X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    welonka
    jeszcze zaczekaj z duphastonem, najbezpieczniej brac 3 dnia wyzszej tempki ;)

    Dzoana powodzenia w nowym cyklu :*

  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana89 przykro mi. Ale zrobisz badania to będzie wiadomo coś więcej. Trzymam kciuki :*

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 13 marca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka według mnie bardzo ładny ten skok a z duphastonem to nie pomogę :(

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, trochę mnie tu nie było. W zeszłym tygodniu byłam u gina i przepisała mi Clo i od razu pokazałam jej wyniki badań nasienia męża no i powiedziała, ze nie jest źle, ale jednak jak w domu zaczęłam analizować te wyniki to zauważyłam, że mój mąż ma tylko 3% plemników o prawidłowej budowie, a 97% o nieprawidłowej, więc się tym załamałam:/ zaczęłam czytać rad dziewczyn na tym forum, aby wdrożyć odpowiednią suplementację i aby spróbowac poprawić te wyniki. Mój mąż też jest załamany tą diagnozą, ale narazie przez 2 miesiące planuje brać witaminy i powtórzyć badanie.
    Narazie w tym cyklu brałam clo, a w środę idę na monitoring owulacji, ale wiem, że tym razem też nam się nie uda przez te niezaciekawe wyniki męża:/

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 marca 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do mnei tez pzrychodzi @. Już troche nie mam siły o te walki?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 13 marca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też @ się rozkręciła dziś, strasznie mnie to dobija już ;/

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 13 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro dostane więc....

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy dzień @. Poza skurczami nic nadzwyczajnego.
    Zbieram się w sobię by porozmawiać o tym wszystkim z moją mamą. Boję się bo nie chcę jej obarczać moimi problemami, ale brakuje mi jej wsparcia, zawsze o wszystkim jej mówiłam.
    Myślicie, że powinnam jej o tym powiedzieć, czy lepiej nie zamartwiać?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 13 marca 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    U mnie pierwszy dzień @. Poza skurczami nic nadzwyczajnego.
    Zbieram się w sobię by porozmawiać o tym wszystkim z moją mamą. Boję się bo nie chcę jej obarczać moimi problemami, ale brakuje mi jej wsparcia, zawsze o wszystkim jej mówiłam.
    Myślicie, że powinnam jej o tym powiedzieć, czy lepiej nie zamartwiać?
    Uważam że powinnaś powiedzieć, skoro zawsze jej wszystko mówiłaś i Cię wspierała teraz też powiedz. Będzie Ci łatwiej jak bedziesz miała dodatkowe wsparcie <3
    Ja bym chciała mieć takie wsparcie ze strony mamy, ale nie mam co na to liczyć.

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 13 marca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tule wszystkie z @ :(

    Dzoana89 wszystko zależy od tego jaki masz kontakt z mamą. Ja akurat z moją na takie tematy nigdy nie rozmawiałam i nic nie wie o staraniach. Ale to nasza wspólna decyzja z mezem, że nikomu nie mówimy a ja nie czuje takiej potrzeby. Jedynie przyjaciółka wie.

    Jeśli czujesz taka potrzebę to jak najbardziej porozmawiaj z nią

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 14 marca 2017, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła ehh, kolejne dwa tygodnie bez sensu. Ja powiem wam że pzrypłacam to oczekiwanie jakas hipochondria juz...

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 14 marca 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Przyszła ehh, kolejne dwa tygodnie bez sensu. Ja powiem wam że pzrypłacam to oczekiwanie jakas hipochondria juz...
    Eh wiem o czym mówisz. Ja przez ostatnie kilka @ zawsze jak dostaje to się rozplacze. Nie wiem czy tylko ja tak mam? :/

    Miłego dnia dziewczyny

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 14 marca 2017, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam mamie - na razie tylko o badaniach, i że czuję, że coś jest nie tak.
    Nie powiedziałam jej, że staramy się już prawie rok. Nie chcę jej aż tak martwić, ale ulżyło mi gdy dowiedziała się, że chodzę do ginekologa.
    Gdy okaże się, że będzie to endometrioza i potrzebny będzie zabieg laparoskopii to też jej powiem, z resztą i tak by się czegoś domyśliła, bo mieszkamy razem.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, dobrze, że powiedziałaś mamie :) Wsparcie jest potrzebne. Moja jeszcze nie wie, ale też myślę, że jak nie uda nam się w ciągu najbliższych m-cy to jej powiem.



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulik powodzenia w nowym cyklu :*

    ja się nikomu ze starań nie zwierzam, raz przyjaciółce wypaplałam po pijaku i żałuję,
    poza tym nikt nie wie, ciągle słyszę głupie hasła kiedy drugie, że może wzielibyśmy sie za robotę itp. :/

    ja bym nigdy w zyciu nikogo nie zapytała kiedy dziecko, nieważne czy pierwsze czy piąte, nigdy nie wiadomo ile wylanych łez sie za takim pytaniem kryje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita, zgadzam się z Tobą... mnie też te pytania bardzo bolą :( mając świadomość jakie starania są trudne nigdy bym nikogo nie zapytała, to jest wchodzenie buciorami w bardzo intymną strefę.


    Ja niestety byłam taka naiwna, że przed ślubem jawnie mówiłam dziewczynom z pracy, że marze o dzidziusiu i zaraz po będę w ciąży więc domyślacie się jak teraz koleżanki na mnie patrzą :P

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 14 marca 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Luccecita, zgadzam się z Tobą... mnie też te pytania bardzo bolą :( mając świadomość jakie starania są trudne nigdy bym nikogo nie zapytała, to jest wchodzenie buciorami w bardzo intymną strefę.


    Ja niestety byłam taka naiwna, że przed ślubem jawnie mówiłam dziewczynom z pracy, że marze o dzidziusiu i zaraz po będę w ciąży więc domyślacie się jak teraz koleżanki na mnie patrzą :P


    Ddokładnie. Mnei t końcu dziecko, macie już swoje lata. NO ja wiem , ze mamy swje lata ale co ja za to mogę...
    Tez byłam taka głupia że wszystkim rozpowiadałam , ze chcę dzidzię;/

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 14 marca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny jak długo się już staracie?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA staram się od czterech cykli ale z uwagi na specyfike pracy męza w owulacje trafilismy w sumie pierwszy raz a w poblizu owulacji tylko raz. Więc takie faktyczne cykle 2. Ale o dziecku marze od ponad roku tylko moje porblemy zdrowotne i zwlekanie męża mi uniemozliwiło.:(. Więc jestem zestresowana bardzo tym już i zmęczona. A Ty Dzoana?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 14 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju stuknie już rok. Gdy zaczynałam starania, dawałam sobie 3 miesiące.... przeliczyłam się. Od początku starań ciągle pod górkę. To już 10 cykl.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ