X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    No to kortyzol na pewno zbadam na własną rękę i poczytam o tych przeciwciałach. Ale ogólnie to mam takiego doła przez to wszystko że przestaje wierzyc ze kiedykolwiek będę mamą:(5

    Zrób badan ie rano i wieczorem to dopeiro pokazuje wynik miarodajny.
    Wiesz co ja z tym dołem rozumiem - sama teraz czekam na @ i się dołkuje i tez mam te czarne scenariusze. Ale potem sobie mysle że to mi w niczym nie pomaga i szukam jakiegoś życia poza staraniami o dzidzie - nowych aktywności, hobby, przyjemności. Bociany mogą omijać smutne mamy bo nasza psychika wpływa na hormony, płodność itd.
    Głupio to zabrzmi ale w badaniach nad zdrowymi i płodnymi małpami udowodniono , ze gdy małpki były poddane chronicznemu stresowi to menstruacja zatrzymała się u 75%!!! Dlatego myślę, że dobzre żebyśmy starały sie szukac innych fajnych rzeczy w swoim zyciu i być szcześliwymi ( poza PMS) staraczkami:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 22:53

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 maja 2017, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre z tymi małpami:) no nic, ealczymy. Dzis mam 8dc ale wczoraj test owu był praktycznie pozytywny wiec w tym cyklu chyba będzie szybiej.. Mobitoring dopiero w poniedziałek... Eh robimy z mężem swoje i do przodu :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 maja 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja miałam dziś piękny sen, śniło mi się że urodziłam pieknego chłopczyka...byłam szczęśliwa a jednocześnie jakaś przygnębiona, ciekawe co to znaczy...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    a ja miałam dziś piękny sen, śniło mi się że urodziłam pieknego chłopczyka...byłam szczęśliwa a jednocześnie jakaś przygnębiona, ciekawe co to znaczy...
    hmmm ja osobiscie nie wierze w prorocze sny... chociaz mojej mamie sie zdarzaly. Sny to wedlug mnie "krzyk" podświadomości, ktora na co dzien się nie ujawnia....

    Auricomka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 maja 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    hmmm ja osobiscie nie wierze w prorocze sny... chociaz mojej mamie sie zdarzaly. Sny to wedlug mnie "krzyk" podświadomości, ktora na co dzien się nie ujawnia....
    też tak myślę, poprostu po tylu miesiącach człowiek nawet we snie zaczyna pragnąć za bardzo..

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny przedwczoraj mialam sen,ze zrobiłam test i okazalo się,ze jestem w ciąży i plakalam ze szczęścia.Obudzilam sie uradowana,ze może to sen proroczy i zrobiłam test a tam negatyw.Mysle wiec tak jak Rucola,ze to tylko podświadomość.Tymczasem nadal czekam na @,miała zacząć sie wczoraj,narazie mam znów od wczoraj tylko plamienie i czekam aż @ sie rozkręci.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 6 maja 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi sie ciagle sni , że ktoś inny zachodzi w ciążę a ja nie mogę :( no i oczywiście inne znajome czy rodzina, pyk i jest. to wszystko jest niesprawiedliwe. jestem strasznie rozżalona tym wszystkim i zaczynam tracić nadzieję, ze się uda :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tak średnio wierze w przepowiednie ze snów - myslę że w snach wychodza po prostu nasze pragnienia i lęki.

    Wczoraj tak kozaczyłam a dzisiaj PMS się rozchulał i jakies dołowe klimaty mnie złapały - daje sobie trzy dni na smuty a potem sio! Teraz podobnie jak ty rucola mam podłamanie nadzieji konkretne:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 13:53

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez dziewczyny mam zawsze dola jak nadchodzi @.W tym cyklu to moj mąż tez się zmartwil,dotad to zawsze mnie pocieszal,ze uda sie następnym razem,a w tym cyklu widzę,ze przejal sie juz tymi naszymi niepowodzeniami.Tyle razy działamy,prawie codziennie,wiec na bank trafiamy w dni plodne a nic z tego nie wychodzi:(

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 6 maja 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    W temacie snow tez mi sie raz snilo ze test ciazowy mi wyszedł pozytywnie ;) niestety nie byl to sen proroczy..i tak jak mówicie to po prostu nasza podświadomość tez sie wkrecila juz tak w te nasze starania...
    U mnie dzis 17dc/4 dzien po owulacji i znowu juz sluz kremowy zabarwiony na kawe z mlekiem:/ a juz bylo tak pieknie i do 23dc byl caly czas bialawy taki:(

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 6 maja 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzis mam 24dc a wszystko mnie boli już jak bym miała zaraz @ dostac :/...ech czemu nie wychodzi? co jest nie tak?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2017, 17:46

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 6 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 tez nie wiem dlaczego tak jest,ciagle jakis problem,myslalam ze ureguluje hormony i wszystko juz będzie ok a tu nic z tego i nadal trzeba szukac przyczyn.
    U Ciebie jeszcze @ nie ma wiec co z gory zakładać co bedzie :)
    Bądźmy dobrej mysli :)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 maja 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !!1 Sylwia, bardzo mi przykro , że te cholerne plamienia nie ustepują :( już nie mam pomysłu czym są spowodowane....
    Auriconka, Martm mam nadzieję, ze te nasze smutki przejściowe, bo na dłuższą metę to nie da się tak żyć. Ja dziś popracuje nad endometrium, może się trochę rozerwę ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 7 maja 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,do mnie dzisiaj przyszła @:( ja juz nie mam sily,nie wiem co jest nie tak:/ w tym cyklu kupie sobie ovarin,mężowi profertil i zbadam sobie tsh,bo jeszcze nigdy nie badalam.

  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 7 maja 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja tym bardziej już nie mam pomysłu...tzn są jeszcze dwie opcje przede mną...stymulacja przed owulacją - może to wszystko spowodowane jest słabą jakością owu ?!
    No i ostatnia na liście jest laparoskopia...
    Póki co biorę nadal leki jakie brałam i nie pozostaje mi nic innego jak mieć nadzieję, że wszystko w końcu się poukłada...

    Martam27 przykro mi że ten wstrętny małpiszon przylazł :/
    Swoją drogą sama się zastanawiam czy przed podejściem do stymulowania cyklu nie spróbować tego ovarinu...trochę mnie tylko cena przerasta bo to suplement a koło 40 złtrzeba dać ...a tu przy tych wszystkich badaniach już portfel cierpi !

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 7 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore już ovariun od końca listopada 2016 i narazie lipton...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 7 maja 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale poczytajcie skład ovarinu, tam nie ma nic nadzwyczajnego.. po raz kolejny bede Wam polecac mioinozytol w czystej postaci. Ekonomicznie :) te wszystkie inofoliki, symfoliki, ovariny to są chwyty reklamowe. Profertil to samo. Wystarczy poczytac składy.,.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 7 maja 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki rucola za podpowiedz :)
    Wlasnie mialam zerknac w internet co takiego zawiera ten suplement cudownego;)

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 8 maja 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dziewczyny ale poczytajcie skład ovarinu, tam nie ma nic nadzwyczajnego.. po raz kolejny bede Wam polecac mioinozytol w czystej postaci. Ekonomicznie :) te wszystkie inofoliki, symfoliki, ovariny to są chwyty reklamowe. Profertil to samo. Wystarczy poczytac składy.,.

    też poczytam i może zamienie ovarin na niego...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 9 maja 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z dobrymi wiadomościami 10dc na lewym jajniki dominujący pęcherzyk 19mm na prawym dwa 15i16mm w środę mam miec podany zastrzyk . Mamy działać i czekać na efekty ;)

    Rucola, k91, Auricomka lubią tę wiadomość

    age.png
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ