X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 marca 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Duphaston trzeba brać po owulacji bo jeśli jeszcze nie miałaś to on zatrzymie:/ a robiłaś może test owulacyjny?
    No ale u ciebie dzisiaj taki spadek, że wygląda to na owu

    Mialam usg w 12dc i byl jeden pęcherzyk który miał tylko12mm,nie robiłam testów:/ wstrzymam sie z duphastonem dwa dni.

    age.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 12 marca 2017, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Mialam usg w 12dc i byl jeden pęcherzyk który miał tylko12mm,nie robiłam testów:/ wstrzymam sie z duphastonem dwa dni.
    Ale do tego czasu mógł spokojnie urosnac i teraz pekac:) mi 2mm na dzień rosnal

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 marca 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Ale do tego czasu mógł spokojnie urosnac i teraz pekac:) mi 2mm na dzień rosnal

    Wiem wiem ale zawsze mialam cykle bezowulacyjne i dlatego nie nastawiałam sie widocznie po tabletkach antykoncepcyjnych wróciła :)
    Dobrze że facet dzisiaj zjeżdża do domu bo15-16 dc nie działaliśmy mam nadzieje że nie będzie za późno .
    A co ze śluzem u mnie jest tylko kremowy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2017, 12:20

    age.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka, bardzo niski ten spadek, faktycznie możesz mieć niedługo owulkę, u mnie po takim spadku owulacja pojawia się do dwóch dni.
    A jak się czujesz, nie łapie Cię przeziębienie, nie czujesz się osłabiona?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 marca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Welonka, bardzo niski ten spadek, faktycznie możesz mieć niedługo owulkę, u mnie po takim spadku owulacja pojawia się do dwóch dni.
    A jak się czujesz, nie łapie Cię przeziębienie, nie czujesz się osłabiona?
    Właśnie prawie od początku cyklu bylam przeziębiona ,ale puściło mnie 2-3dni temu. Ogólnie czuje się dobrze dzisiaj brzuch boli mnie jak na @. Wczoraj i przedwczoraj bolał mnie lewy jajnik ale z niego nie będzie owu bo miałam pęcherzyk tylko na prawym jajniku a tego w ogóle nie czuje

    age.png
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 12 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie potrafię określać śluzu. Cały czas wydaje mi się, że jest kremowy. Chociaż jak tak teraz o ty myślę, to jak miałam owulację, to w pewnym momencie poczułam że coś ze mnie poleciało jak w pierwszym dniu okresu. Może wtedy powinnam go była określić jako wodnisty? Czułam wilgoć, ale nie był chyba przeźroczysty ;/
    Wy też macie takie problemy?

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 12 marca 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śluzu strikte owulacyjnego już dawno dawno nie miałam. o najwyżej wodnisty.
    Łykam wiesiołek ale nie wiele mi pomógł.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesiołek już zakupiłam i jak przyjdzie niechciana @ to zacznę łykać.

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 12 marca 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie nie miałam problemów ze śluzem. Jednak w tym cyklu to jakaś porażka-ciagle jest sucho. Kupiłam teraz wiesiołek, zacznę go łykać od następnego cyklu,bo z tego to już raczej nic nie będzie.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takiego typowo przezroczystego jak opisują że wygląda jak białko kurze to też nie widzę. Dzisiaj mam taki rozciagliwy jak co miesiąc ale on jest kremowy i bardziej taki z nitkami przezroczystego śluzu. No i jest go strasznie duzo

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszedł mi pozytyw więc owulacja pewnie jutro albo i dzisiaj.
    Możliwe, że już wczoraj był pozytywny ale nie robiłam wczoraj testu. A dzisiaj też spadek tempki

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 12 marca 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję, że jutro przyjdzie @. Plamienie mi się rozkręca. Jestem na to już przygotowana, chociaż i tak jest mi bardzo smutno z tego powodu.
    Jak ma przyjść to niech już będzie, chcę jak najszybciej skończyć badania i zapisać się do gina.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 12 marca 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 trzymaj się! Myśl pozytywnie. Połowa bab, które zachodzą w ciążę odczuwają albo bóle miesiączkowe albo bóle brzucha (przynajmniej tak wynika z tych wykresów, które właśnie przeglądam)

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja u siebie chyba tylko raz zaobserwowałam typowy płodny śluz , teraz mam typowy jak w dni niepłodne.

    Dziewczyny a może byc tak temperatura wskazuje na zbliżającą sie owulację ,pęcherzyki ładnie rosną a na końcu nie pękają, chodzi mi o to czy przy nie pekajach pęcherzyk tez jest spadek i sok temperatury?? Może głupie pytanie ,ale to mój pierwszy cykl który obserwuje

    age.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja u siebie chyba tylko raz zaobserwowałam typowy płodny śluz , teraz mam typowy jak w dni niepłodne.

    Dziewczyny a może byc tak temperatura wskazuje na zbliżającą sie owulację ,pęcherzyki ładnie rosną a na końcu nie pękają, chodzi mi o to czy przy nie pekajach pęcherzyk tez jest spadek i sok temperatury?? Może głupie pytanie ,ale to mój pierwszy cykl który obserwuje
    Niestety może tak być... Ale nie wkręcaj sobie tak od razu.
    U mnie były raz skoki i spadki a raz nie i to mi się zaczęło niepodobac i poszłam do gina na monitoring. I akurat w takim cyklu gdzie miałam ładny spadek jak na owu okazało się że owu wcale nie było. Pęcherzyki urosły do pewnego momentu ale nie pekly

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Czuję, że jutro przyjdzie @. Plamienie mi się rozkręca. Jestem na to już przygotowana, chociaż i tak jest mi bardzo smutno z tego powodu.
    Jak ma przyjść to niech już będzie, chcę jak najszybciej skończyć badania i zapisać się do gina.
    Eh szkoda.:( Przepraszam bo może już pisałaś? Progesteron badalas 8 masz dobry? Bo takie plamienie też może być związane z za niskim progesteronem

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 12 marca 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ja u siebie chyba tylko raz zaobserwowałam typowy płodny śluz , teraz mam typowy jak w dni niepłodne.

    Dziewczyny a może byc tak temperatura wskazuje na zbliżającą sie owulację ,pęcherzyki ładnie rosną a na końcu nie pękają, chodzi mi o to czy przy nie pekajach pęcherzyk tez jest spadek i sok temperatury?? Może głupie pytanie ,ale to mój pierwszy cykl który obserwuje

    Może być, ogólnie moja gin mówiła że kazda kobieta miewa cykle z niepękającycm pecherzykiem czasem. U mnei podejzrewali LUf który raz jest raz go nie ma, a dodatkowo mocno zalezy od przyjmwoania .... ibupromu

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 13 marca 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dziś przyszła @.
    Ten cykl poświęcam na badania. Muszę ruszyć naprzód.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 13 marca 2017, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven wrote:
    Eh szkoda.:( Przepraszam bo może już pisałaś? Progesteron badalas 8 masz dobry? Bo takie plamienie też może być związane z za niskim progesteronem

    Progesteron badałam, wygląda, ze jest okej. W dniu cyklu mam do przeprowadzenia bardzo dużą ilość dodatkowych badań. Wierzę, że ponich będzie coś wiadomowo.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana tule<3

    Chyba za mały ten skok temperatury ? wczoraj późnym wieczorem czułam kłucie w prawym jajniku.

    pytam o te niepękające pęcherzyki , bo jeszcze jak nie starałam się w cyklu w którym nie przyjmowałam luteliny podczas usg miałam prawie zawsze 2-3,5cm torbiele , pęcherzyki rosły ale nie nie pękały i zmieniały w torbiel.

    Mam monitoring w następnym cyklu ale już clo. w ogóle zdziwiłam się że lekarz tak szybko przepisał mi clo.

    Wstrzymać się jeszcze z duphastonem ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2017, 08:05

    age.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ