X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 4 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu przykro mi, ja pierwsze 3 miesiące miałam wszystkie symptony ciąży oprócz bólu piersi ale w 1 ciaży też mnie nie bolały, a teraz już po tylu miesiacach to żadnych objawów nie mam, moja głowa chyba dała sobie spokój...teraz też już czuje ze @ idzie i zaczynam mieć doła, chyba w weekend będe potrzebowała wina bo znów w maju cały cykl stracony...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 4 maja 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj zawitała @... Ale jakaś taka skąpa jak na razie. Czy któraś z Was zażywa bromergon? To był mój pierwszy cykl z nim, mógł mi wpłynąć na obfitość plamienia? Jak myślicie?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam tak co miesiąc,ze od owulacji do @ wsluchuje sie w swoj organizm i zawsze znajdę jakis nowy objaw i przypisuje go ciąży i sie nakręcam.Zauwazylam,ze każdy cykl mam inny.Nieraz bola mnie piersi po owulacji,innym razem tylko sutki,czasem mam klucie jajników po owulacji,innym razem śluz wydaje mi się inny niż zazwyczaj i tak juz mam od 9 miesiecy

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 4 maja 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana ja bralam kiedys castagnus,on tez obniza prolaktynę i po nim spoznila mi sie @ kilka dni a jak przyszla to byla skapa i bolesna,ale trwala krótko,bo niecale 3 dni

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 4 maja 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź! Chyba zacznę go stosować. :)

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 maja 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny po pierwszym cyklu z clo miałam bardziej obfitą miesiączkę w porównaniu z "naturalnymi". Nie była jakaś bbardzo bolesna czy dłuższa niż zwykle ale było zdecydowanie więcej śluzówki i więcej krwi i po tym wnoszę, że i owu i endometrium były dużo lepsze po stymulavji. Zastanawiam sie czy moge jakos naturalnie postymulować swój organizm do owulacji, bo ewidentnie brakuje mi fsh.... nigdzie w internecie nie moge znaleźć informacji.. moze Wy wiecie coś na ten temat ??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 maja 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka taki spadek to nie spadek, czekamy :) dzieki Ci za tą informacje o clo, strasznie to skomplikowane, masz duza wiedze na ten temat. W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak brac clo i wierzyc, ze sie uda :) a co do przyczyn to lekarz nic konkretnego nie mowi poza tym, ze mam pcos i bardzo wysoki poziom androstendionu i to jest zasadniczy problem, dlatego tez zaczęłam brać metformine która miedzy innymi ma obnizyć androstendion... zobaczymy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 07:01

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 maja 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robiłam dzisiaj test i niestety negatyw:( ja to juz nie wiem co jest wina naszych niepowodzeń,intensywnie się staramy i nadal nic,mysle ze może u nas powodem niepowodzeń jest raczej męski problem,bo maz ma 3 %prawidłowych plemników:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majzu przykro mi bardzo :(

    Dzoana kciuki za nowy cykl :*

    Rucola a może Inofem/Ovarin ? clo upośledza endometrium, wiec skoro miała obfitą @ to dobrze ;)

    Martm u mnie też negatyw, łaczę się w bólu :*

    Auricomka :*

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita krótko zwiezle i na temat :) widziałam Twój wykres i przykro mi, doskonale Cię rozumiem i nie mam pojęcia czemu człowiek się stara a i tak nic z tego nie wychodzi :(
    Martm u nas tez 3% i tez mnie to martwi. Coraz czesciej mysle o IVF

    Luccecita lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spoko, przyzwyczailam sie juz do porażek ;)

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola moja gin powiedziala,ze niby 3% to nie jest zle i ze ciąża jest możliwa,a zreszta Moniczko jest na to przykładem.W naszym przypadku wedlug gin wyniki nasienia nie sa zle,u mnie tez wszystko dobrze,ale musi jednak cos byc na rzeczy skoro nie wychodzi i czytając te forum zaczynam juz myśleć,ze to może wina nasienia męża.Kupie mu profertil,bo ponoc poprawia jakość i zobaczymy.

  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 maja 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luccecita tule i życze powodzneia na nowy - a wykres jest piekny...
    Martam 27 teraz z siłą i nadzieją musimy wejść w nowy cykl:*
    Rucola a miałaś robione badania pozostałych hormonów nadnerczy?

    Ja już dzisiaj czuje , ze zbliża się @ bóle brzucha i napchłam jak balonik;), musze sobie coś pzryjemnego w weekend wymyslić na ocieszenie.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 5 maja 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka ja tez już mam 23 dc i czuje że okres idzie wielkimi krokami...no cóż...teraz w polowie czerwCA bedziemy się starac :(

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 maja 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Auricomka ja tez już mam 23 dc i czuje że okres idzie wielkimi krokami...no cóż...teraz w polowie czerwCA bedziemy się starac :(

    Odpuszczacie maj? czy nie macie możliwości? Ja mam 26 dc i zgodnie z harmonogramem jutro termin @ lub niedziela

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 16:52

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 5 maja 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Odpuszczacie maj? czy nie macie możliwości? Ja mam 26 dc i zgodnie z harmonogramem jutro termin @ lub niedziela
    nie mamy jak, maż wraca dopiero w 1 tyg czerwca...czuje się taka napuchnięta i jakbym ze 2 kg wiecej wazyla

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Luccecita tule i życze powodzneia na nowy - a wykres jest piekny...
    Martam 27 teraz z siłą i nadzieją musimy wejść w nowy cykl:*
    Rucola a miałaś robione badania pozostałych hormonów nadnerczy?

    Ja już dzisiaj czuje , ze zbliża się @ bóle brzucha i napchłam jak balonik;), musze sobie coś pzryjemnego w weekend wymyslić na ocieszenie.
    Auricomka miałam testosteron, androstendion i DHEAs i tyle. Sugerujesz zeby jeszcze cos zrobic ?? Rozwin temat proszę!!

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Rucola moja gin powiedziala,ze niby 3% to nie jest zle i ze ciąża jest możliwa,a zreszta Moniczko jest na to przykładem.W naszym przypadku wedlug gin wyniki nasienia nie sa zle,u mnie tez wszystko dobrze,ale musi jednak cos byc na rzeczy skoro nie wychodzi i czytając te forum zaczynam juz myśleć,ze to może wina nasienia męża.Kupie mu profertil,bo ponoc poprawia jakość i zobaczymy.
    Martm mój gin kazał ilosc plemnikow podzielic przez ilosc ml spermy i uwzglednic morfologie i ruchliwosc. Jesli w 1 ml spermy jest minimalnie 1 milion zdrowych ruchliwych plemnikow to jest dobry wynik. U nas w 1 ml spermy jest 1,6 miliona zdrowych plemnikow wiec niby jest ok przy czym morfologia 3%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 22:04

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi rozumiem to dalej trzymam kciuki:*

    Rucola ja miałam jeszce SHGB jeśli chodzi o testosteron. A pytałam barzdeij czy nie masz jakiejś nadczynności nadnerczy ogólnie - w sensie czy badali Ci inne hormony nadnerczy nie płciowe tylko np. kortyzol , aldosteron - można czasem wyłapać czy ogólnie nie ma nadczynności. POzatym kortyzol hamuje produkcje FSH i LH gdy jest go dużo, czyli zmniejsza ilość estrogenu i progesteronu. Jakieś badania nawet były że kortyzol może powodować taką jakby odpowiedz alergiczną na nasienie w organizmie kobiety.
    Ja jeszcze sobie zrobie przeciwciała antyfosfolipidowe - bo te moje meisiaczki jakies takie mało krwiste a bardziej plamiste są.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2017, 22:43

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 5 maja 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to kortyzol na pewno zbadam na własną rękę i poczytam o tych przeciwciałach. Ale ogólnie to mam takiego doła przez to wszystko że przestaje wierzyc ze kiedykolwiek będę mamą:(5

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ