X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajta dziewczyny, u mnie wraz ze wstaniem z łózka pojawił się poranny PMS... to chyba wszystko wyjaśnia.
    Chciałabym żeby chociaż plamienia się nie pojawiły, byłaby to jakaś poprawa.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos kiepsko z tymi fasolami na tym watku, Dziewczyny musimy brac sie do roboty !!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana to dopiero 8 dpo chociaz napisze Ci ze dla mnie dni przed testowaniem sa strasznie stresujace:( i doszukuje sie wszystkich objawow zarowno na ciążę jak i na @. Musisz wytrzymac jeszcze kilka dni i mam nadzieje ze plamien nie bedzie i @ zreta tez. Wykres masz bardzo ładny. A te plamienia to czesto miewasz ze na nie czekasz ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 07:41

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana
    witaj w klubie, ja już od kilku dni mam PMS- wersję płaczliwą w dodatku :P

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile dobrze pamiętam, dawniej nie miałam aż tak dokuczliwego PMS'a, a może na niego nie zwracałam aż tak uwagi... Teraz gdy przychodzi PMS, to stan depresyjny pogłębia się bo to oznacza, że @ blisko...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom u mnie te stany płaczliwości i poczucia beznadziei to w zasadzie jedyny objaw pmsu... cięzkie te starania :( jak nie myślałam o dziecku, to jakoś łatwiej było mi żyć :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kamelkowo Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję negatyw i czekam na @

    3cs
    8deab571c61f556e5e730311273870f6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkowo - tulę :*

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Raven piekne pęcherzyki...oby to była owocna owulacja :)

    Kamelkowo przykro mi :/
    Ale nie martwcie się dziewczyny - wiosna dopiero się zaczyna, może jeszcze nie wszystkie boćki doleciały po zimie ;)

    Rucola - racja trzeba brać się do roboty ;)

    Ogólnie babeczki też tak mam, że teraz przed @ pojawiają się stany depresyjne, płaczliwość i takie ogólne rozbicie - z tym że ja wogóle tego nie łączyłam z PMSem a raczej z t tym poczuciem bezradności kiedy kolejny raz czuję że @ się zbliża :/

    Nie ma lekko z tymi naszymi staraniami...a wydawać by się kiedyś mogło że to będzie takie hop siup i już.

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dżoana to dopiero 8 dpo chociaz napisze Ci ze dla mnie dni przed testowaniem sa strasznie stresujace:( i doszukuje sie wszystkich objawow zarowno na ciążę jak i na @. Musisz wytrzymac jeszcze kilka dni i mam nadzieje ze plamien nie bedzie i @ zreta tez. Wykres masz bardzo ładny. A te plamienia to czesto miewasz ze na nie czekasz ??

    Rucola, u mnie plamienia zaczęły występować 3 miesiące po tym jak rozpoczeliśmy intensywne starania, gdzieś tak od sierpnia zeszłego roku... i mam je co miesiąc niestety.
    Czasem 6 dni przed @, czasem 4, różnie to się zdarza, ale zawsze zapowiada to @...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Agnesa700 Znajoma
    Postów: 26 2

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna gratulacje :)

    8d6d64cc25cf0767ed357b4bdf155fd1.png
    pvnap3oc8c6qkwhb.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaczynam odczuwac PMS. Rozchwiana jestem emocjonalne strasznie i boli mnie podbrzusze:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dla których ten cykl był bezowocny bardzo mi przykro :( ale musimy mieć nadzieje że los w końcu się do nas usmiechnie a do tego czasu musimy dołożyc wszelkich starań aby było to jak najszybciej!! może w następnym cyklu :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Nie ma lekko z tymi naszymi staraniami...a wydawać by się kiedyś mogło że to będzie takie hop siup i już.

    na to chyba nie ma reguły... ja w 1 ciążę zaszłam w 1 cs.
    a teraz już 14 cykli i nic.

    Auricomka lubi tę wiadomość

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Auricomka ja pisze tylko o tych porannych, ja mierze 6.30 a na weekendach jak sie nie obudze to do 7mej staram sie chociaz..... te popołudniowe sie nie liczą :)

    To moje poranne to katastrofa:D

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam nadzieje na kolejny cykl tzn ten który wczoraj się rozpoczął, powitałam go łzami i ogromnym smutkiem, ale życie toczy się dalej. ten cykl pod znakiem badań! i na tym skupiam uwagę, a jajko jak chce to przyjdzie a jak nie to niech żałuje.

    Auricomka lubi tę wiadomość

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gatsrolog chce mnei przeleczyc antybiotykiem. Ja uważam ze napewno to nie ciąża ale ona się uparła że jak antybiotyk to musze być pewna że nie jestem w ciazy i kazała mi zrobić bete. Myślicie że dziś albo juto już mogę zrobić aby miec peność?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Lunna gratuluję fasoleczki :)
    Wszystkie z @ mocno tulę <3
    Trzymam kciuki żeby więcej fasoleczek się pokazało :)
    Auricomka myślę że w czwartek beta była by wiarygodna, ten dzisiejszy skok może być na implantację, a beta wytwarza się 48h po zagnieżdżeniu. Trzymam mocno kciuki za pozytywny test :)
    Ja się nie nastawiam na ten cykl, od razu po świętach idę do szpitala na badania a akurat wtedy powinnam mieć owulke także nie będzie <3. A może to i lepiej, jeden cykl spokojniejszy się zrobi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 14:29

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że to przeziębienie bo mnie tak gilgocze w nosie od trzech dni - nie mam kataru ale gilgocze jakoś tak.
    Na fasoleczkę nawet nie licze bo chyba miałam pustą owulację. PAni doktor mówiła, ze pękło coś ale jej się wydaje ze pecherzyk pzretrwały - nawet testy owu nie wyłapały tego. Tylko wiecie jak to jest nie chciałabym nieświadmie zaszkodzć nawet jak jest 0,1% szansy na fasoleczkę i ta Pani gastrolog mówiła, że muszę byc pewna, że nie jestem w ciąży, żeby się pzreleczyć. a wogóle mam taki programik do wykresów tempki i on pzrelicza w zalezności od godizny pomiaru tą temperature i ten wykres tam troche inaczej wygląda . Tylko chyba nie moge tutaj pzresłacwam zdjęcia:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaki program Auricomka?

    zrob betę jutro albo we czwartek

    Auricomka lubi tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ