X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Dżoana, pięknie, że nie ma plamień! :) Oby się nie pojawiły.

    Bierzesz coś w tym cyklu? Czy tak się samo zadziało? :)

    Łykam Falvit i 3 tabletki vit B6 dziennie. Nie wiem czy to od tego, i czy pomogło, bo @ mam dostać dopiero w poniedziałek.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umóiłam się na jutro na manicuire na poprawe humoru, jak się @ jeszcze nie rozkręci to może pojde na basen dzisiaj lub jutro . Eh kurcze wiadomo było że cykl skazany na porażkę a jednak jakas nadzieja sie tli i potem rozczarowanie:(

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę poprawienia humorku. A ile pozostało Ci jeszcze dni do ewentualnej @?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1-3 dni. Jutro max do poniedziąłku powinnam dostać

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana89 ja tez mam zawsze plemienia przed @ juz od kilku lat,a w tym cyklu jak bralam clo to plemienia nie wystapily i @ zaczela się bez plamien.
    Auricomka mysle,ze nie do konca dobrze mnie prowadzi,bo nie zalecil mi żadnych badan i leczy mnie metoda prób i błędów.Biore duphaston juz 6cykli od zeszłego cyklu wprowadził mi clo,a jak pytam czy może cos ze mną nie tak to twierdzi,ze ze mną ok,a ja wychodzę z gabinetu wowaczas uradowana,ze nie ma problemów i sie nakręcam,ze teraz na bank sie uda no i zawsze nic z tego.Mysle po prostu w tym cyklu ,,wyluzować" i nie pójdę do niego na wizytę i nie bede brala żadnych ,,wspomagaczy"i zobaczę co się wydarzy:)

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona 333 witam się również :)
    Auricomka na poprawe humoru..dobra komedia,zakupy - tak wiesz sprawić sobie cos extra :),pazurki tez beda super:)
    Choc wiem po sobie ze czasem nic nie dziala:/ po prostu musimy to jakos przebolec i do przodu.

    Dzoana super ze nie ma plamien:)mam nadzieje ze to u Ciebie to zadna endometrioza :)

    Auricomka lubi tę wiadomość

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny!! cześć Ona333.
    Martm27 bardzo mi przykro z powodu@ i wybacz nie doczytałam że bierzesz duphaston, bo to najprawdopodobniej duphaston opóźnił Ci @ moim skromnym zdaniem, nie dopatrzyłam się też Twojego wykresu i nie wiem czy był spadek.. bo duphaston nie podnosi temperatury i w zasadzie byłoby widać czy jest szansa na ciążę czy nie.
    Auricomka głowa do góry, popatrz ile dziewczyn na majóweczke się zapisało, w tym i ja :) Walczymy dalej razem, walczymy aż do zielonej kropy!!
    Co do plamień to mój ginekolog (zresztą straszny pesymista, ile razy byłam na monitoringu to mówił, że kolejna wizyta jak mi sie okres skończy :D) twierdzi, ze z reguły plamienia wynikają z kiepskiej owulacji a więc jak najbardziej clo poprzez poprawę owulacji zapobiega plamieniom. Dla mnie to dziwne, bo ja mam póxne i ponoć kiepskie owulacje a nigdy żadnych plamień nie miałam :0

    Auricomka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa co do testów lh to mimo mojego PCOS wychodzą mi wiarygodnie, ale te kupowane przez internet a te z rossmana zdecydowanie za szybko pokazują mi owulacje ( jakieś 3-5 dni) a po owulacji jeszcze tydzień są pozytywne !!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    aa co do testów lh to mimo mojego PCOS wychodzą mi wiarygodnie, ale te kupowane przez internet a te z rossmana zdecydowanie za szybko pokazują mi owulacje ( jakieś 3-5 dni) a po owulacji jeszcze tydzień są pozytywne !!


    To mi z kolei wcale nei pokazuja nawet jak owulacja jest:D

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a miałyście tak na luteinie albo dupku , żre okropnie was bolały piersi i takie nadwrażliwe na każde dotkniecie były? bo nie wiem czy mi się cos z hormonami porobiło czy na LUTKU tak może być. Upierdliwe to jest bo zwykły dotyk koszulki czy mycie się mi podraznia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 18:03

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odebrałam wyniki prolaktyny - 27,3... trochę podwyższona.
    Czy jest się czym martwić?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    STarania to utrudniac może. Ale wiesz taki epodwyższenie może wynikac nawet ze stresu niekoniecznie z jakiś strasznych powodów.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro będę miała o czym rozmawiać z moim gin. Zapisałam się na wizytę.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka ja taki bol piersi mialam za każdym razem jak dupka bralam,aż czasami taki bol piersi mialam,ze szok.Teraz jak dodatkowo bralam clo to bolu piersi przed @ juz nie miałam.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrażliwośc piersi jak najbardziej po luteinie czy dupku. Dżoana w którym dniu cyklu robiłas prolaktynę?

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola a ty miałaś robione badanie hsg?bo ciekawi mnie jak to przebiega i czy jest to bolesne badanie

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martam moja kolezanka miała i hsg to takie typowe i sono hsg podobno sono o wiele mniej bolesne.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Rucola, ja nie wiem poprosze chyba o zmiane bo jestem strasznie sennsa, płaczliwa rozdrazniona, te bóle piersi i takie powiekszenie piersi, kłuje mnie podbrzuszne jak na okres od tygodnia, zawroty głowy mami odraze do jedzenia;/

    welonka lubi tę wiadomość

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm ja miałam hsg w znieczuleniu ogólnym z jakąś napowietrzoną pianką pod kontrolą usg wiec nie bolało i ogólnie było przyjemnie :p dodam że na nfz
    Auricomka mi po dupku piersi bardzo napuchły i ciążyły ale ja ogólnie bardzo dobrze znosze hormonoterapie. Antykonceptów w ogóle nie odczułam, dupek to tylko ciężkie piersi a clo łykałam jak witamine c :p chyba mam niedobory wszystkich hormonów :d

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Auricomka wrażliwośc piersi jak najbardziej po luteinie czy dupku. Dżoana w którym dniu cyklu robiłas prolaktynę?

    w 24dc

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ