Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja wkurzające jest ze lekarz to inna opinia , ja tez słyszałam ze stymulacja to tylko przy potwierdzonych problemach z owu nie bez powodu po kilku cyklach trzeba zrobić przerwę. Dzisiaj mialam dzien lenia a padam na twarz ze zmęczenia. Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki mam nadzieje ze usłyszę ze owu byla i przynajmniej dwa pęcherzyki pękły:)
    Auricomka Ty nie przesiaduj na forum tylko marsz serduszkowac ;p
    Sylwia przykro mi z powodu @ , tule mocno ;*
    Ewi daj znac po wizycie.

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Racja wkurzające jest ze lekarz to inna opinia , ja tez słyszałam ze stymulacja to tylko przy potwierdzonych problemach z owu nie bez powodu po kilku cyklach trzeba zrobić przerwę. Dzisiaj mialam dzien lenia a padam na twarz ze zmęczenia. Dziewczyny trzymajcie jutro kciuki mam nadzieje ze usłyszę ze owu byla i przynajmniej dwa pęcherzyki pękły:)
    Auricomka Ty nie przesiaduj na forum tylko marsz serduszkowac ;p
    Sylwia przykro mi z powodu @ , tule mocno ;*
    Ewi daj znac po wizycie.

O właśnie to samo mi moja gin powiedziała, że tylko pzry potwierdzonych problemach z owulacja a ona uważa po 3 miesiecznym monitoringu że ja z tym problemów nie mam i ze normalne że trafił się wcześniej jeden cykl bezowulacyjny w moim wieku. I ze dlatego ona nie widzi sensu stosowania clo i bez sensu rozwalać sobei hormony. Teraz bede szłą sprawdzić do innej za dwa tygodnie ( bo moja o ironio rodzi):D
    No ja będę dzisiaj serduszkować:D już meża telefonicznie nagabuje:)

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    do konca wakacji mamy się starać, w miedzy czasie badania nasienia, ja owulacje mam, wszystko ok, tarczyca tez niby ok bo taki wynik 0,6 jest wporządku, mąż ma się zbadać, jeśli u niego będzie ok i do września dzidzi nie będzie to robimy drożność....załamałam się...znów czekanie

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jeden monitoring i to nie pełny przed clo w ktorym pęcherzyki nie rosly i wyniki progesteronu które robiłam od 3lat i zawsze byl poniżej jednego co świadczy o braku owulacji i lh które wynosiło prawie 30 po dwóch miesiącach na antykach spadło prawie do normy .
    Powiem wam ze nigdy nie myślałam ze bede miec takie problemy zajściem w ciążę od lat chodziłam do giną regularnie i wszystko bylo dobrze zaczęłam się starać zmieniłam lekarza i w ciągu dwóch wizyt słyszę wada macicy pcos brak owulacji masakra .

No to trzymam kciuki żebyście trafili :)

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a długo sie stracie juz ? Ważne ze jesteś zdrowa nie masz żadnych przeszkód . Wierzę ze hsg nie będzie potrzebne bo do konca wakacji zobaczysz dwie kreski ;)

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Ewi a długo sie stracie juz ? Ważne ze jesteś zdrowa nie masz żadnych przeszkód . Wierzę ze hsg nie będzie potrzebne bo do konca wakacji zobaczysz dwie kreski ;)
    teraz 9 cykl zaczełam ale męza nie bedzie w domu wiec 10 cykl zadziałamy, z tych 9 cykli dwa odpadły bo w marcu męża tez nie miałam i w lutym kochalismy sie tylko do 10 dc wiec marne szanse, wiec ogólnie 7 cykli narazie mega starających sie... 8 cykl bedziemy zaczynac w polowie czerwca

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylo powiedziec u lekarza ze staracie sie juz rok i dalej nic moze nie kazał by tyle czekać. My tez staramy się 9cykl po pól roku poszłam do lekarza i na dzień dobry kazał mi wrócić po roku dopiero jak zobaczył wyniki i zrobil usg to zmienił zdanie i odrazu dostałam clo.

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze chodzę do lekarza który mnie juz zna a nie chce szukać innych skoro ten jest w miarę dobry.tzn mam dwóch i zoabcze co ten drugi powie pod koniec maja.narazie i tak meza nie mam wiec luz.

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 20:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam ze może nowy lekarz,to faktycznie jesli juz sprawdzony i dobry i zna Cie to nie ma co kombinować:)

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak przypuszcza lekarz ze to pcos jest powodem ,do tego jeszcze ten progesteron niski a i lekarz mówi ze do tych wszystkich moich problemów dochodzi jeszcze spora niedowaga ktora tez wpływa na owu

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poniżej 1 zazwyczaj 0.800 0.900 a najniższy mialam 0,400 cos

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gdybym została przy moim pierwszym ginekologu to do dziś myślałabym, że cykle 45 dni to moja uroda, że wszystko jest dobrze i robić swoje. jestem zdecydowanie za poszukiwaniem lekarza-bratniej duszy ;)
    a co do stymulacji to trochę mnie nastraszyłyście... mój gin tłumaczył mi, ze clo to nie kuracja hormonalna, tylko stymulująca nasze naturalne hormony i generalnie jest 100% odwracalna a przerwe trzeba zrobić ze względu na endometrium, które jest ofiarą stymulacji... ale też się regeneruje..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2017, 21:20

Toonney lubi tę wiadomość

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • welonka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola to tak jak u mnie poprzedni lekarz mowil mi ze niski progesteron to taka moja natura a jeszcze wcześniejszy mowil ze miesiączka co3 miesiące to tez taka moja natura albo ze ma czas uregulować się. Tez zgadzam sie ze warto szukac lekarza który jest dobry.

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • sylwia1986 Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za was wszystkie kciuki w obecnych cyklach ! :)

Welonka u mnie też w sumie waga poleciała ostatnimi czasy w dół, ogólnie przez stresy związane z pracą oraz tymi przedłużającymi się staraniami o :/
    Moja mama nawet mi mówi że zamiast wydawać kasę na leki i wizyty u lekarzy wpierw powinnam zacząć się lepiej odżywiać...bo ja to tak rano coś tam tylko skubnę, w pracy nieraz nie zjem nic albo też coś dziubne tylko, póxniej głównie już obiadokolacja i tyle z mojego żywienia..tzn teraz ogólnie wzięłam się troche za to i staram się jadać częściej

welonka lubi tę wiadomość

01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 15 maja 2017, 23:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola bo jest odwracalna tylko wiesz czasem troszke więcej czasu schodzi n ato bo jednak troche clo oszukuje i przysadke i podwzgórze. Skoro lekarz uważa że to u ciebie korzystne to pewnie u Ciebie tak jest.

Welonka faktycznie niski ten progesteron jest.

Toonney, welonka lubią tę wiadomość

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2017, 06:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia i Twoja mama ma racji troche ,jesli nagle zbyt duzo schudłaś z prawidłowej wagi to tez może trochę zaburzyc cykl. W tej sprawie moj poprzedni lekarz i obecny zgadzają się ze moja duza niedowaga tez wpływa na cyk i na owulacje , słowa proszę przytyć słyszę na kazdej wizycie ,tylko jak jak jem normalnie staram się w miare regularnie i nic.

Zawsze taki niski mialam lekarz mówi, ze to przez brak owulacji i jesli przywrócimy owu to powinien skoczyć do góry dlatego w tym cyklu bede sprawdzać proga .

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2017, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Welonka ale niedowaga wynikająca z odchudzania głównie bo wtedy brakuje czesto składników odżywczych. Moja szwagierka ma duża neidowage ale taka jej natura i ma trójke dzieci każde że tak powiem za pierwszym strzałem. Ja mam BMI 21.5 prawie i jakoś nam nie idzie...

hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Ewi28 Autorytet

Wysłany: 16 maja 2017, 14:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy bym nie przypuszczała ze z drugim dzieckiem takie problemu bede miała :-/

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • welonka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2017, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie tylko chodzi o składniki odżywcze tylko jeszcze o tkankę tuszową to z niej jest produkowane sa estrogeny ,i przez to cykle mogą być nieregularne miesiączka moze zanikać na kilka miesięcy i owulacja zostaje zaburzona .niedowaga i nadwagą wpływają na płodność. Moje bmi wynosi 16.67 i wiec jednak jest sporo za niskie ,dobrze byłoby jak by wynosiło chociaż 18-19

klz9df9h3nsyhcqk.png
  • Auricomka Autorytet

Wysłany: 16 maja 2017, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak to mam na myśli :) Choodizło mi o to że nie kazda kobieta bardzo szcuzpłą bedzie miała ten problem bo każdy organizm inaczej funkcjonuje i nei ma co się tez wkręcac bo to też dzidizusiom nei służy. Myśle że moja szwagierka bedzi emiała podobnie bo ma 170 i waży 46 kg. Nie martw się tym za bardzo też , jasne musisz pewnie więcej jeśc i dostarczać tłuszcze i witaminy rozpuszczalne w tłuszczach ale nie ma się co tez tak martwić:)

hrqoyx8d84qsxxuk.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego