Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola przykro mi bardzo :( ale ja wierze , że każdej z Was uda się niedługo.
    Faktycznie miałam moment rezygnacji i nie wierzyłam ze mi sie uda.

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 24 września 2017, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka najważniejsze, ze się udało!! Teraz się ciesz i dbaj o siebie. Kazdy ma czasem moment zwątpienia, ale grunt to się nie poddawać. Dawaj znać jak ciąża przebiega i mimo tego, ze jestes już na fioletowej stronie zaglądaj do nas :*

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 01:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zaglądam wakacyjnie i widzę cudowne wieści. Weronika kochana to wspaniała wiadomość :*. Jak się czujesz. Ok dokładnie sie starałaś?zycze ci nudnej ciąży kochana :*
    Ja zrobiłam sobie przerwę z mierznriem na czas wakacji bo już mnie to dobija i z wiara w dzidzie kiepsko.

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 01:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia pierniczę i zostaje;). A tak serio to wracam w piątek już niestety. Za krótko ten urlop. Spalili mnie słońce mam jakaś infekcje babska ale i tak bym została jak myślę o tej paskudnej jesieni i ilości pracy która mnie czeka. Sylwia ewi rzuciła a jak u was? :)kto batony zaciąza jak już Welonka tak ładnie zaczęła.

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 01:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia pierniczę i zostaje;). A tak serio to wracam w piątek już niestety. Za krótko ten urlop. Spalili mnie słońce mam jakaś infekcje babska ale i tak bym została jak myślę o tej paskudnej jesieni i ilości pracy która mnie czeka. Sylwia ewi rucola a jak u was? :)kto batony zaciąza jak już Welonka tak ładnie zaczęła.

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Hej, zaglądam wakacyjnie i widzę cudowne wieści. Weronika kochana to wspaniała wiadomość :*. Jak się czujesz. Ok dokładnie sie starałaś?zycze ci nudnej ciąży kochana :*
    Ja zrobiłam sobie przerwę z mierznriem na czas wakacji bo już mnie to dobija i z wiara w dzidzie kiepsko.
    Dziękuję;* teraz czekam na was:-). Staraliśmy sie półtorej roku od 9miesiescy lecieliśmy sie udało sie w pierwszym cyklu po laparoskopii a 5cykl z clo. Brzuch pobolewa jak na @ i tal siw czuje , rano po śniadaniu pojawiają sie delikatne mdłości ale da sie wytrzymać,dzisiaj bede dzwonić do lekarza umówić sie na wizytę

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 11:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka ależ Ci zazdroszcze dalszego przebywania na urlopie :) ciesz sie sloneczkiem,bo u nas bywa z tym różnie.. Choć u mnie od wczoraj juz nie pada wiec jest postęp
    Welonka zaglądaj tu do nas i przynos same dobre wiesci :) Jesteś teraz naszym promyczkiem nadziei ;)
    Dziewczyny, którejś coś pomogło na poprawę śluzu??

01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 12:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia ja biorę olej z wiesiolka i dużo pije i spore dawki witaminy c i jest trochę lepiej z ilością sluzu:)

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 25 września 2017, 21:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja w tym cyklu właśnie łykam wiesiołka ( 6 tabletek dziennie ) plus czasem wypiję siemię lniane..zobaczę czy będzie widać jakąś poprawę :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2017, 22:05

Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 26 września 2017, 08:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, ja tam sluzu trochę mam ale i tak conceive to dla mnie podstawa :)

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet

Wysłany: 26 września 2017, 17:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu jestem spokojniejsza Odebrałam betę dzisiaj 17dpo wynik 975,3 w piatek pierwsza wizyta :)
    Teraz mogę was pozarażać wiruskami :)

sylwia1986, Rucola, Ewi28 lubią tę wiadomość

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 26 września 2017, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka super :)
    Teraz tylko dbaj o siebie..i rozsyłaj wiruski,żeby starczyło dla nas wszystkich ;)

Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 29 września 2017, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka jak nic lapie od ciebie wiruski :) ja od dzisiaj biorę sie gruntowanie za dbanie o ciałko.dieta ale taka normalnie czyli wyeliminuje ziemniaki i słodycze i pieczywo oraz makaron....musze sobie jakis krem na twarz zafundować przeciwzmarszczkowy juz :D taki jakis dobry nawilżający bo po kapeli mam twarz skore jak skorupe tak mi sie łuszczy a na dodatek mam trodzik różowaty

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 7 października 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tu co taka cisza?! Jest tu ktos?:)

Ewi to taka konkretna dieta jak całkowicie eliminujesz weglowodany. Ja od tzrech meisiecy troche zmieniłam diete na bardzeij warzywną i lepiej sie na niej czuje, no i musiąłam wyeliminować laktoze.

Rucola, sylwia a jak u was kochane?

sylwia1986 lubi tę wiadomość

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 7 października 2017, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Dziewczyny a tu co taka cisza?! Jest tu ktos?:)

Ewi to taka konkretna dieta jak całkowicie eliminujesz weglowodany. Ja od tzrech meisiecy troche zmieniłam diete na bardzeij warzywną i lepiej sie na niej czuje, no i musiąłam wyeliminować laktoze.

Rucola, sylwia a jak u was kochane?
    no zobaczymy może te pare kg poleci w dół :) od jutra odstawiam.tez alko bo mój mąż ma całkowity zakaz picia no i bede mu towarzyszyć w niewoli :)

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 7 października 2017, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej dziewczęta :)
    Auri miło że odkopałaś nasz poczciwy wątek
    Ewi trzymam kciuki za wytrwałość w postanowieniach :D

U mnie jakoś leci, choć w temacie starań bez szału :/
    Obecny cykl bez owulacji,w poprzednim niby była ale też jakoś słabo, więc dostałam od gina na kolejny nowy lek na stymulacje bodajże symletrol (jeszcze nie wykupiłam recepty)
    No i pewnie spróbujemy ze stymulacją ze 2-3 mies i jeśli nie zadziała to już dalsza diagnostyka.
    Powiem wam, że powoli tracę wiarę :/
    Auricomka opowiadaj co u Ciebie..

Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
  • Karolcia27 Autorytet

Wysłany: 7 października 2017, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale moze pomozecie:)wprawdzie o maluszka chcieliśmy sie starać z mężem od nowego roku ale teraz wydarzyło sie cos, co nie daje mi spokoju i nie wiem juz co myśleć.

Generalnie, mam nieregularne cykle, równo rok temu odstawiłam tabletki anty, raz cykle sa krótsze, a raz dluzsze, ale gdyby policzyć średnia z ostatnich kilku to byłoby to ok 32-33dni. Ostatnia @ była 29 września, a wiec spóźnia sie juz 8 dni. Przed @ brzuch mnie bolał faktycznie jak na @ ale dostałam 2-3 dniowego jakby plamienia - chociaż raczej był to śluz zabarwiony na brązowo, od tego czasu przez kilka dni bardzo kuly mnie jajniki i było więcej śluzu ale juz bezbarwnego i cały czas wydawało mi sie ze za chwile przyjdzie @. Dzisiaj bol juz ustąpił. Zrobiłam test z apteki i wyszedł negatywny a w 6 dni po spoznionej @ beta hcg wyniosła <1.2. Okresu nadal brak, a wizytę mam dopiero za 6 dni. Co o tym myślicie?Chyba nie ma sensu powtarzać bety?Tylko skąd to opóźnienie?

Aha,zapomniałam jeszcze napisać ze od 2,5 ms biorę norprolac na podwyższenie prolaktyny:)

4 cs - 29 marca II kreseczki <3

7v8r9n73wz5zsofj.png

heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

• Auricomka Autorytet

Wysłany: 8 października 2017, 00:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ciężko stwierdzić, najlepiej zapisz się do lekarza. Może jakieś zaburzenia hormonalne masz?
    Ewi a jest potrzeba odchudzania czy tak po babski chcesz? :)
    Sylwia mam nadzieję że ten nowy lek podziała:). Ja się wkurzyłam nie chce mi się meirzyl tej temperatury, bo zawsze wszytko super a jednak okres przychodzi, to badanie droznosci jajowodow narazie odpuściłam jak kazali nam brać dwa tygodnie antybiotykow -pewnie zrobię ale nie chciałam sobie psuć wakacji. No 8 podobnie jak ty mam taki brak wiary. Ten cykl to nawet nadzieja watla już. Staram się zająć chwilowo trochę czymś innym :) wymyśliłam.sobie studia podyplomowe;)

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Karolcia27 Autorytet

Wysłany: 8 października 2017, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem zapisana na czwartek, ale właśnie miałam pisać ze temat juz nieaktualny bo pół nocy brzuch mnie bolal jak na @ i był to dość silny ból i już myślałam ze lada chwila przyjdzie @, a jednak do tej pory go nie ma + odczuwam mdłości ale to już chyba z nerwów i nieprzespanej nocy:( jeśli do jutra @ się nie pojawi (zwykle było tak że jak wystepowaly większe bôle to od razu pojawiał się @) to może zadzwonię do lekarza i po prostu się go zapytam:)

4 cs - 29 marca II kreseczki <3

7v8r9n73wz5zsofj.png

heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

• Ewi28 Autorytet

Wysłany: 8 października 2017, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka tak z 5 kg mogła bym schudnąć :)

welonka lubi tę wiadomość

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego