X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana a kiedy macie powtórzyć wyniki ?
    Nie znam sie na tym w ogóle co kolwiek doradzić trudno:(


    Jestem po wizycie co do jajowodu niedrożnego to lekarz powiedział ze jest taka możliwość ze cewnik nie wszedł w druga macice próbowali kilka razy i albo jest niedrożny naprawdę albo nie da sie wprowadzić cewnika , mamy próbować jeszcze starac sie przez 3 cykle ponieważ byla zrobiona kauteryzacja jajników i moze akurat uda sie po laparoskopii jesli nie uda się wysyła mnie na histeroskopię i usuniecie przegrody ale to jest ostateczność powiedzial mi w prost ze ten zabieg nie daje pewności ze po nim zajdę w ciążę może tez obniżyć płodność na ta chwile nie chce sie godzic tak odrazu na ta operacje nawrt po tych 3 miesiącach. Mam sprawdzić jeszcze tsh jesli wyjdzie takie jak ostatnio to mi wprowadzi leki. po tych 3miesiacach chce mnie wysłać do profesora Jakiel on przyjmuje w Warszawie jesli ktos cos o nim wie to proszę o informacje.
    Przyszły cykl zaczynam znowu stymulacja clo pregnyl duphaston wrzesnien październik listopad któryś z tych miesięcy będzie moj bo ja na żadną operacje nie mam zamiaru sie wybierać

    Rucola lubi tę wiadomość

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I cos zaczyna się dziać !!! Jest plan i musiscie go konsekwentnie wykonywac. Z tą operacją to Cie niepotrzebnie nastraszyli, zawsze straszą zeby sie zabezpieczyć. Bede bardzo mocno trzymac za Ciebie kciuki. Z tego co kojarze to jestes jeszczy mlodziutka, prawda ? Młody organizm lepiej radzi sobie ze wszystkim, z lekami, zabiegami... działaj i na pewno sie uda :*
    My sprobowalismy, zeby nie załować ze marnujemy szanse. Powtórka badań za jakieś 2-3 tygodnie. Mam nadzieje ze lek zadziałał, bo niedługo łysa zostanę, tak mi włosy lecą.....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola trzymam za was kciuki , może akurat ten cykl będzie wasz.
    Tak jestem młoda i chyba to jest jedyny plus w tej sytuacji. 3 cykle to tak naprawdę niewiele a wydaje mi sie ze mój lekarz nie będzie chciał mnie dalej stymulować. Racja operacja nastraszyli mnie bardzo ale on mi przedstawił to co musiał,otuchy tez dodał bo powiedział ,że często jest tak ze kobieta wszystko wypróbowała podaje sie laparoskopii i w pierwszych cyklach po zachodzi. Zobaczymy jak będzie dalej .

    age.png
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja tu jestem od dawna i tak se czasem wchodzę,starania-z przygodami,jak zwykle....juz zaczynam wątpić ze się dorobie kiedyś drugiego dziecka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 15:13

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel na teście.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi przykro mi :( tule :*

    age.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ;)

    Do 2 tygodni mam czekać na @ albo test ciążowy. Jestem po luteinie dopochwowej. Czekać, czekać, czekać... Ehhh

    Nikusiia
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusiia a zrób se test może coś wyjdzie,jak nie to za te dwa tyg zrobisz

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej 7-8 dni temu miałam owulacje, (usg/test) i wtedy z mężem staraliśmy się. Wiec myśle, że zrobie ale tak poniedziałek-wtorek ;) Zaraz mi aptek i Rossmanów braknie zeby już nie jezdzic do jednej po tyle razy hihi

    Nikusiia
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamów se z allegro,ja tak robie bo inaczej też zabrakło by mi a i wiadomo te z miasta są droższe.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie zamawiasz jakie w ogóle polecacie? ;)

    Nikusiia
  • justi:: Autorytet
    Postów: 525 187

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa to różnie,przeważnie są po 1zł ale można nieraz znaleźć np 20 szt po 15 czy 16 zł a wtedy to juz wogole sie oplaca nawet razem z przesyłką aa i oczywiście biore tylko te gdzie piszą że mają czułość 10,tak naprawde niewiadomo czy tyle mają bo na opakowaniach nie pisze ale cóż,trza wierzyć.

    hrqo6vgc5gm3uzga.png
  • Nikusiia Przyjaciółka
    Postów: 189 41

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle, ze zamowie te Pink testy sa po ok 3-4 zł ;)

    justi:: lubi tę wiadomość

    Nikusiia
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tutaj tak pusto?:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no nie wiem. Jakos tak ja bardziej czytam niż się udzielam:) co tam u Ciebie ?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakoś zrezygnowana jestem, miałam mieć badanie sono hsg ale wyszły jakies bakterie w wymazie i nie wiadomo. Tempke mam już niska dzis dzien @ zreszta mocno ja czuje. A ty rucola jak leczenie?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej racja ostatnio pustki tutaj,
    Auricomka u mnie w tej chwili tez rezygnacja , wyleczysz bakterie i podejdziesz do hsg

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, poszłam dziś na krzywa cukrową i insuline tylko nikt mi nie pwoiedział ze musze zabrać własną gluzkozę a w labo nie mieli i dupa :( dziś czynne tylko 2 godziny więc nie zdązyłabym kupić i zrobić. i dupa. nie ważne zresztą, musze jakiś dzień na tygodniu wygospodarować tylko ciężko. Poza tym encorton jem 6ty tydzień, czuję się pełna energii, zero skutków ubocznych. Byłam u nowego gina , mam zleconych kolejnych około 20 badań głównie w kierunku pcos, ale dla mnie to dziwne. jestem szczupła, 55kg przy 170 cm wzrostu, owłosienie baaaaaaaardzo skąpe, praktycznie nie musze golić nóg, owulacje mam, co prawda nie 14dc ale około 20dc więc chyba nie najgorzej a uczepili się tego pcos jak rzep psiego ogona... Muszę to porobić, moze mają rację, sama nie wiem ;/ Pozytyw jest taki, ze nowy gin zna się na immunologii i kazał mi stosować encorton aż do wyciszenia przeciwciał. W czwartek powtórzyłam badanie na ASA ale wyniki do 9ciu dni roboczych wiec muszę cierpliwie zaczekac i zobaczyć czy sterydoterapia działa.... A poza tym w tym cyklu mieliśmy się nie starać, spróbowaliśmy raz, ale raczej nic z tego. Kolejną wizytę u gina mam 19 wrzesnia i do tego czasu muszę zrobić wszystkie badania i wyjechać na 2tyg urlop :P i dlatego jestem taka zła, ze dziś nie pchnęłam tej krzywej jak nie musze iść do pracy.... za tydzień już idę ;/

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka nie wiem jak mogłabym dodać Ci otuchy. najważniejsze jest to, ze jesteś młoda. ja mam 31 lat i jestem pewna, ze Ty w moim wieku już będziesz mieć przynajmniej jednego dzieciaczka. Musi się to jakoś ułożyć, tylko się nie poddawaj.
    Auri to był wymaz na czystośc czy ureo/myko/chlamydia?? Kurcze te wymazy na czystośc są strasznie ogólne i tak naprawdę wykrywają mało istotne bakterie, które co rusz sobie przenosimy.... Mi nie robili tej czystości przed hsg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2017, 11:00

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 sierpnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola to tak jak ja hormony męskie ok delikatnie zawyżony stosunek lh do fsh szczupła, troche problemy skórne mam i co pcos u mnie pełną para blokuje owu jajniki grube duże . Lepiej sprawdzić i wykluczyć moze gdzies jest problem z jakimś hormonami,dobrze ze masz lekarza który zna sie na immunologii.

    Właśnie młoda jestem miało być szybko bez problemu a tu co chwile jakies trudności. Ten cykl okropnie mi sie dłuży

    age.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ