Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️
Odpowiedz

Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️

Oceń ten wątek:
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka06 wrote:
    Masakra 🫣 A wszędzie takie ceny czy tylko u Twojego lekarza?
    niestety nie wiem jak u innych, ale obstawiam, ze ceny trzymają w większości te same

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Niaha, słonko masz ode mnie mega motywującego 🦶kopa w 🍑 na zmianę nastawienia! Cycki do góry i świecisz dziś nimi przed Starym! Nie bata,nie poddasz mi się, bo pik był wczoraj! Wczoraj! Do dzieła 🔥🔥🔥

    Mala_osska , przytulam za biel 🫂 Kiedy Ty robisz te testy? Bo mnie się wydaje, że wszystkie wieczorem 🤔

    Selina, to bardzo dobre wieści!❤️ Trzymam za Was kciuki 🌬️✊
    Też mam ten żel w aplikatorze. Nie ma mowy, że po tym masz takie akcje🤔 Składów nie porównywałam.
    Kwiatek, wszystkie jakie wypisałam są po to, by nie było sucho oraz żeby karmiły plemniczki, dawały im siłę i odpowiedni poślizg , pomagały dotrzeć do celu.

    Cukruś, dobrego dnia😘 Jak będziesz zamawiała coś do żarełka to pamiętaj o mnie ☝️🤣 kuźwa...jak znowu nie będzie obiadu na czas to mi telefon skonfiskują🙈🤣

    Mainlylife, serduszko jak się czujesz?❤️

    KoKos, a jak tam Twoja FL, ile zazwyczaj trwa? Przytulam za @ kochana 🫂🥺 Kurcze u Ciebie to ja zrosty widzę, zwłaszcza że nie widać jajników 🤔 Rozmawiałaś z kimś na temat usunięcia tego, sprawdzenia drożności po tym co przeszłaś?

    Staraczka, trzymam za Ciebie kciuki 🤞🍀 Mała dawka,bo lekarz chce zobaczyć jak będzie ☺️Nie martw się, jesteśmy z Tobą!✊

    Paula29, pamiętaj,że jak potrzebujesz to my tu jesteśmy, niezależnie z jakim tematem 🫂 Proszę...tylko nie o polityce 🥺🙊

    Maly_ wilczek...no zejdę na zawał 🙈😅 Czekam pod kibelkiem 🌬️✊ Kiedy chcesz!

    Wioleta, a Ty jak tam?😏


    Dziękuję, ze pytasz ❤️ w sumie dobrze oprócz ogólnego zmęczenia, bólu piersi to ok i oczywiście jestem głodna, jestem drobna i nie jem dużo, a teraz to nawet kolacji nie odpuszczam 😁 czekam na wizytę w sobotę i się stresuje ❤️ pracodawca mnie dobija ale jeszcze trochę.

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife kochanie kiedy wgl zamierzasz powiedzieć szefowi?

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Nie wiem, ale widzę, że Angi już odpisała, że nie trzeba być na czczo.
    Ja i tak pójdę rano na czczo.
    Wiecie może czy w diagnostyce jak robię w sobotę to też będę miała w ten sam dzień wyniki?

    Ok to idziemy razem... Skocze ok 10, ale wynik też powinien być po południu ;)

    Ale póki, co nawet pół objawu nie mam żadnego... Także idę żeby wydać kasę 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2023, 13:50

    Cukruś lubi tę wiadomość

  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Teoretycznie określone to jest 3-5 dnia cyklu 🤔 Jeżeli w sobotę nie masz jak zrobić, to zrób sobie jutro. Też miałam zrobić i nie zrobiłam, teraz żałuję, bo może wyszłoby coś odnośnie tego PCOS 🙈
    Bardzo dobrze, że masz zajęcie ☺️😎
    To zrobię jutro, mam zniżkę pracowniczą na badanka to skorzystam :) i w tym cyklu postaram się zrobić progesteron po domniemanej owulacji. Od czegoś trzeba zacząć. A dni płodne wypadają mi na wyjazd akurat, na który jadę bez męża, więc trzeba będzie wcześniej działać 🙃🙃

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Mainlylife Autorytet
    Postów: 1329 1569

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    Mainlylife kochanie kiedy wgl zamierzasz powiedzieć szefowi?


    Myślałam, ze powiem koncem czerwca jak już nikogo w szkole nie będzie tylko zostanę sama z dyra, a planuje iść od połowy lipca. Może to wcześnie ale mam dość chce się skupić na sobie, spacerować itd

    Chyba, ze nie będzie w sobotę serduszka i coś będzie nie tak 😔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2023, 13:53

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏼 31.12.2014r.
    💒 2020r.
    👱🏻‍♀️
    Endometrioza III stopnia ❌
    21.10.2023- 26.01.2023 ureaplasma ✅
    31.01.2023r. Hycosy i biopsja endometrium- jajowody drożne, ✅zapalenie endometrium ❌
    Hormony ✅


    🧔‍♂️30
    badanie nasienia✅

    07.05.2023r. ⏸️🙊
    08.05.2023r. Beta 789 mlU/ml
    10.05.2023r. Beta 1717 mIU/ml



    25.12.2023r. Olcia, Nasz Świąteczny Cud 🎄✨


    age.png
  • RinTinTin Autorytet
    Postów: 762 1615

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminka wrote:
    Dziewczyny, jesteście wspaniałe <3

    Dobra, staram się uspokoić mojego wewnętrznego narwańca (przed testowaniem jest Grażyna no to narwana może być hmm Bożena? 🤣)

    Mój plan plan po przemyśleniach i Waszych wskazówkach jest taki:
    czekam spokojnie na 🐒, od nowego cyklu dokładam NAC, resztę supli zostawiam bez zmian. 2-5 dc zrobię badania. Spróbuję umówić się na monit, jak będzie owu (no a przecież nie ma wyjścia no😅) tak jak pisała Moon- 2 dni po owu włączę dupka i 7 dpo powtórze proga.

    Plan doskonały? Czy Najlepsze Walne Zgromadzenie ma jakieś poprawki i uwagi? 🤣 <3

    Poprawcie mnie Dziewczyny proszę, jeśli coś byście zmodyfikowały w działaniach :)

    Plan idealny ❤️

    Ja jeszcze do monitoringu dokładałam testy owu, żeby zobaczyć mniej więcej ile przed owulacją mam pik

    26 cykli starań naturalnych ❌
    05.23 💔

    EF IVF
    05.2024 ➡️ I mini ➡️🥚🥚➡️ ❌
    06.2024 ➡️II mini ➡️ 🥚➡️❌

    09.2024 ➡️ PRP jajników ⏳
    📋AMH - 0.09 📋FSH - 6.65
    23.09.24 zabieg

    🙋🏻‍♀️35l🙋🏼27l

    📈POF
    AMH 0.227➡️ 0.369➡️ 0.041➡️0.09
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4462 7623

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    Plan idealny ❤️

    Ja jeszcze do monitoringu dokładałam testy owu, żeby zobaczyć mniej więcej ile przed owulacją mam pik

    Jeszcze fajnie mierzyć temperaturę, dużo i formacji można z tego wyczytać.

    RinTinTin lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RinTinTin wrote:
    Plan idealny ❤️

    Ja jeszcze do monitoringu dokładałam testy owu, żeby zobaczyć mniej więcej ile przed owulacją mam pik
    a NAC jakie polecacie ?

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina Anastazja poszukaj jeszcze tego monitoringu, może podpytaj na jakiś wątkach miastowych - moja wcześniejsza ginka brała 150 zł, a następny lekarz 50 zł 🤷

    KarolinaAnastazja, Emka06 lubią tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • KoKos Autorytet
    Postów: 1224 1886

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Jeszcze fajnie mierzyć temperaturę, dużo i formacji można z tego wyczytać.
    Zastanawiałam się nad pomiarami, ale pracuje na noce i nieregularnie i nie wiem jak to ugryźć 😅🙈

    Starania od 05/2022💃28l🕴️34l
    2x operacja przepukliny pachwinowej prawej, zrosty?
    3x histeroskopia - polip + usunięcie przegrody macicy
    Tarczyca = Letrox ✅ Nasienie ✅ Sono-HSG 07/23 - drożne, macica bez zrostów ✅ 08/23 RM: drobne mięśniaki, lewy jajnik w brzuchu ❌ 09.10/23 - cb 💔 ->11.2023 klinika: 16-18cs stymulacje ✖️
    🍀19cs - lametta, ovitrelle, duphaston = 10dpo ⏸️ 20.03 🍀
    6+1🥚4,4mm
    8+4 🐥 1,87cm
    12+3🐓 6,44cm - I USG jest OK !
    15+4 🐔 około 10cm
    20+4 jest 🩷 - 395g połówkowe OK!
    26+3 🐡 1045g 29+4 🦐 1300g
    30+4 🦑 1447g - III USG jest OK!
    35+1 🐠 2343g 37+0 🐟 2770g
    39+1 🦈 3200g ---> indukcja 🤞🍀
    39+3 (CC) Franka - 52cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Wioleta91 Autorytet
    Postów: 421 989

    Wysłany: 18 maja 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mainlylife wrote:
    Myślałam, ze powiem koncem czerwca jak już nikogo w szkole nie będzie tylko zostanę sama z dyra, a planuje iść od połowy lipca. Może to wcześnie ale mam dość chce się skupić na sobie, spacerować itd

    Chyba, ze nie będzie w sobotę serduszka i coś będzie nie tak 😔
    Będzie pięknie biło i czekamy na fotkę małej krewetki 😍 🤞

    Mainlylife lubi tę wiadomość

    10.2020👰🤵
    11.2020 początek starań
    01.2023 ⏸️🤞
    02.2023 bliźniaki 💙💙
    03.2023 poronienie zatrzymane 13tc 💔
    05.2023 starania 🌈
    21.06.23 ⏸️🤞
    15.02.24 Maksymilian 💙

    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Karolina Anastazja poszukaj jeszcze tego monitoringu, może podpytaj na jakiś wątkach miastowych - moja wcześniejsza ginka brała 150 zł, a następny lekarz 50 zł 🤷
    przeszukam fora, ale obczajałam na znanym lekarzy to od 130 nawet do 300zł

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Rozzzzi Autorytet
    Postów: 880 1109

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=Rozzzi cudowna wiadomość <3 śluzówka bardzo ładna = endometrium :) działajcie Kochana, wszystko wygląda pięknie :)[/QUOTE]

    No tak endometrium tak myślałam, ale ostatnio mowila endometrium teraz śluzówka i teraz nie ogarnelam.😂
    Działamy cały czas 🔥🔥🔥 bardzo się cieszę 😃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2023, 14:07

    Paucia, Angi90 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️22
    💒2022
    PCOS
    Starania od 01.2023

    6.07 delikatna krecha ⏸️
    4.09 I prenatalne 5,4 cm dzidzi 🥰
    7.11 połówkowe 437 gram 💕
    28.11 779 gram Jagódki🫐👧
    28.12 1380 gram Jagódki 🫐👧
    23.01 2200 gram 👧
    13.02 2863 gram👧
    28.02 pomiędzy 3200 a 3600 gram Jagody
    14.03 3650 gram👧

    19.03.2024 Jagoda 3640g 53cm 👧🫐

    age.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej Dziewczyny! Ja już oficjalnie na urlopie 🥳! Mogę się w końcu zacząć pakować i czekać do jutra wieczór aż ruszymy 😁!

    Hope..., Wioleta91, KarolinaAnastazja, Emka06, Angi90 , EwelinaNowa 😊, Paucia, san95, Cukruś, Igv19, Niaha, Nataliii, Lipcowa, Dara lubią tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8829

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick super!!! 🤩🥳
    mogę na gapę z Tobą 🥺☝️
    🤣

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Paucia Autorytet
    Postów: 1390 1953

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Okej Dziewczyny! Ja już oficjalnie na urlopie 🥳! Mogę się w końcu zacząć pakować i czekać do jutra wieczór aż ruszymy 😁!

    Niemampomyslunanick bosko <3 zazdro :D ja jeszcze miesiąc do urlopu :D Kochana, pakuj się, odpoczywaj, łap dużo słonecznej energii i wróć tu do nas z brzuszkiem! :D my cały czas trzymamy za Ciebie kciuki, żeby nie przyszła wredna @ :)

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    12.2021r - 💒
    11.2022r - początek starań o pierwsze 👶
    03. 2023 - CB 4t 💔
    29.05.2023 - ⏸️ (naturalny cykl) 🙏🍀🤞💕
    30.05.2023 - Beta HCG - 305,8 🙏🍀💖
    6.06.2023 - Beta HCG - 5071,6 🙏🍀💖🌞🤞
    14.06.2023 - Kruszynka z serduszkiem ❤️🙏🍀🤞☀️😍
    07.07.2023 - 3,41 cm maluszka 😍❤️🤞🍀🙏☀️❤️
    20.09.2023 - połówkowe, 451 g chłopczyka, niskie ryzyka ❤️🍀🙏
    17.11.2023 - 3 prenatalne ♥️🤞🍀☀️🥰 1600 g Skarba 🩵♥️
    preg.png[/url]
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3472 8829

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odnośnie badań podczas cyklu, (aktualizacja) przeczytałam wczoraj kilkukrotnie o takim podziale. Proszę Was, zerknijcie, jestem ciekawa Waszego zdania.

    Badania:
    🔸3dc : Lh, FSH, Estradiol, Prolaktyna, Testosteron
    🔸12-14 dc (cykl 28dni) lub 12-14dni przed spodziewaną miesiączką ( w innym przypadku)-czas owulacji: Estradiol, LH, FSH
    🔸7dpo lub 21 dc: Progesteron, Estradiol

    Wszystko ma.związek z wyrzutami hormonów w poszczególnych fazach cyklu:
    1200px-Menstrual-Cycle-pl-svg.png

    Najprościej opisane:
    https://plodnosc.pl/badania-normy-hormonow-faza-cyklu-owulacyjnego-a-badania-hormonalne/

    Hope..., Aśka lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 00:21

    KarolinaAnastazja, Mamausia lubią tę wiadomość

  • Hope... Autorytet
    Postów: 486 563

    Wysłany: 18 maja 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Okej Dziewczyny! Ja już oficjalnie na urlopie 🥳! Mogę się w końcu zacząć pakować i czekać do jutra wieczór aż ruszymy 😁!

    Zazdraszczamy 🥰🥰🥰

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ