X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 września 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dzisiaj na wizycie gin mi powiedzial ,że takie wahania mogą być najważniejsze samoczynnie obniża sie. A u mnie w tym cyklu na każdym jajniku po jednym pęcherzyku 19mm w czwartek jeszcze jeden podgląd i lekarz zadecyduje o pregnylu .

    Auri udanego i owocnego urlopu życzę :)

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 września 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka czyli prawy też ma szansę. Trzeba się modlić i wierzyć :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 września 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Taaak wybeiramy się do chorwacji. Mam nadzieje że mnie przeziebienie nie rozłozy. POczątek wyjazdu w terminie @ wiec smutny ale potem sie popocieszamy:D


    Jak długo się staracie?
    Chorwacja cudowna. Klimat sprzyja rozmnazaniu ;) ja obecnie na wakacjach, zgubilam termometr ... I dobrze ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 września 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka to trzymam kciuki za dwa pecherzyki:*
    Rucola a gdzie się urlopujesz? heheh własnie widze że coś tempki masz mało regularnie mierzone. I dobrze trzeba odetchnąć.
    troche jestem wkurzona bo maż przed urlopem ma konferencje a ja to kiepsko znosze takie wyjazdy .

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 7 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie cykl stracony. Jelitowke z wysoka gorączka i lekami:(

    Odebralam wyni tych mutacji i wsyztko ok tylko mutacja heterozygotyczna PAi - 1.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2017, 21:06

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 8 września 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auri jestem w Rumunii na wskacjach. Co do Twojej mutacji musisz bezwzglednie brać acard a po owulacji wg niektorych lekarzy już heparynę. Koniecznie skonsultuj tą mutacje z ginem a najlepiej z hematologiem

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 września 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym objawiaja wam sie te mutacje? Kurde boje sie ze mam nieplodnosc wtórną? :(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 września 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi w sumie niczym. to mutacja związana z krzepliwościa. Mój jedyny objaw to czarna miesiaczka taka skrzepła i sporo zabuzren miesniowych.
    Rucola supersko Rumunia jest piekna, Objazdówka?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 9 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 22 dc mój progesteron wyniósł 22,77 wic ładny owu była.a 4 dni pozniej dostałam @.az tak szybko spada ten progesteron? Owu mialam 12dc jakoś...to normalne?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 września 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro owu miałaś 12dc to @ przylazla idealnie. 7dpo pewnie mialas jeszcze wyzszego progs a w 22dc już spadał ;) jest ok

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 9 września 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ewi w sumie niczym. to mutacja związana z krzepliwościa. Mój jedyny objaw to czarna miesiaczka taka skrzepła i sporo zabuzren miesniowych.
    Rucola supersko Rumunia jest piekna, Objazdówka?
    Dokładnie:)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 9 września 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo super moja mama była zachwycona Rumunią była z koleżankami rok temu:). Z acardem to sie dobzre skłąda bo sobie sama włączyłam go jakies trzy cykle temu. ( wiem że się tak nie powinno)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 10 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz teraz maz niech sie przebada...jakas przyczyna musi być skoro rok staran nic nie przyniósł...tsh mam 1.6.moja endo mowi ze z jej strony juz mi nie może pomoc bo wszystko mam wyprowadzone a fajna babka nawet za darmo mi dawala badania na amh.progesteron itd.teraz dala mi jeszcze na prolaktyne.kiedys robiłam ale nie pamiętam ile wynosiła.wieksza dawkę metfoeminy mam od 3 miesięcy i dalej nic...czasami sie zastanawiam co jest ze mna nie tak.musze pójść do lekarza żeby jakies szczegółowe usg mi zrobił.moze zrosty mam czy cos? Sama juz nie wiem gdzie szukać...a powiem.wam ze czasami brak mi sil juz...jak wy dajecie rade z porażkami?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 10 września 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zazdroszczę wam tych urlopów bo ja jeszcze nie mogę sobie pozwolić na urlop w pracy bo za duzo pracy jest.
    Ciężko jest radzić sobie z porażkami , ja niby staram sie nie nakręcać tak jak wcześniej ale jak przychodzi @to jest ciężko nie ma co ukrywać ja zazwyczaj uciekam w prace.
    Tak jak czytam tutaj badaniach to tak naprawdę to ja mam zrobioną garstkę sama podstawę a tyle przyczyn juz mnie juz znaleziono .

    age.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 10 września 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny
    Dość długo tutaj nie zaglądałam, trochę sobie odpuściłam ostatnio ten cały młyn związany ze staraniami.
    Po dwóch cyklach z clo zakończonych bez efektów teraz ma drugi cykl bez leków..no i niestty już w pierwszym wróciły plamienia trwające 8 dni ( i tutaj dodam że gnębiły mnie te plamienia przez cały urlop na Chorwacji :( Auricomka mam nadzieję, ze Twój pobyt na Chorwacji będzie spokojniejszy )
    No i obecny cykl: w 12 dc byłam u gina wg usg było ciałko żółte więc i była owulacja najprawdopodobniej w nocy z 11 na 12dc bądź właśnie 12dc z rana ...starania oczywiście były ...a teraz kolejna załamka, bo plamienia pojawiły się już 14 dc i tak sobie plamie od tego dnia niestety :(
    W czwartek bądź piątek mam zbadać progesteron i prolaktyne...i sądząc po tak wczesnych plamieniach myślę że wyniki będą do kitu :(


    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 10 września 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka ale wiesz najwazniejsze że znane sa przyczyny . U mnie podstwaowe ok ajednak przyczyny inne pewnie są. tez mam te rozczarowania jak przychodzi @, oststnio jakoś wogóle słabo wierze w powodzenie.

    Ewi własnie ja słabo daje rade. tzn odkąd tak średnio wierze to troche lepiej ale i tak mi przykro wiesz:( trzymaj się kochana:*

    Sylwia oj współczuje że na urlopie sie przytrafiło. a gdzie konkretnie byłaś?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia przykro mi, ze plamienia wróciły :(

    ja zmieniłam gina, w lipcu usunął mi nadżerke i w poprzednim cyklu cud- plamienie 1 dzień przed @ ! bez żadnych leków
    zobaczymy jak w tym cyklu
    ale tez bez starań, bo po zabiegu nie wolno niestety

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 11 września 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka my bylismy na pograniczy dwoch miejscowosci:Duce i Omis ...super miejsce polecam, całkiem bliziutko Makarskiej i Baski Vody,jedziecie samochodem czy macie wykupione wczasy z dojazdem ?:)

    Luccecita to super ze nie bylo plamien :)
    U mnie w tym mies to juz rekordowo wczesnie :/ wiec przypuszczam ze ten cykl szybko sie skonczy..

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 11 września 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita super:)
    Sylwia jedziemy autkiem ale myslimy czy jechac do tej miejscowości co zawsze ( blisko i sprawdzone) czy może gdzies dalej:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 11 września 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka jeśli nie macie nic z gory zarezerwowane to spokojnie możecie przejechać się kawałek wzdłuż wybrzeża i zatrzymać w miejscowości która najbardziej przypadnie wam do gustu :)
    Pozostaje tylko życzyć udanego urlopu :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ