X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 maja 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    U mnie wczoraj owu byla a my zamiast <3 to rzucaliśmy nożami ;/
    Serduszkowalismy w czwartek i dzisiaj rano powiedzcie ze szanse dalej sa spore.
    pokłóciliście się ? mi się akurat w okolicach owulacji czesto zdarza bo napieci jestesmy.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    pokłóciliście się ? mi się akurat w okolicach owulacji czesto zdarza bo napieci jestesmy.

    Wiedział ze mialam owu bo mu mówiłam a ten po pracy przyszedł z kolega do domu na piwo i pograć mowie ok posiedzą do tej 22 wiec nie bede czepiać sie do której siedzieli nie wiem przyszedł po pierwszej wcięty powiedziałam mu ze jesli tak ma wyglądać to ja odstawiam wszystkie leki bo to nie ma sensu żebym ich brała.wiem może troche przegięłam bo przeciez mieliśmy normalnie żyć i funkcjonować a nie zmuszać się bo musimy.

    age.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 13 maja 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka rozumiem Cie doskonale...niby wiemy ze mamy wyluzowac, a kiedy przychodzi czas owulacji nam z automatu sie wlancza alarm,że trzeba działać..tez kiedys mialam ogromnego focha na faceta kiedy w te dni zamiast spedzac czas ze mna on sobie pojechal do kolegi na dwa dni zeby mogli sie razem napic jak za starych czasow...myslalam ze wyjde z siebie ;)
    Oni nie patrza na to w ten sam sposób co my, dla nas każdy kolejny cykl jest na wage zlota
    Nic się nie martw na zapas,może akurat zaskoczy i okaże się, ze nie było się o co złościć-czego oczywiście życzę :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka kochana o podobna sprawe się zciełam cykl temu. W dzień owulacji musiał si epsotkac ze szwagrem i wróciliśmy do domu o 24;/ a ja wogóle nei cierpie zapchu piwa takiego z buzi przy serduskzowaniu.
    :* trzymaj się faceci mają inna psychikę ich nie zrozumiemy kochana.
    My z kolei mamy chyba przymusowy cykl stracony teraz w maju i mam doła :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 14:18

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Wiem ze faceci inaczej podchodzą do starań . Wczoraj nie wytrzymałam bo to jest pierwszy cykl w ktorym mamy szanse bo to pierwsza owulacja . Dzisiaj rano przeprosił widziałam ze za bardzo nie miał ochoty na <3ale nie chciał odpuści bo wczoraj nic nie bylo ale takiego sexu to ja nie chce bo tylko zniechęcimy się.
    A czemu cykl stracony ?

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 maja 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mąż bedzie robił zabieg 6 godzinny pod rentgenem we wtorek a ja mam środa - piątek owulacje.... :/ namawiam go zeby wział L4 ale z jego szefem bedzie ciężko:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2017, 14:51

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę współczuję , rentgen w takiej ilości chyba moze wpłynąć na nasienie .
    Szef nie przyjmuje l4? My poprzedni cykl tez mieliśmy stracony i wiedzieliśmy juz o 15dc brak owu co potwierdziło sie na kolejnym usg.

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No szef przyjmuje ale potem robi pod górkę;/. ale za t ten cykl jest ok u ciebie prawda? owulacja potwierdzona:)?

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to skądś:/ tacy sa najgorsi. Jeszcze nie jest potwierdzona we wtorek dopiero ide zobaczyć czy pękły ,ale wierze ze po zastrzyku to pękły

    age.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 13 maja 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Znam to skądś:/ tacy sa najgorsi. Jeszcze nie jest potwierdzona we wtorek dopiero ide zobaczyć czy pękły ,ale wierze ze po zastrzyku to pękły
    Trzymam kciuki:):) ja bede się starać do wtorku i liczyc na to ze jakiś żołnierzyk przezyje do czwartku czy piatku. A w piątek mam monitoring:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    U mnie wczoraj owu byla a my zamiast <3 to rzucaliśmy nożami ;/
    Serduszkowalismy w czwartek i dzisiaj rano powiedzcie ze szanse dalej sa spore.
    są mega szanse !!!! nic się nie martw. To my bardziej zawalilismy :/ w piątek serduszkowaliśmy kilka godzin po owu, a wcześniej w środę wieczorem ;/ ale wierzę, ze będzie dobrze :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Bo mąż bedzie robił zabieg 6 godzinny pod rentgenem we wtorek a ja mam środa - piątek owulacje.... :/ namawiam go zeby wział L4 ale z jego szefem bedzie ciężko:(
    To serduszkujcie we wtorek z samego rana, przecież plemniki najkrócej żyją 2 dni!!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Trzymam kciuki:):) ja bede się starać do wtorku i liczyc na to ze jakiś żołnierzyk przezyje do czwartku czy piatku. A w piątek mam monitoring:)
    W takim razie trzymam kciuki :)
    Rucola musi byc dobrze :)


    Naszła mnie wątpliwość czy w ogóle ta owu byla czy czasem nie zrobiła się torbiel z tego pęcherzyka ,ten lewy jajnik caly czas mnie boli podbrzusze z lewej strony wygląda jak opuchnięte i jajnik jest bardzo widoczny i przy dotyku boli , dzisiaj podczas <3 złapał mnie ból lewgo jajnika promieniujący do całego krocza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 07:33

    age.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 maja 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    W takim razie trzymam kciuki :)
    Rucola musi byc dobrze :)


    Naszła mnie wątpliwość czy w ogóle ta owu byla czy czasem nie zrobiła się torbiel z tego pęcherzyka ,ten lewy jajnik caly czas mnie boli podbrzusze z lewej strony wygląda jak opuchnięte i jajnik jest bardzo widoczny i przy dotyku boli , dzisiaj podczas <3 złapał mnie ból lewgo jajnika promieniujący do całego krocza.
    Welonka a masz jeszcze jakąs wizytę u gina w najbliższym czasie??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 maja 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wtorek mam wizytę właśnie żeby sprawdzić czy pękły ,ale teraz nie jestem pewna czy ta owu byla.

    age.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) moge dolaczyc ?

    Rucola lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 maja 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Witam dziewczyny :) moge dolaczyc ?
    Jasne :) napisz coś o swoich staraniach :)

    Toonney lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Staramsiejakmoge Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 maja 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu po raz pierwszy. Prosze o porade, sama nie wiem juz co mam myslec.. Dziś jest dzien spodziewaniej miesiączki. Robilam test niestety jedna kreseczka ;-( Powtórzę go we wtorek rano jesli do tego czasu okres sie nir pojawi.ale od poczatku. W grudniu ubieglego roku odstawilam tabletki anty. I od tamtej pory nie stosujemy zadnych zabezpieczeń. Od kilku miesiecy obliczam także dni do owulacji i wtedy kochamy sie codziennie. Zanim jeszcze ona nastąpi robimy to regularnie co 2 dzien ale częściej codziennie. Bardzo cialabym juz byc w Ciąży w czerwcu minie rok od ślubu. A fodam ze mam 26 lat wiec uwazam ze to ten czas.
    Przepraszam za haos w mojej wypodziedzi ale nie wiem od czego zacząć.

    Staramsiejakmoge
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Jasne :) napisz coś o swoich staraniach :)

    157 cykl staran aktualnie jestem 1dzien po 2giej iui :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 14 maja 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    157 cykl staran aktualnie jestem 1dzien po 2giej iui :)
    :) no cóż mogę napisać, długo już się starasz:) kiedy zaczeliscie sia diagnozować ? Jestes na stymulacji ? Mąż ma nasienie ok ? Miałaś hsg przed iui ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2017, 20:30

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ