X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27, tulę mocno! :*
    W kwietniu się uda!

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A normalnie dola juz mam:( nic z tych staran nie wychodzi,człowiek lata do lekarzch kilka razy w miesiącu,stara sie,faszeruje sie lekami,czeka na efekty,czyta fora intrnetowe,nakręca sie,a na koniec przyjdzie @ i odbierze nadzieje i wszystko od nowa sie zaczyna.Juz normalnie czuje sie bezsilna,8miesiecy to wydaje mi się juz dosyc dlugo,tym bardziej ze w każdym miesiącu doszukuje sie objawów ciąży,a nic z tego nie wychodzi.Lekarz daje mi zawsze mylna nadzieje,bo po monitoringu owulacji zawsze stwierdzi ze wszystko dobrze i powinno sie udać a tu nici z tego

  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm tule :*
    A niektorzy ginekolodzy są zdania, że dopiero jak po roku nic nie wychodzi wtedy czas zrobić kolejny krok w stronę szczegółowych badań. Niestety trafiłam na kogoś takiego. Byłam raz i już więcej nie wróciłam :P

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to juz nie wiem jaki mogę zrobić kolejny krok,moj gin twierdzi ze badan nie ma co robic,bo nie mam zaburzen cyklu i owulacji i nie zaleca mi badan,bo powinnam normalnie zajsc,a jak do roku sie nie uda to na hsg mnie skieruje,a jak po tym badaniu nie zajdę to mówi ze do kliniki nieplodnosci mamy się udac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 a maz sie badał ?

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mial,wyszlo jemu 3 % prawidłowych plemników przy ilości 121,9mln,lekarz twierdzi ze to nie najgorsze wyniki i nie ma powodu do obaw ,bo z tymi wynikami jak najbardziej ciąża jest mozliwa,ale jakos się nie udaje jak narazie

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i byl urologa na usg i wszystko ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pozostaje cierpliwie czekać. 8 cs to jeszcze nie tak długo... :)

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem,ze nie dlugo,ale juz wykańcza mnie powoli to,ze lekarz nie widzi problemów a nam nadal nic sie nie udaje,no i nie wiem co dalej robic:/bo jestem zdania ze jak niby ok to dziwne,ze nic z tego nie wychodzi

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm, bądź cierpliwa i daj się prowadzić swojemu lekarzowi. A jeśli mu nie ufasz - zmień go. Tak jak napisałam Luccecita, to jeszcze nie jest długi okres starań...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana a co u Ciebie? widze, ze na razie bez plamień, to dobrze ;)

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jak co cykl, naprzemienne kłucie jajników.
    Plamienia się jeszcze nie pojawiły, i bardzo bym sobie życzyła by tak już zostało. I tak jest dość duży progres... bywały cykle, z plamieniami 7 dni przed @...
    W poniedziałek powinien przyjść @... nie nastawiam się by było inaczej. Bo czuję się jak co miesiąc, i to samo kłucie.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martam a czemu uważasz że ginekolog żel cie prowadzi?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • ona333 Przyjaciółka
    Postów: 120 31

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, moze i dla mnie znajdzie się tu miejsce :) jestem w 3dc, podczas stymulacji hormonalnej do IFV. szczerze mam wrazenie ze nic nie wiem :( ale pewnie w ciągu 2-3 tygodni powinno się cokolwiek okazać.

    2015-2017 - lapar.usunięcie torbieli - uszkodzony jajnik,niedrożność,endometrioza, stym. CLO, inseminacje - Novum
    04.2017 - 1 IFV -ICSI - :( 05.2017 - 2 crio - nie doszło, 2* [*]
    08.2017 - 3 IFV ICSI :( 11.2017 - histeroskopia OK
    20.12.2017 - 4 crio ... :(
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ona333, witaj w naszych skromnych progach!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 13:06

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie jakies sposoby na smutki okołomiesiączkowe połączone z pms? Mam jutro okres dostać chociaz czuje się jakby to miało być dziś i to rozczarowanie połaczone z ogolnie kiepskim nzoszeneim pms daje mi w kośc:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona333 wrote:
    hej, moze i dla mnie znajdzie się tu miejsce :) jestem w 3dc, podczas stymulacji hormonalnej do IFV. szczerze mam wrazenie ze nic nie wiem :( ale pewnie w ciągu 2-3 tygodni powinno się cokolwiek okazać.

    ona333 zauważyłam u CIebie w stopce, że wykryto u Ciebie endometriozę. Możesz napisać coś więcej o tym? Jak to wykryto, miałaś jakieś objawy?
    Dopytuje, bo ja jestem badana w tym kierunku, chociaż typowych objawów nie mam...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Dziewczyny macie jakies sposoby na smutki okołomiesiączkowe połączone z pms? Mam jutro okres dostać chociaz czuje się jakby to miało być dziś i to rozczarowanie połaczone z ogolnie kiepskim nzoszeneim pms daje mi w kośc:(

    Ja zauwazyłam, że świeże powietrze i trochę ruchu mi dobrze robi.
    A z niezdrowych rzeczy to czekolada na smutki najlepsza.

    Auricomka lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana, pięknie, że nie ma plamień! :) Oby się nie pojawiły.

    Bierzesz coś w tym cyklu? Czy tak się samo zadziało? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka dobry film i butelka wina :D haha

    Auricomka lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ