja zamówiłam je z racji tego,że mam pcos. Mam też zapas testeo,będę je porównywać :)

    19.09 🥹 3750 gram, 54 cm
    age.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 17 listopada 2022, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie u lekarza. Co cykl to inne kwiatki 🤦
    Mam torbiel, luft, mimo zastrzyku pęcherzyk nie pękł. W lewym jajniki nowy 10mm.
    Wstrzymana stymulacja, czekamy aż progesteron w spadnie do później 1, bo inaczej endometrium nie ruszy.
    Dostakam antybiotyk na zapalenie Endometrium i na wysokie ANA. Później encorton. Zobaczyny czy coś będzie z tego cyklu. Mówiła że wywoła mi druga owulacje w cyklu. Mówiła że przy in Vito i 3 w cyklu wywołuje 🤔
    Do tej pory jak zachodziłam w ciążę to byłam zaraz po antybiotyku.

    Posrane się to robi wszystko...
    A mówili że po pierwszym dziecku się worek rozwiąże...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2022, 14:25

    O ❤️
    Z ❤️
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ