Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 2 marca 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    My po i też jakoś średnio jestem zadowolona, bo nie mamy ładnego zdjęcia :( ale synek uparty, nie chciał się do Nas odwrócić :( wiem, że to nie wina lekarza, wszystko inne posprawdzał i jest w porządku, zdrowy chłopak póki co :)
    Mały waży 340g :) 💙

    Super, że synek zdrowy! Oby tak dalej! 💪🏻

    Anett93 lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 2 marca 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wizyt, najważniejsze że maluchy zdrowe 🥰

    Ja właśnie przed wczorajszym badaniem zjadłam pół czekolady 🤣🤣 później się zastanawiałam czy nie przesadziłam bo może aż za bardzo fikać ale akurat dobrze się poukładała. Więc może faktycznie Anett przed kolejna wizyta zjedz coś słodkiego ☺️

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 2 marca 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Kochana najważniejsze ze z małym wszystko dobrze :* a co do zdjęcia to znam to uczucie. My do tej pory nie mamy żadnego fajnego zdjęcia zeby było ladnie widać i też liczę na połówkowe ze może się uda. Jeszcze wam się pokaże. :* na następnej wizycie zjedz coś słodkiego zeby sobie fikal ;)

    Zjadłam pół Kinderbueno i to chyba uspało Go a nie obudziło ;p
    Później już się sporo ruszał, ale odwrócić się nie chciał :(
    A jeszcze co się zdziwiłam, na pierwszych prenatalnych łożysko na przedniej ścianie, teraz na tylnej i nisko. To normalne, że zmieniło położenie? Myślałam, że się nie zmienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2023, 14:00

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Kasiaaa.97 Autorytet
    Postów: 277 374

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś o tym czytałam, że lozysko może się przemieszczać. To raczej normalne ;)

    smoothie lubi tę wiadomość

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Zjadłam pół Kinderbueno i to chyba uspało Go a nie obudziło ;p
    Później już się sporo ruszał, ale odwrócić się nie chciał :(
    A jeszcze co się zdziwiłam, na pierwszych prenatalnych łożysko na przedniej ścianie, teraz na tylnej i nisko. To normalne, że zmieniło położenie? Myślałam, że się nie zmienia.
    Tak, łożysko może zmieniać położenie :)

    smoothie lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2083 2288

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, zaraz doczytam resztę.

    Ja nigdy nie mam takich zdjęć do prezentowania, raczej typowo medyczne 🙈

    A moja córeczka chyba wiedziała, że mama się okropnie denerwuje i postanowiła jednak się obrócić i zaprezentować 🥰 Więc z panią doktor " siekierą" znowu się totalnie dogadałyśmy 🤣, było sprawnie i miło ! Nawet mnie informowała " o muszę się jeszcze trochę wcisnąć" 😄
    Wszystko jej się podobało więc oby tak dalej.

    A tu moja spryciula. Całe 406 g 😊❤️

    AF97-B61-B-36-D2-46-BD-8-E6-E-02-C5-B47-A6368.jpg

    Anett93, Idawoll, Kasiaaa.97, ChocoMonster, Andelulla, Livka, Cotakoza, Kluska95, Namisa, Vivico lubią tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2083 2288

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    My po i też jakoś średnio jestem zadowolona, bo nie mamy ładnego zdjęcia :( ale synek uparty, nie chciał się do Nas odwrócić :( wiem, że to nie wina lekarza, wszystko inne posprawdzał i jest w porządku, zdrowy chłopak póki co :)
    Mały waży 340g :) 💙


    Super😊 i to najważniejsze, a jeszcze będzie kilka okazji żeby się pokazać ❤️
    Co do łożyska to tak, miałam z tyłu, potem z przodu i nisko, a teraz z przodu i wysoko.

    Nasz cud moim zdaniem waga bardzo ładna :)

    Dobre wieści dzisiaj, jeszczs słonko świeci, ahh wiosno przyjdź 🤗
    Karola zazdroszczę wyjazdu, chociaż ja też nie lubię latać 🙈 ale podróże uwielbiam.

    Ooo i chyba w końcu kupię coś słodziaszczego mojej panience ❤️

    Anett93 lubi tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z okazji połówkowych kupiliśmy coś dla synka 💙

    20230302-141835.jpg

    Idawoll, smoothie, A-6, Karola :), Kasiaaa.97, Wiara Nadzieja Miłość, ChocoMonster, Andelulla, Livka, Cotakoza, Kluska95, NaszCud, Namisa, Vivico, Kaja1234 lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Dzień dobry, zaraz doczytam resztę.

    Ja nigdy nie mam takich zdjęć do prezentowania, raczej typowo medyczne 🙈

    A moja córeczka chyba wiedziała, że mama się okropnie denerwuje i postanowiła jednak się obrócić i zaprezentować 🥰 Więc z panią doktor " siekierą" znowu się totalnie dogadałyśmy 🤣, było sprawnie i miło ! Nawet mnie informowała " o muszę się jeszcze trochę wcisnąć" 😄
    Wszystko jej się podobało więc oby tak dalej.

    A tu moja spryciula. Całe 406 g 😊❤️

    AF97-B61-B-36-D2-46-BD-8-E6-E-02-C5-B47-A6368.jpg


    Urocza panienka! 🥰

    Super, ze dziś same dobre wieści 🤗

    smoothie lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 2 marca 2023, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Dzień dobry, zaraz doczytam resztę.

    Ja nigdy nie mam takich zdjęć do prezentowania, raczej typowo medyczne 🙈

    A moja córeczka chyba wiedziała, że mama się okropnie denerwuje i postanowiła jednak się obrócić i zaprezentować 🥰 Więc z panią doktor " siekierą" znowu się totalnie dogadałyśmy 🤣, było sprawnie i miło ! Nawet mnie informowała " o muszę się jeszcze trochę wcisnąć" 😄
    Wszystko jej się podobało więc oby tak dalej.

    A tu moja spryciula. Całe 406 g 😊❤️

    AF97-B61-B-36-D2-46-BD-8-E6-E-02-C5-B47-A6368.jpg

    O to Twoja córeczka większa od mojego synka :) ale coś wspominałaś, że jesteś troszkę do przodu :)
    Piękne zdjęcie <3

    smoothie lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett, smothie - wspaniałe wieści ♥️🥳

    Anett93, smoothie lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Dzień dobry, zaraz doczytam resztę.

    Ja nigdy nie mam takich zdjęć do prezentowania, raczej typowo medyczne 🙈

    A moja córeczka chyba wiedziała, że mama się okropnie denerwuje i postanowiła jednak się obrócić i zaprezentować 🥰 Więc z panią doktor " siekierą" znowu się totalnie dogadałyśmy 🤣, było sprawnie i miło ! Nawet mnie informowała " o muszę się jeszcze trochę wcisnąć" 😄
    Wszystko jej się podobało więc oby tak dalej.

    A tu moja spryciula. Całe 406 g 😊❤️

    AF97-B61-B-36-D2-46-BD-8-E6-E-02-C5-B47-A6368.jpg

    Cudowności 😍

    smoothie lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 2 marca 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    My z okazji połówkowych kupiliśmy coś dla synka 💙

    20230302-141835.jpg

    Jakie slodziakowe 😍 rozczulają mnie te wszystkie mini ubranka 😍

    Anett93 lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Kasiaaa.97 Autorytet
    Postów: 277 374

    Wysłany: 2 marca 2023, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska właśnie miałam to samo napisać - te wasze zdjęcia ubranek są mega wzruszające. Mam łzy w oczach kiedy je oglądam 🥺🥰

    Bardzo się cieszę że po waszych wizytach same dobre wiadomości 😊😊😊

    Kluska95, Anett93, smoothie lubią tę wiadomość

    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 2 marca 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a tak z ciekawości, to kiedy planujecie wrzucać jakieś zdjęcie do "internetów" z radosną nowiną? 😉🤰👶

    07.23 Misia 🩷👶
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 2 marca 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett, Smoothie - cudowności! Piękne zdjęcia, mega rozczulające. Strasznie się cieszę Waszymi dobrymi wieściami. Trzymajcie się ciepło ze swoimi maleństwami ❤️🥰❤️

    Anett93, smoothie lubią tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoothie cudowna niunia 🩷 super ze wszystko u was dobrze.
    Anett piękne ubranko ❤️ mój ulubiony motyw u syna bo jezt Kubuś:)
    Ja też ostatnio nie mogłam się oprzeć:) a skąd ta chmurką niebieska?

    Anett93, smoothie lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Smoothie cudowna niunia 🩷 super ze wszystko u was dobrze.
    Anett piękne ubranko ❤️ mój ulubiony motyw u syna bo jezt Kubuś:)
    Ja też ostatnio nie mogłam się oprzeć:) a skąd ta chmurką niebieska?

    Chmurka z Bebi Program 😊 mozna zamówić paczkę i dostaje się karty kontrastowe, karty do zdjęć (m.in. ta chmurka) I folder o żywieniu dzieci. 😊

    07.23 Misia 🩷👶
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 2 marca 2023, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Dziewczyny, a tak z ciekawości, to kiedy planujecie wrzucać jakieś zdjęcie do "internetów" z radosną nowiną? 😉🤰👶
    Ja w ogóle nie zamierzam :)

    szafirek lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 2 marca 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Dziewczyny, a tak z ciekawości, to kiedy planujecie wrzucać jakieś zdjęcie do "internetów" z radosną nowiną? 😉🤰👶

    Ja raczej wcale. Być może wrzucę coś nieoczywistego na insta - tam mam takie konto mało prywatne - raczej książkowe :) ale to jeszcze się zastanowię.

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
‹‹ 647 648 649 650 651 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ