X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola w 15dc mialam pęcherzyk 22mm,a w 17dc jak poszłam na monitoring to gin powiedzial,ze juz pęcherzyk pekl i byla owulacja

    Rucola lubi tę wiadomość

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 mam nadzieję że to fasoleczka zamieszkała u Ciebie :) trzymam mocno kciuki :)
    Maaggi widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji, badania i czekamy na diagnozę :) ja jestem dobrej myśli, wszystko się wyjaśni w tym miesiacu :) a w maju piękny zielony finał :D

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kóre się diagnozują bedziecie miały tez robione hsg?:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W poniedziałek byłam na wizycie i tak jak myślałam dostałam większą dawkę leku euthyrox 50. Wszystkie wyniki oprócz tsh w normie. Mam to znowu powtórzyć przed wizytą za miesiąc...
    I w sumie niczego więcej się nie dowiedziałam. Tylko że to jakiś problem z przysadka, że tarczyce mam wzorowa (zrobił mi usg)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunna gratulacje!

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że nie wiem czy kiedyś na to nie zwracalam uwagi czy nie było tyle kobiet z wózkami i brzuszkami. Teraz mijam codziennie przynajmniej z 10 takich kobiet i za każdym razem się rozczulqm i wyobrażam sobie siebie z wózkiem albo brzuszkiem.... Też tak macie?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Gigi mam tak samo.Teraz jakos bardziej zwracam uwagę na dzieci i kobiety w ciąży,a widok takich maluszkow to mnie rozczula:) M@zii dziekuje za słowa otuchy,ale jakos nie mam juz nadzieji na fasolkę po wczorajszym negatywnym teście,pewnie przyjdzie spozniona @.

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    Powiem wam, że nie wiem czy kiedyś na to nie zwracalam uwagi czy nie było tyle kobiet z wózkami i brzuszkami. Teraz mijam codziennie przynajmniej z 10 takich kobiet i za każdym razem się rozczulqm i wyobrażam sobie siebie z wózkiem albo brzuszkiem.... Też tak macie?
    Mam tak odkąd się staramy o dziecko... :/

    Dzisiaj mam monitoring :)

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola czytałam że plamienia zdarzają się przy clo, ale oczywiście pogadam z lekarzem o tym mam nadzieje że to nie jest żadna infekcja.

    M@ziii kurcze ten pierwszy faktycznie nieodpowiedzialny. Jak mój mnie zawiedzie to pójdę do Twojego lekarza;)

    Gigi też tak mam to chyba normalne:)

    age.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven trzymam kciuki :)

    Raven lubi tę wiadomość

    age.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi ja tez tak mam.

    Auricomka ja na razie bede sprawdzac hormony, tarczyce, antyciala, progesteton i AMH. Chyba pojade do PL zrobic te badania. W PL zaplace 300zl, a w UK £300. Jest roznica. Nawet po odliczeniu biletu na samolot mam oszczednosc.

    No i oczywiscie maz musi zbadac nasienie.

    M@zii trzymam kciuki za Twoje badania. Oby bylo wszystko dobrze.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 czekam na informacje u mocno trzymam za Ciebie kciuki !! Raven za Ciebie też !!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja tak mam, wszedzie widze same dzieci i babki z wózkami... W niedziele w parku to juz wogole bylo jakies apogeum ;) moj chłop mnie tylko poklepuje po ramieniu zebym sie nie dolowala bo i nam sie w koncu uda..

    Ciekawa jestem jak sie u mnie zakonczy ten cykl bo naprawde sie przykladamy ;)
    Jesli bedzie znowu @ i ja bede musiala poszerzyć diagnostyke + pewnie na nowo te najważniejsze hormony i to niestety wszystko prywatnie :/
    W zeszłym roku jakos latem chcialam sie zapisac do gin na nfz to mi powiedzieli ze do konca roku nie ma juz wolnych terminow ;) tak to jest w malych miastach

    Martam27 jak u Ciebie? Mam nadzieje ze jednak @ nie przyjdzie !

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) u mnie cisza,jak narazie nie ma @ i nic się na nią nie zapowiada,żadnego bólu brzucha i piersi nie mam i czuje sie jakbym byla po @ a nie przed,takze dziwny ten mój obecny cykl.Jestem narazie 3 dni po terminie @,a czytałam na forum,ze spóźniająca sie @ po clo to czesto sie zdarza,wiec nadal czekam na @,bo robiłam juz wczoraj test i bylo to 2 dni po terminie @,jednak wyszedł negatywnie,a mysle ze po terminie to powinny byc juz w przypadku ciąży dwie wyraźne kreski.Obecnie czekam na spóźniającą sie @ bo chce zacząć juz nowy cykl staran

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1986 wrote:
    Dziewczyny i ja tak mam, wszedzie widze same dzieci i babki z wózkami... W niedziele w parku to juz wogole bylo jakies apogeum ;) moj chłop mnie tylko poklepuje po ramieniu zebym sie nie dolowala bo i nam sie w koncu uda..

    Ciekawa jestem jak sie u mnie zakonczy ten cykl bo naprawde sie przykladamy ;)
    Jesli bedzie znowu @ i ja bede musiala poszerzyć diagnostyke + pewnie na nowo te najważniejsze hormony i to niestety wszystko prywatnie :/
    W zeszłym roku jakos latem chcialam sie zapisac do gin na nfz to mi powiedzieli ze do konca roku nie ma juz wolnych terminow ;) tak to jest w malych miastach

    Martam27 jak u Ciebie? Mam nadzieje ze jednak @ nie przyjdzie !

    Te ztak mam z tymi wózkami , na dodatek wsyztkie moje koleżanki są w ciąży:( i mi przykro, szczegolnie w okolicach @ tak jak teraz:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 11:47

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raven tzrymam kciuki zamonitoring.

    Raven lubi tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka a u mnie to moja koleżanka z pracy oznajmila,ze jest w ciąży i idzie na zwolnienie,a w ciążę to mówi ze zaszla szybko w pierwszym miesiącu staran,ze bez żadnych problemów,az sie nie spodziewała ze tak szybko sie uda.Mi tez przykro bylo jak to oznajmila,ja to juz 8cykl staran i nic,ale mam nadzieje ze niedługo kazda z nas na tym wątku będzie cieszyć się upragnionym maleństwem:)

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Auricomka a u mnie to moja koleżanka z pracy oznajmila,ze jest w ciąży i idzie na zwolnienie,a w ciążę to mówi ze zaszla szybko w pierwszym miesiącu staran,ze bez żadnych problemów,az sie nie spodziewała ze tak szybko sie uda.Mi tez przykro bylo jak to oznajmila,ja to juz 8cykl staran i nic,ale mam nadzieje ze niedługo kazda z nas na tym wątku będzie cieszyć się upragnionym maleństwem:)

    No właśnie. Jamam taka kolezankę która tez miała trudnośc dwa lata teraz zaszła, ale śmiałysmy się jak ktoś z naszego otoczeni awpadł po prostu , że to jest po prostu niemozliwe. MIałas robione jakieś badania?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie według mojej gin jest ze mną wszystko ok,mialam 3 cykle monitorowane i w każdym mialam owulacje potwiedzona i @ regularna,jak zapytałam jej czy może da mi skierowania na badania,to odpowiedziała ze nie potrzeba,bo po roku staran sie robi badania,no i kazala przebadać męża.Maz moj zbadal nasienie i wyniki były niezaciekawe,bo 3% tylko plemników prawidłowych,ale moja gin twierdzi,ze z tymi wynikami jest szansa na ciaze,przepisala mi w tym cyklu clo i biorę od 6miesiecy duphaston,bo może moje jajeczko jest slabe a później cialko zolte niewydolne i dlatego nie dochodzi do zapłodnienia,narazie mam takie wrażenie ze pomaga nam na oślep

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 a z jakich zrodel masz ingormacje ze po clo moze sie spoznic @ ? Wg mnie @ powinna przyjsc srednio 14 dpo, nie wiem ile u Ciebie trwa fl bo u mnie 13 dni. Wydaje mi sie ze clo. Ma wplyw na faze folikularna.. Zreszta nie znam sie. Obstawiam u Ciebie zieloną kropke a testy testami... Tylko beta jest wiarygodna :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ