X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniunia wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam wpisy od dawna a dziś w końcu zdecydowałam się odezwać i Ja. Jestem po poronieniu w 12 tyg i łyżeczkowaniu. Najgorszy czas już minął. Modlę się codziennie o maleństwo. Teraz starania o kolejny cud. Owulacja była 27.10 okres powinnam dostać 11.11. 2 dni po owu miałam straszne zawroty głowy(już minęły) został bol brzucha z prawej strony. Nie chce sobie wmawiać i nie moge się doczekać 11. Prosze powiedzcie jakie były Wasze te pierwsze wczesne objawy ciąży.
    Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia aby sie każdej udało mieć chociaż Jedną upragnioną Dzidzię! Zasługujemy na to. :)
    Witaj Aniunia. Ja w ciazy nigdy nie byłam ale zastanawiam się czy badałaś przyczynę swojego poronienia ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 4 listopada 2017, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy miałyście może podobną sytuację?
    Od kiedy pamiętam przed @ bolały mnie niemiłosiernie piersi, nie mogłam ich czasem nawet dotknąć. Od 2 cykli jakbym nie miała piersi. Brak bólu.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 listopada 2017, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Dziewczyny, czy miałyście może podobną sytuację?
    Od kiedy pamiętam przed @ bolały mnie niemiłosiernie piersi, nie mogłam ich czasem nawet dotknąć. Od 2 cykli jakbym nie miała piersi. Brak bólu.
    hej, u mnie każdy cykl jest inny. czasem bolą, czasem wcale.... cięzko coś przewidzieć. Z reguły ma to związek ze wzrostem prolaktyny w drugiej fazie cyklu, czasem ze wzrostem progesteronu, szczególnie przy braniu duphastonu albo luteiny.... Różnie bywa :)

    alegzi lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Aniunia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 listopada 2017, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poronienie samoistne...
    7.11 jestem umówiona do gin na wizyte ciekawa jestem czy tak wcześnie jest w stanie wykryć ciąże?

    07/2017 (12 t) - Aniołek [*]
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 listopada 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniunia wrote:
    Poronienie samoistne...
    7.11 jestem umówiona do gin na wizyte ciekawa jestem czy tak wcześnie jest w stanie wykryć ciąże?
    To jest za wczesnie zeby ocenic na usg, ale mozesz zrobić betę i będzie wszystko jasne. Badałaś się pod kątem APS albo trombofilii ??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 listopada 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja zaczęłam brac juz acard bo musiałam ,caly czas rozważam genetyczne na te badanie nie wpływa acard ,nie znalazłam nigdzie informacji czy można robic badania asp przy braniu acardu. Chce skonsultować to jeszcze z lekarzem moim i mysle czy nie jechac do hematologa u którego kiedys leczyłam sie na konsultacje .

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 listopada 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Rucola ja zaczęłam brac juz acard bo musiałam ,caly czas rozważam genetyczne na te badanie nie wpływa acard ,nie znalazłam nigdzie informacji czy można robic badania asp przy braniu acardu. Chce skonsultować to jeszcze z lekarzem moim i mysle czy nie jechac do hematologa u którego kiedys leczyłam sie na konsultacje .
    na trombofilie genetyczne mozesz robić na 100 %, ja robiłam z krwi, stedy masz szybciej wynik albo na TESTDNA ale w sumie czekasz jakieś 2,5-3 tygodnie. Co do APS to jest badanie na przeciwciała, a acard nie obniża poziomu przeciwciał tylko rozrzedza krew, wynik zaburzony byłby gdybyś stosowała sterydy. Ale dla pewności dopytaj lekarza. Zresztą acard juz dużo Ci pomoże, więc się nie stresuj :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Aniunia Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 listopada 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    To jest za wczesnie zeby ocenic na usg, ale mozesz zrobić betę i będzie wszystko jasne. Badałaś się pod kątem APS albo trombofilii ??

    Nie badałam. Czy gin może zlecić takie badania czy raczej internista?

    07/2017 (12 t) - Aniołek [*]
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 listopada 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniunia wrote:
    Nie badałam. Czy gin może zlecić takie badania czy raczej internista?
    Po pierwszym poronieniu nie dostaniesz skierowania na nfz z tego co mi wiadomo. Trzeba sobie to ogarnąć prywatnie

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 7 listopada 2017, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Podczytuje sobie was :) trzymam kciukasy:*

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Ja ostatnio też głównie podczytuje, ale powiem wam co u mnie, dziś 24 dc i jak dotąd bez plamien wiec jednak cos tam ten letrozol zadziałał.
    Teraz tylko czekam na @ i ciekawa jestem czy przyjdzie jak zwykle po 25/26 dniach czy cykl się wydłuży

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Hej:)
    Ja ostatnio też głównie podczytuje, ale powiem wam co u mnie, dziś 24 dc i jak dotąd bez plamien wiec jednak cos tam ten letrozol zadziałał.
    Teraz tylko czekam na @ i ciekawa jestem czy przyjdzie jak zwykle po 25/26 dniach czy cykl się wydłuży
    Może się wydłuży o kolejne 8 miesięcy :)

    welonka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 7 listopada 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka pierwsze raz w życiu miałam plamienie przed okresem:( chyba ta piepszona niedomoga mi się robi?:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 16:22

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 7 listopada 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Rucola chciała bym żeby tak było, ale jak pisałam wcześniej według USG nie było owulacji pęcherzyk był i zniknął :/

    Auricomka ile trwały twoje plemienia przed @?

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 8 listopada 2017, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia wczoraj popołudniu taki śluz podbarwiony krwią potem cisza i dzisiaj znowu śluz podbarwiony krwią i znowu cisza. Okres powinnam dostać jutro

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Kurka pierwsze raz w życiu miałam plamienie przed okresem:( chyba ta piepszona niedomoga mi się robi?:(

    W ostatnim cyklu też tak miałam. Byłam mega zdziwiona, bo nigdy wcześniej mi się to nie zdarzyło. Niestety następnego dnia przyszła @. Mam nadzieję, że u Ciebie to będzie coś przyjemniejszego niż @ ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja jestem pewna ze przyjdzie tylko bardziej martwie sie czy mi sie chormony nie popiepszyły znowu

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 8 listopada 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    to ja jestem pewna ze przyjdzie tylko bardziej martwie sie czy mi sie chormony nie popiepszyły znowu

    weź mnie nie strasz :) Miałam tak pierwszy raz i mam nadzieję, że to przez to że był to pierwszy cykl po samoistnym poronieniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2017, 16:22

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 8 listopada 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pierwszy dzień plamien, u mnie to wygląda tak,że do wczoraj był biały kremowy śluz a od dziś konsystencja nadal kremowa ale zabarwienie jasny brąz..

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Rozczarowana Ekspertka
    Postów: 160 61

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki!
    Dzisiaj mija 16dpo i nadal brak @. Niestety dwa testy negatywne. Pierwszy 6 dpo a kolejny dzisiaj rano.
    Co o tym myśleć. Wogóle owulacja wystąpiła później o jakieś 8 dni. Teoretycznie termin miesiączki minął 10 dni temu, ale z racji że wiem o przesunięciu owulacji wychodzi że dwa dni temu.

    Ponad rok starań o 2 bobasa - udało się
    Tsh i prolaktyna ok
    2 Cs z luteiną
    1 Cs z clostilem
    Syn 2011
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ