X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh mój już nie pika ;P możemy sie zamienic :) sprawdzam to gowno i dupa.. nie mryga .. ale nie pikal ;>

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis sie budze taka zaspana nie wiem ci sie dzieje siadam na lozku przeciagam sie ocklam sie juz mam wstawac a tu mysl : ku**a tempwratura hahah
    No to klade sie i mierze :D

    No wszystko to naprawde jakas masakra:D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój i pikał i pika haha Ale z czasem to tak wchodzi w krew, bo ginek kazał mierzyć 3 mce a później odzwyczaić się nie mogłam i tak już zostało :D Do którj dzisiaj pracujecie? Ja już bym mogła najchętniej kończyć :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe

    życie :) mnie ten termometr wkurza.. jeszcze potestuje czy jestem głucha czy o co chodzi i kupie taki zwykły, a nim się dłużej cyba mierzy :) heh

    W każdym razie, dzisiaj wikend , będziemy wieszać broń :) hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do 17 no i jeszcze jutro :(

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak by mi nie pikał to bym nie mierzyła, bo w zwykłym trzeba pilnować czasu :D A tak to przez sen na śpiocha i czekam na dźwięk :)
    Ja do 16, współczuję Żanetka weekendowej pracy, pamiętam te czasy ale mam nadzieję że nie wrócą :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez pika i pies tak samo na to reaguje.
    Co do ovu i aplikacji ja wykres sobie sama robie bo walasnie one nie zawsze biora temp. przed skokiem pod uwage.
    Ja do 15:30 czyli do 16:30 w PL pracuje.
    A potem weekend :) Mamy w planach sie do kina wybrac, jakies zakupi i leniuchowanie poza tym :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku to się z tym termometrem przy męzu krępowałam... Takie to było dla mnie dziwne.. Zwłaszcza, że jednak on do pracy wstaje zawsze wcześniej, a jak jest wikend to wiadomo co z rana :)
    Dlatego ja rzadko w wikend mierze.. Bo np. mąż zaczyna się do mnie z rana dobierać, a ja co mam powiedzieć - kotek, chwilka, wpierw termometr, potem Ty;P bez sensu :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre
    Myślę że byłby lekko zdziwiony tym tekstem :P

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra :) hehe dlatego mam wikendowe luki w mierzeniu i mój wykres jest niewiarygodny.. bo nic nie mówię zwykle, tylko robię :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bylo kiedys dobre bo mierze sobie takim no zwyklym elektronicznym a na drugi dzien maz lekko zaziebiony a ja mowie zmierz temp . On sie tak patrzy a ja sie pytam co a on ze a ty tym nie mierzysz nobwiesz tego sluzu czy co hahah:D

    To mu gadam chlopie termometru ode mnie nie wlozysz a jak minete robisz to co ? :D

    Ostatnio stwierdzil ze sam mi bd badal temp np ostatnio wklada mi paluszki i mowi : oj cieplutko mamy haha :D
    Taki moj wariat ;)

    Nefre_ ms, ABI90 lubią tę wiadomość

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku tak bzikowałam i mówiłam że poczekaj i cyk termometr :D a teraz już mam w tyłku czy jedną tempkę ominę. Mój to nie patrzy czy ja już wstaję czy nie a najczęściej ma właśnie chęć rano i się przymila :) Ale nie raz mówię że nie i bach w drugą stronę i tyle z tego jest :) Na początku się krępował jak zamieszkaliśmy z moimi rodzicami ale na szczęście mu przeszło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI

    do małżeńskich sypialni bez pukania się nie wchodzi :)
    taka jest zasada haha ;)

    Zresztą, jak wejdą to tylko raz :D

    Zanetka

    Twój to ma dobre poczucie humoru :) Mój generalnie też, ale jeszcze akurat do tych spraw dystansu nie nabrał aż tyle.. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma rozne pory zalezy jak zaleci:)

    Do przez prace bo maja zmiany calodobowe bo pracuje w ochronie wiec zdaza sie ze ma prace na noc wiec wtedy go wlasnie w dzien lapie na seksy:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak moj to ogolnie jest luzak i powiem waz ze dobrze z tym w zyciu wychodzi ;)

    Ja to bardziej stresuje sie ogolnie czymkolwiek nie duzo mi trzeba zebym sie przejmowala:P

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni nawet do nas na górę nie wchodzą :) Tam są nasze 3 pokoje i łazienka. No dobra mama w dzień bo na górze jest pralka więc do łazienki chodzi :) ZResztą tak jak mówisz najwyżej raz zrobią ten błąd :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja mama ma sypialnie obok naszej heh, a babcia centralnie pod ;)
    Ale wiesz, już mamy to w pompie..
    Obie mają telewizor, nie sobie zgłośnią :D hehe

    Żanetka

    My oboje raczej robimy sobie zwykle jaja ze wszystkiego, i ja zwykle też.. Ale to jest często mój sposób i reakcja na stres. Że zaczynam zachowywać się jak idiotka i ze wszystkiego się nabijam, a w gruncie rzeczy to w środku jestem spięta i zestresowana i się przejmuje. Tak to jestem cwaniara i leje ze śmiechu, a potem w głowie mi wszystko buzuje.. To tylko taka zewnętrzna forma :)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po dwoch kawach jestem i taka nieprzytomna ze zaczelam nawijac do szefa po polsku xD

    Powiem Wam ze ja sie ciesze ze jednak mieszkamy sami. Jakos nie wyobrazam sobie zeby teraz moglo byc inaczej ale podziwiam Was ze dajecie rady i jest ok ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kwstia "poświęcenia". Wynajmowaliśmy mieszkanie ale że na wiosnę startujemy z budowa to trzeba było zaoszczędzić :) Ciężko nam było się przyzwyczaić na początku... Ale teraz już nie jest najgorzej. Latem to w ogóle mało w domu bywaliśmy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy u tesciow i jest tak ze mamy osobne pietro wszystko swoje osobne nikt do nas tam nie zaglada nie wcina sie wychodzimy to sb zamykamy ale...jak mieszkalismy sami to widze roznice.. mimo wszystko bez porownania..

    Jakos w podswiadomosci masz to i inaczej sie czujesz ;)

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ