X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jestem pewna, że zajdę w ciążę!
Odpowiedz

Jestem pewna, że zajdę w ciążę!

Oceń ten wątek:
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie jak to jest z naszą wewnętrzną pewnością?

    Mam jedną córeczkę, raz poroniłam, miałam bardzo poważne kobiece kłopoty zdrowotne, mam w sobie mnóstwo niepewności co do przyszłości, ale czuję mocno gdzieś tam na dnie duszy, że zajdę jeszcze w zdrową ciążę i urodzę zdrowe dziecko.
    Jestem tego pewna.
    A Wy?

    weronika86, olitka, beszka, czekolada:) lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę że kobieca intuicja jest niezawodna , więc jeżeli coś mówi nam że się stanie to tak prędzej czy później będzie. A trzeba pamiętać też że wiara góry przenosi zatem i od tej strony warto słychać i być pewnym naszej intuicji :)Ja jestem już prawie pena że tym razem się udało choć to dopiero 6 dpo ale byłam już trzy razy w ciąży z tego jak już gdzieś pisałam mam dwóch synów i za każdym razem wiedziałam a raczej czułam ze jestem w ciąży o wiele wcześniej niż termin @ . Także jeże jeżeli masz przeczucie i wierzysz w nie to na pewno Ci się uda . Powodzenia :)

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka tego ci życze abyś zaszła :-) ja też wierzę że się uda jesli nie w tym to w kolejnym cyklu :-)

    Strażaczka90 lubi tę wiadomość

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nie stawiam sobie jakiś konkretnych wymagań co do terminów :D po prostu wiem, że tak się stanie :) nie wiem kiedy, ale będę mamą dwójki, a tak szczerze to myślę, ze nawet trójki dzieci.
    Gdzieś tam mi się kołacze w głowie, że wystaramy się o druga dziecinę, a po jej urodzeniu, zaaferowani nowym, zaskoczymy z trzecim :P
    Śniło mi się to i czuję, że właśnie tak będzie.

    olitka, Neyla lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zielarka i takie podejście jest dobre, z takim nastawieniem to na pewno wyjdzie :-) i życzę ci żeby to się spełniło szybciutko :-)

  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielarka, nareszcie trochę optymizmem powiało:)

    Ja też mam spokój wewnętrzny a jak dopadają mnie wątpliwości to mówię
    o tym mężowi a on na to, że co ja się martwię przecież to bardziej niż pewne, że będziemy mieć kolejnego dzidziusia a może nawet jeszcze kolejnego:)
    a do tego co wieczór czytam kilkanaście sentencji,które dostałam od koleżanki, która miała problem z zajściem w ciąże i była na warsztatach
    z dr Preeti Agrawal...bardzo nastawiają do życia:)

    Także wielu pozytywnych myśli życzę...jest w nich wielka moc :)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wiem, że zostanę mamą :) zawsze śniły mi się bliźniaczki, nie wiem czemu, ale zawsze widziałam siebie i dwie córeczki... kto wie :)

    weronika86, Fidelissa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka kto wie może sen się spełni i nie długo bdęziesz się ciążą bliźniaczą chwalić...

    Miśkaa lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dynamiczna wrote:
    Ja myślę że kobieca intuicja jest niezawodna :)

    A mnie zawiodła jak czułam że nigdy nie poznam odpowiedniego takiego jak sobie wymarzyłam faceta... a tu bach pewnego dnia wpadliśmy na siebie i już tak zostało. Na suwaczku jest ile już razem jesteśmy i co najlepsze to to że jest taki jak sobie wymarzyłam no z małymi szczególikami ale to przecież tylko facet więc jak każdy człowiek mam małe mankamenty ;) więc pocieszam się tym że jak mam chwile zwątpienia i czuję że mi się nie uda zajść w ciąże że moja intuicja raz się pomyliła więc nie mam jej co ufać :D oby tak było...

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie...jestem w 15 dpo jeszcze na test mnie nie kusi...uda sie Nam wszystkim:) musimy myśleć optymistycznie:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 17:57

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez staram sie juz dlugo, ale tak samo jak ty jestem spokojna, wiem ,ze mi sie uda! a z takim potymizmem to powinnysmy zarazac :)

    Strażaczka90, vanessa, gosiunia lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fkif.jpg

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przyZnaje bez bicia mam chwile kiedy zadaje sobie pytanie czy kiedyś się uda ale po jakimś czasie mowie sobie ze trzeba walczyc bo maluch czeka sobie i kiedyś go zobaczę :-)

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mieć wiecej spokoju ducha i optymizmu. Dwa razy czułam rozpychanie w dole brzucha cykl wydłużal mi sie do 36dni A potem przychodziła czerwona małpa...i było załamanie...więc może zdrowiej nie robić sobie nadziei? Muszę gdzieś odnaleźć radość starania sie o dziecko. Na razie czuje wszystkich oczekiwanie i gdzieś w tle moje wew. Wołanie ...

    qq87j44jhto0od0f.png


  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidelissa wrote:
    Chciałabym mieć wiecej spokoju ducha i optymizmu. Dwa razy czułam rozpychanie w dole brzucha cykl wydłużal mi sie do 36dni A potem przychodziła czerwona małpa...i było załamanie...więc może zdrowiej nie robić sobie nadziei? Muszę gdzieś odnaleźć radość starania sie o dziecko. Na razie czuje wszystkich oczekiwanie i gdzieś w tle moje wew. Wołanie ...

    Masz rację są momenty i sama je miałam kiedy złudna nadzieja jednym słowem delikatnie mówiąc bardziej szkodzi niż pomaga. Im większa nadzieja tym większe rozczarowanie więc lepiej się czasem nie łudzić lepiej być mile zaskoczonym.

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie chodzi o nadzieję tylko o wewnętrzną pewność co do przyszłości. Nadzieja jest od okresu do okresu i zdarza się, że przynosi ból, zawód.
    Wewnętrzna pewność jest czymś innym, jest wiarą, której nic nie zawodzi i nie zniszczy. Jest wewnętrznym poczuciem co do przyszłości ogólnie, a nie patrzeniem tylko na ten dany, udany czy nie, cykl.

    Fidelissa, Iownka, weronika86, mmmargi24, Strażaczka90, Misty87 lubią tę wiadomość

    FITop1.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie! pieknie napisane!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też będę mamą i już :D
    Śniło mi się, że mam synka więc czekam na spełnienie :-)

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wiem że w końcu zobaczę upragnione dwie kreseczki a jeszcze pózniej usłyszę to wyczekane mama:)tylko ja mało cierpliwa jestem i doczekać się nie mogę;)zieloności życzę dziewczyny:)motylki.gif

    Strażaczka90, Misty87 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie już 18 DPO a ja nadal nie tentuje..Mam mega stres że się zawiodę ;( dziś bardzo boli mnie podbrzusze na przemian z jajnikami...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ