X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 27 października 2017, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane,
    Mazi gratuluje, Welonka trzymam kciuki i zazdroszcze Ci tych mdłości. Rucola jak tam u lekarza było? Sylwia co u Ciebie? Ja przepadłam bo zaraz po wakacjach mielismy ciezki rodzinnie czas, nagle okazało sie ze tata ma stan przedzawałowy mimo że nic na to nie wskazywało i trafił ma operacje serca. Kupa stresu i kompletny brak czasu. U mnei oczywiscie nadal nic. Chyba musze sie pzrełamać do tych atybiotyków i do hsg tylko posiew jeszce raz zrobie.

    Trzymam kciukasy:*

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 27 października 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję auricomka :) dużo zdrowia dla taty, niech szybko zrdowieje. Ja nie miałam żadnych badań robionych przed hsg, tylko rano jak mnie przyjmowali do szpitala to porbali wymaz na coś tam, nie pamiętam już na co. A przy wypisie dostałam recepte na jakiś antybiotyk osłonowy ale go nie brałam bo gin powiedział że jak nic mnie nie boli i nie krwawie to nie ma potrzeby. Ogólnie bardzo się cieszę że wreszcie zrobiłam to hsg bo się od razu udało :) trzymam kciuki <3

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 27 października 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej
    Auricomka przykro mi, ze tata ma problemy ze zdrowiem,mam nadzieje ze wszystko sie ułoży i wróci szybko do zdrowia
    Ja jak wczesniej pisalam myslalam ze infekcja powrocila, okazalo sie ze było to tylko podrażnienie...no i w pon jade na usg podejrzec co sie podziało..w 11dc byl pęcherzyk 15mm

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 28 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia działaj :) bardzo ładny pęcherzyk <3

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 28 października 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Rucola daj znać jak po wizycie ?
    Auricomka dużo zdrowia dla taty :) godź sie na hsg bo w duzo przypadkach działa cuda :)
    Sylwia pęcherzyk ladny dostajesz cos na pęknięcie? To Twój pierwszy cykl z tym lekiem ?
    M@zii ja chyba będę czekać do drugiego trymestru z dentyną bo ja bez znieczulenia nie odważę sie chyba.

    age.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 28 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka też chciałam poczekać do drugiego trymestru i ze znieczuleniem robić ale wizytę miałam już dawno umówioną to poszłam. Myślałam że tak kontrolnie pójdę zobaczę co i jak, ale dentysta powiedział że nie ma co czekać ąż będzie gorzej tylko robić od razu. Dzień wcześniej rozmawiałam z ginekologiem to też mówił żeby lepiej nie czekać bo jak próchnica się zrobi to może to wpłynąć na rozwój dziecka. Zacisnęłam pięści, sama za siebie trzymałam kciuki na fotelu i jakoś poszło ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 28 października 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, no powiem wam tak, ze przy stymulacji clo same pękały mi pęcherzyki więc i tym razem chyba gin na to liczy...dam wam znać w poniedziałek :) a i endometrium w tym 11dc mialo 11mm

    Rucola lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 29 października 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja po wizycie u dr P i na razie wiem tyle co nic :) tzn mój immunofenotyp jest bardzo dobry wiec moje ASA nie sa najprawdopodobniej jego defektem tylko odpowiedzią organizmu na jakąś infekcję, mozliwe ze na helicobacter ( duzo publikacji o tym mówi). Mam zlecone pozostałe badania zeby ocenić mój układ immunologiczny i dodatkowo układ krzepnięcia. Kolejna wizyta w grudniu :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 29 października 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Hej Dziewczyny. Ja po wizycie u dr P i na razie wiem tyle co nic :) tzn mój immunofenotyp jest bardzo dobry wiec moje ASA nie sa najprawdopodobniej jego defektem tylko odpowiedzią organizmu na jakąś infekcję, mozliwe ze na helicobacter ( duzo publikacji o tym mówi). Mam zlecone pozostałe badania zeby ocenić mój układ immunologiczny i dodatkowo układ krzepnięcia. Kolejna wizyta w grudniu :)
    Kurde brzmi to wszystko trochę skomplikowanie a wydawało by się że wystarczy pójść do łóżka ;)

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 29 października 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. Czy któras z was bierze castagnusa? Może możecie mi pomóc.. biorę teraz pierwszy cykl castagnusa, moja prolaktyna jest lekko ponad norme, liczyłam ze skróci mój 30dniowy cykl i będę miała wcześniej owulacje... jednak zadzialal na odwrót jeszcze bardziej wydluzyl mi cykl i owulacje przesunął az o 5 dni później :/. Czy to znaczy ze nie działa u mnie tak jak powinien i go odstawić czy zostawić do tcyh 90 dni? czy jest mozliwosc ze drugi cykl z nim będzie już inaczej wyglądal? ze skróci mi go??

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 29 października 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę bo nigdy nie brałam castagnusa...

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • moniczko. Autorytet
    Postów: 470 433

    Wysłany: 29 października 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :) bez jakiś czas nie było mnie na forum. U mnie, u nas wszystko dobrze. Jeszcze trochę do końca.

    Rucola, Sylwia i inne staraczki z wątku - mocno trzymam za Was kciuki i kibicuję Wam!

    M@zi, welonka - gratuluję i życzę Wam zdrowych i spokojnych 9 mcy.

    Pozdrawiam Was serdecznie!

    Rucola lubi tę wiadomość

    km5sjw4zdfxntaj3.png

    p19u3e3kx233tsme.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 29 października 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Moniczko :)
    dobrze Cię tu widzieć...faktycznie już Ci nie dużo zostało :)ale ten czas leci
    Znasz płeć dzidziusia ? trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 31 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    U mnie niestety jedna wielka dupa :(
    byłam w poniedziałek na usg 16 dc a tam nic..ten pęcherzyk który był w 11dc 15 mm prawdopodobnie się wchłonął..owulacji nie było i nie będzie ;(
    A takie nadzieje wiązałam z tym cyklem ...lekarz kazał w kolejnym zwiększyć dawkę leku do 2x1 a ja już sama nie wiem..ręce opadają i tracę nadzieję bo jest coraz gorzej

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 listopada 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia poproś gina zeby moze podał cos na pęknięcie,u mnie wchłonęły sie i zrobiła się torbiel jak pęcherzyki byly za duże.

    Bylam na wizycie co najważniejsze maluch rośnie serduszko bije :)
    Tylko cały czas u mnie jest plamienie którego zewnątrz nie widac a w środku skąd plamienie nie wiadomo bo na usg wszystko dobrze wygląda moze druga macica powodować plemienia przez to wyszedł mi wysoki krwiomocz. Druga sprawa mam zacząć brac acard na rozrzedzenie krwi bo mam zbyt gęstą ale czemu nikt na to nie zwrócił uwagi przed ciąża:/

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Sylwia poproś gina zeby moze podał cos na pęknięcie,u mnie wchłonęły sie i zrobiła się torbiel jak pęcherzyki byly za duże.

    Bylam na wizycie co najważniejsze maluch rośnie serduszko bije :)
    Tylko cały czas u mnie jest plamienie którego zewnątrz nie widac a w środku skąd plamienie nie wiadomo bo na usg wszystko dobrze wygląda moze druga macica powodować plemienia przez to wyszedł mi wysoki krwiomocz. Druga sprawa mam zacząć brac acard na rozrzedzenie krwi bo mam zbyt gęstą ale czemu nikt na to nie zwrócił uwagi przed ciąża:/
    Bo pewnie nie miałas badań w kierunku zaburzeń krzepliwości. W zasadzie te badania zlecają po drugim poronieniu, wiec i tak szczęście że teraz u Ciebie ktoś zainterweniował. Ja porobiłam te wszystkie badania i teraz czekam na wyniki. Acard jest kompletnie nieszkodliwy, także bierz koniecznie i wszystko musi być dobrze :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 listopada 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola właśnie nie mialam żadnych badan na krzepliwość gin to wywnioskował po samej morfologii, pamiętam ze kiedys w laboratorium pani mi powiedziala ze mam bardzo niskie plytki krwi bo zlepiają sie przez gęstość ,ale ten problem mam dopiero od 2-3lat .

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Rucola właśnie nie mialam żadnych badan na krzepliwość gin to wywnioskował po samej morfologii, pamiętam ze kiedys w laboratorium pani mi powiedziala ze mam bardzo niskie plytki krwi bo zlepiają sie przez gęstość ,ale ten problem mam dopiero od 2-3lat .
    to szybciutko rób badania nawet na własną rękę, tylko nie wiem czy biorąc acard wyjdą wiarygodne :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    to szybciutko rób badania nawet na własną rękę, tylko nie wiem czy biorąc acard wyjdą wiarygodne :(
    A to tylko robi sie na krzepliwość krwi ? Jeszcze nie zaczęłam brac acardu mam narazie poobserwować czy nie ma plamien i dopiero mogę zacząć brac wiec mogę zrobić jeszcze .
    A to jest prawda ze często jak sa problemy z krzepliwością to nie jest przyswajany kwas foliowy ?akurat biorę gdzie jest zwykle kwas foliowy i metylowany.

    age.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 2 listopada 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Miło byłoby mi dołączyć do Waszego zacnego grona.
    Staram się z mężem o dzidzię od września 2016 r. Bez skutku :( We wrześniu 2017 r. byłam we wczesnej ciąży, ale doszło do samoistnego poronienia. Każdego miesiąca mocno wierzę, że tym razem nam się uda. Może w końcu moje prośby zostaną wysłuchane.

    Miłego czwartku! :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ